Jump to content
Dogomania

Pomóż Mi! Potężny owczarek niemiecki TRACI WZROK i wciąż szuka domu.


KEEA

Recommended Posts

Podnoszę...
Im nas więcej, tym lepiej dla naszego Argoska :lol:

[B]lilith27[/B], może podpytaj się o Argosa. Masz chyba kontakt z dziewczyną, która jeździ do tego schroniska. Gdybyś mogła, to poproś Ją, żeby obejrzała oczy Argosa. Niech zerknie, czy pojawiła się na nich taka typowa przy zaćmie jakby "biała mgiełka". Kiedy jeździliśmy z Argosem do okulisty, to gołym okiem nie można było dostrzec tej "mgiełki". Jeśli teraz jest spora, to choroba szybko postępuje. Nie wiem, czy o tym pisałam, ale zaćmy nie można operować w dowolnym momencie. Przy pewnym stopniu zaawansowania choroby operacja staje się niestety niemożliwa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ehhhh... Ja nie daję rady z takimi historiami. Jestem za cienka na to psychicznie. Od razu siadam i ryczę, a potem nie mogę się opanować... Sama wizyta w schronisku, gdy zawoziliśmy tam Argosa była dla mnie straszną traumą...
Nie mam pomysłu... Może poróbcie zdjęcia tej Neli i wystwacie Allegro, takie jak my zrobilismy Argosowi. Chodzi mi o takie naprawdę "ruszające" fotki i Allegro cegiełkowe na hotel.

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj nie mogłam w ogóle wejśc na Dogomanię. Nie tylko na forum,ale nawet strona główna portalu nie wyświetlała mi się. Czy to tylko mnie spotkało?

Argos czeka na dobry dom i potrzebuje wsparcia finansowego na operację... Szukamy dla Niego pomocy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...