Jump to content
Dogomania

Wet od AKUPUNKTURY poszukiwany- Warszawa


Alicjaw

Recommended Posts

Szukam weta znajacego sie na AKUPUNKTURZE i / lub zastosowaniu medycyny naturalnej (CHIŃSKA, HOMEOPATIA). Moj zwierzak ma problemy z chodzeniem. Tak ja boli, ze lezy bez ruchu.. :( Dopiero po zastrzyku sterydowym odzyskuje energie i znow jest jak mlodzieniaszek przez kilka dni. Potem wszystko wraca.
Po RTG, badaniach neurologicznych i innych badaniach weci orzekli, ze prawdopodobna przyczyna jest ucisk na rzdzen kregowy. Wiem, ze akupunktura w takich przypadkach czesto pomaga.

[B]Stad 2 pytania:[/B]

[B]-znacie takiego speca w Warszawie?[/B]
[B]-Wiem, ze zajmuje sie tym lek. wet. Tomasz Kujawka (przyjmuje na Schroegera, Wa-wa) - macie z nim jakies doswiadczenia?[/B]

Prosze o pomoc, bo zwierzaczkowi sie pogarsza..

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za sugestie - nie konsultowalam z doktorem Lisieckim. Przed chwila wrzucilam go w przegladarke, ale tam zatrzesienie osob o tym nazwisku.. Wiesz moze jak moglabym sie z nim skontaktowac?

Nie bardzo wiem jak mozna by ten ucisk zlikwidowac - zwierzak ma 14 lat, nie bardzo chce klasc ja pod noz (narkoza, bolesnosc pozabiegowa, ryzyko powiklan po operacji na kregoslupie, bolesna rehabilitacja...). Ale moze sa inne rozwiazania, w koncu nie jestem specjalista...
Trzeba jej szybko uzyc, ma tyle energii jak tylko ja nie boli - podstarzaly Piotrus Pan :)
Ale jak boli, to tylko lezy.. Nawet nie spi.. Po prostu lezy i patrzy smutno.. I boje sie, ze to szybko postepuje..

Z gory dzieki z info na temat pana Lisieckiego.

Link to comment
Share on other sites

Tak, zalatwia sie sama i to bez problemow. Ostatnie 2 kupki nieco luzniejsze, ale tylko troszke, wg weta to wynik lekow albo zbyt duzej ilosci sluzu z siemienia lnianego (mieszam jej z karma kiedy podaj leki).

W zwiazku z chodzeniem leczenie objawowe - zaordynowane leki:
Encorton - steryd - 1/2 tabletki - 1x/dzien ->Wydaje sie, ze dziala tylko ten ktory dostaje w zastrzyku u weta, a pastylki nie
Cinnarizinum - 1/4 tabletki - 2x/dzien - na zaburzenia rownowagi bo polepsza krazenie mozgowe
Karsivan - 1/4 tabletki - 1x/dzien - dzialanie j.w.
vit.B complex - 1/4 tabletki - 1x/dzien - polepsza dzialanie ukl. nerwowego


Po prostu kiedy zastrzyk sterydowy przestaje dzialac po paru dniach, mala najpierw usztywnia tylnie lapki (moze zgiac kiedy ja podnosze, ale jakby wolala tego nie robic chodzac), po paru godzinach przykurcza przednie i zaczyna chodzic jak pijana i sztywnieje jej szyjka. Wiec kladzie sie i prawie nie wstaje. Nie je przyniesionego jedzenia, dopiero kiedy bardzo zglodnieje sama dochodzi ledwo do miseczki z jedzeniem.

Badania krwi i moczu OK (profil nerkowy i watrobowy). USG (jamy brzusznej) sprzed 1,5 roku OK.

Moze ktos slyszal o podobnych trudnosciach? Byc moze przyczyna lezy gdzie indziej?

Link to comment
Share on other sites

->Agata Emi

Bardzo dziekuje, bylam na jej stronie i zadzwonie do niej jutro.

Czy orientujesz sie moze ile kosztuje spotkanie, cobym byla przygotowana "mentalnie" ;)...?
Czy mialas, albo ktos inny sposrod tu zagladajacych mial, jakies doswiadczenia z ta pania?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...