Jump to content
Dogomania

Pomóż Mi! Potężny owczarek niemiecki TRACI WZROK i wciąż szuka domu.


KEEA

Recommended Posts

[quote name='lilith27']a na czyje konto przelewy będą?
i co będzie cegiełką?
może zrobimy kartki w Argosem pocztowe (lub coś takiego)?[/quote]

Tak, takie kartki ze zdjęciem jako cegiełki.
Muszę Beatkę podpytać bo sie nie znam na aukcjach, poza tym nie mam konta na allegro. Nie wiem tylko jakie konto.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, ja jestem jak najbardziej za. Problemem jest tylko to, że jestem początkująca na dogomanii i nie oreintuję się dobrze w tym wszystkim.
Jeśli chodzi o Argosa, to najpierw powinien on przez 2 tygodnie dostawać krople, które umożliwią dokładniejsze badanie oczu. To da odpowiedź na to, czy w ogóle możliwa jest operacja. Niestety w schronisku nikt mu tych kropli nie podaje. Okulistka stwierdziła, że On raczej się kwalifikuje (na operację), ale to badanie jest konieczne.
W sprawie pocztówek, to trochę nie rozumiem. One mają być w formie elektornicznej, czy papierowej? Baner niestety nie jest moim dziełem, ale mogę postarać się także o pocztówkę. Tylko jak to ma wyglądać? Chodzi mi o wymiary i takie tam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KEEA']Dziewczyny, ja jestem jak najbardziej za. Problemem jest tylko to, że jestem początkująca na dogomanii i nie oreintuję się dobrze w tym wszystkim.
Jeśli chodzi o Argosa, to najpierw powinien on przez 2 tygodnie dostawać krople, które umożliwią dokładniejsze badanie oczu. To da odpowiedź na to, czy w ogóle możliwa jest operacja. Niestety w schronisku nikt mu tych kropli nie podaje. Okulistka stwierdziła, że On raczej się kwalifikuje (na operację), ale to badanie jest konieczne.
W sprawie pocztówek, to trochę nie rozumiem. One mają być w formie elektornicznej, czy papierowej? Baner niestety nie jest moim dziełem, ale mogę postarać się także o pocztówkę. Tylko jak to ma wyglądać? Chodzi mi o wymiary i takie tam...[/quote]

W takiej sytuacji, z powodu tych kropli, musimy zrobić inaczej. Trzeba najpierw znaleźc mu DT lub hotel, w którym będzie dostawał leki. Na ten cel tez cegiełki się przydadzą, bo wątek jest bardzo mało popularny niestety:shake:
W którym schronisku przebywa Argos?

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wysłał dane na maila asiaf1? Nie chcę dublować wiadomości do Niej.
No proszę, proszę ;) Argos szczeka na wszystkich. Cóż za zmiana ;) To chyba wpływ schroniska, bo pamietam Go, jako super łagodnego psa. Tam gdzie Go znalazłam nie szczekał, nie bronił terenu i dawał się głaskać. A był tam już dosyć długo i dzielił działkę z innym psiakiem. Co do tych wypowiedzi na tamtym forum, to psiak na żywo rzeczywiście wygląda na starszego niz na zdjęciach. Sama byłam ździwiona, gdy weterynarz podał Jego wiek. Natomiast jeśli chodzi o rasę, to na pierwszy rzut oka widać(przynajmniej na żywo), że to nie jest czysty owczarek, tylko zmieszany z jakimś "szerszym" psem. Tak się składa, że sama mam zaprzęgowca i potrafię dostrzec cechy tych psów. Poza tym to ,że Argos jest miksem owczarka z malamutem stwierdziło 2 weterynarzy.
Załatwiłam Argosowi miejsce w Milanówku i przewiozłam Go tam. Woziłam Go także (i płacilam za wszystko) do okulisty na badania, ale jeśli chodzi o ogłoszenia, to zawsze podaję tel. do siebie. Nie jestem Jego oficjalną opiekunką. Po prostu czuję się odpowiedzialna za to, by miał dobry dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KEEA']Czy ktoś wysłał dane na maila asiaf1? Nie chcę dublować wiadomości do Niej.
No proszę, proszę ;) Argos szczeka na wszystkich. Cóż za zmiana ;) To chyba wpływ schroniska, bo pamietam Go, jako super łagodnego psa. Tam gdzie Go znalazłam nie szczekał, nie bronił terenu i dawał się głaskać. A był tam już dosyć długo i dzielił działkę z innym psiakiem. Co do tych wypowiedzi na tamtym forum, to psiak na żywo rzeczywiście wygląda na starszego niz na zdjęciach. Sama byłam ździwiona, gdy weterynarz podał Jego wiek. Natomiast jeśli chodzi o rasę, to na pierwszy rzut oka widać(przynajmniej na żywo), że to nie jest czysty owczarek, tylko zmieszany z jakimś "szerszym" psem. Tak się składa, że sama mam zaprzęgowca i potrafię dostrzec cechy tych psów. Poza tym to ,że Argos jest miksem owczarka z malamutem stwierdziło 2 weterynarzy.
Załatwiłam Argosowi miejsce w Milanówku i przewiozłam Go tam. Woziłam Go także (i płacilam za wszystko) do okulisty na badania, ale jeśli chodzi o ogłoszenia, to zawsze podaję tel. do siebie. Nie jestem Jego oficjalną opiekunką. Po prostu czuję się odpowiedzialna za to, by miał dobry dom.[/quote]

Wysłałam ale bez Twojego numeru tel, gdyż go nie znam;)
Jesli mozesz to podaj proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']poprosiłam o ładny tekst do allegro na cegiełki
przeczytajcie
ja się bardzo popłakałam

tekst ściska gardło

[URL]http://www.forum.alaskan.malamut.org...pic.php?t=1367[/URL][/quote]

nie otwiera mi się , możesz wkleić to ew. razem ze zdjęciami jak je otrzymam prześlę jeszcze raz do super expresu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Jolka"']

coś takiego?
Błądząc po omacku przez życie, możemy pomagać, by znalezć swoje człowieczeństwo. Nie trzeba składać życia na ołarzu śmierci i cierpienia, mozna wyciągnąć rękę i czynić dobro, można przygarnć skrzywdzoną istotę, którą ukrzwidziło napuszone człowieczeństwo, więc sprawdz czy w Twym domu jest wolny kąt i miska i czy jest miejsce na miłość w Twoim sercu

czy może takie?

Niepozorny, przygarbiony starzec powoli i z bólem szedł drogą, wyglądał tak niepozornie tak żałośnie, ludzie odwracali głowy by nie psuć sobie dnia takim widokiem. Czasami zakapturzona głowa starca odwracała się w strone ludzi, dziwnie wyblakłe niebieskie oczy wypatrywały czegoś w twarzach napotkanych osób, czasami na usta wypełznął delikatny usmiech, częściej jednak było widać ogromny smutek, fałdy i bruzdy wydawały się wtedy jeszcze głębszei brudniejsze. Wychudzony głodny kundel przyglądał mu się z daleka, nagle jak szalony podbiegł by łasić się do pokrzywionych nóg dziadka, chuda trzęsąca się ręka pogłaskała go za uchem, usta szeptały coś czule, pies polizał pieszczącą ręke i pobiegł wdalej. Starzec odrócił głowe by zobaczyć jak jakieś dziecko wyciąga swoją kanapke i dzieli się z psem. Usmiechnął się i wyprostował z twarzy znikneły zmarszczki, a oczy błyneły niespotykaną głębią i mądrością z pod brudnej kufajki uwolniły się piękne lśniace białe skrzydła...


I Ty możesz zostać aniołem dla jakiegoś potrzebującego psa, wcale nie potrzebujesz skrzydeł

czy może cos innego jakieś wskazówki prosze[/quote]



faktycznie coś nie tak z tym linkiem
i nie mogę poprawić

link z poprzedniej strony z postu 183 do tamtego forum działa

chodzi mi o tekst drugi
normalnie wyciska łzy

Link to comment
Share on other sites

no i tekst o aniele
możnaby wykorzystać jako motyw do pocztówek

może iśc w tym kierunku:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8779/beznazwyen4.png[/IMG][/URL]
to wstępny projekt
nic nie dopracowany
taki "szkic" sygnalizujący zamysł
łącznie z tekstem.............

myślę że dobrze by się komponowało
obrazek i tekst

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...