Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Be no jesteś dosłownie beeeeeee [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/foch.gif[/IMG]

[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/wnerw.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/zly1.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/nerwus.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć :grins:
Jestem, żyję, zdjęć nie mam :diabloti:
Jestem już po uropie, byłam w Stegnie u Pudzianków 5 dni, pogoda była do niczego, na plaży w ogóle nie poległam, tyle dobre, że towarzystwo rewelacyjne miałam :loveu: Dziewczyny oczywiście były ze mną :multi: Dwa tygodnie później byłam znów tym razem na weekend no i pogoda była super :loveu: Dwa dni na plaży i wróciłam brązowiutka :multi:
Mam jeszcze tydzień urlopu do wykorzystania ale póki co nigdzie się nie wybieram, planuję na wrzesień małą wycieczkę do Wrocławia i dalej w okolice Polanicy Zdrój , Krynicy .. może Pragę zaliczymy w końcu bo w Styczniu nam nie wyszło :mad:

No.. dziewczyny zdrowe, wreszcie się uwolniłam od regularnych wizyt u weta :sweetCyb: chociaż nie powiem, lubię do nich jeździć - ojj jak się cieszę że trafiłam do tej kliniki :loveu: Jess już zarosła a ja nie zdążyłam wam pokazać jej fajnej fryzurki :oops: Planuję teraz sama ją obciachać a w razie co Natala będzie ratować ale jakoś zapału mi brak :eviltong: A Buff cóż - całe dnie spędza pod kołdrą, na kołdrze, obok kołdry, na poduszce i t.d. dla niej życie jest za krótkie, żeby go marnować na bieganie, zabawy i inne takie :evil_lol: Chociaż ostatnio mają z Jess jakieś napady i co rusz się nawalają :crazyeye: Walki toczą jakby szkolone były :mdleje: Oczywiście w zabawie, nie żeby tam zagryźć się próbowały :eviltong: No ale po takich walkach Buff swoje musi odespać oczywiście :diabloti: W dalszym ciągu jedzenie chrupek to dla niej ostateczna ostateczność, parówki kocha miłością nieskończoną i nie zamierza jej się znudzić. Jess za to ma sporo energii ale grubaska się zrobiła, odkąd karmie je Trainerem jest masakra, musiałabym jej zacząć ograniczać ale jeśli Jess ograniczę to Buff już nie tknie i tak o .. kółko się zamyka :mad:

Aaaa.. remont znów mam :evil_lol: Kuchnię wreszcie doprowadziłam do porządku, muszę teraz zamówić na allegro zlewozmywak nowy z baterią i wywalić ten co mam bo nie ma miejsca na zmywarkę, która stoi od kwietnia i czeka aż ją ktoś laskawie rozpakuje i zamontuje :mad:

No i to by było na tyle z rewelacji..

Link to comment
Share on other sites

No nawet sie rozpisala hehe
apropo zmywarki jestem na etapie kupna przez neta..i mialam juz taka w koszyku ale ze na 100% nie bylam pewna czy aby napewno ta mysle sobie ze przemysle ten temat jeszcze (wagi tak maja):evil_lol: no i na drugi dzien wpadlam do sklepu patrze w koszyku jest, chce dalej skladac zamowienie a tu zonk zmywarek braklo w magazynie no szlag by mnie trafil..:angryy: znalazlam jeszcze taka samą ale juz w innym sklepie internetowym ale do poniedzialku poczekam byc moze do tamtego sklepu juz podesla bo w tamtym sklepie byla tansza..no a jak nie to juz wezne w tym drozszym gorzej jak sie juz zdecyduje wejde a tu znow brak w magazynie zobacze hahah
Buff taka leniwa a nie wyglada hihhi u nas to Pipi taka leniwa a jej zycie sie toczy wokol zarcia..dzis Livka nie zjadla kolacji to nie zauwazylam w pore i Pipi juz zezarla :mad: a treaz chrapie menda jedna na fotelu..nazarta jak bąk..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']No nawet sie rozpisala hehe
apropo zmywarki jestem na etapie kupna przez neta..i mialam juz taka w koszyku ale ze na 100% nie bylam pewna czy aby napewno ta mysle sobie ze przemysle ten temat jeszcze (wagi tak maja):evil_lol: no i na drugi dzien wpadlam do sklepu patrze w koszyku jest, chce dalej skladac zamowienie a tu zonk zmywarek braklo w magazynie no szlag by mnie trafil..:angryy: znalazlam jeszcze taka samą ale juz w innym sklepie internetowym ale do poniedzialku poczekam byc moze do tamtego sklepu juz podesla bo w tamtym sklepie byla tansza..no a jak nie to juz wezne w tym drozszym gorzej jak sie juz zdecyduje wejde a tu znow brak w magazynie zobacze hahah
Buff taka leniwa a nie wyglada hihhi u nas to Pipi taka leniwa a jej zycie sie toczy wokol zarcia..dzis Livka nie zjadla kolacji to nie zauwazylam w pore i Pipi juz zezarla :mad: a treaz chrapie menda jedna na fotelu..nazarta jak bąk..[/QUOTE]
Mogę Ci polecić sklep NEO24. Ja co prawda czekałam 3 tygodnie ale nie spieszyło mi się. Uwinęli się przed terminem nawet bo podane było , że czas oczekiwania 21 dni a minęło chyba 18 i już czekała na mnie w Punkcie wydań osobistych. Za dostawę do tego punktu płaciłam tylko 10 zł. No i z tego co wyczytałam na necie a spędziłam sporo godzin na przeglądaniu opinii i t.d. mogę powiedzieć, że nie warto inwestować w drogi sprzęt z milionem różnych programów bo i tak ich nie będziesz używać. Ja kupiłam Boscha za 1600 zł 60 cm szeroka, pod zabudowę. Łukiego siostra kupiła z miesiąc przede mną też Bosch ale 45 cm szeroka, z bajerami za 2300 :p No jak kto woli.. [url]http://www.neo24.pl/zmywarka-do-zabudowy-bosch-smv-50e10-eu.html#tabsbox_hash[/url] to jest chyba ta moja.. dokładnie nie pamiętam bo wahałam się między dwoma - tą a 50e30eu, w tej chwili już nie pamiętam czym się różniły więc nie pamiętam którą wzięłam.

Link to comment
Share on other sites

Be haha wlasnie z tego sklepu chcialam kupic na 1 razem..w tym sklepie kupilam juz pralke ale nie czekalam tak dlugo jak Ty..
ja nie chce Boscha choc bardzo chwalą..
chce Beko..najnowszy model ktory zuzywa tylko 7 l wody..

tak wlasnie tą Twoją ogladam to ona ma wiecej tych bajerow niz Beko;)
ale tak jak piszesz mi tez na tym nie zalezy chce oszczedną zmywarke i cichą..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi82']w końcu jesteś!
cześć

ja mam już ponad rok zmywarkę i uważam,że to jest cudowne urządzenie....po prostu kocham ją ;D[/QUOTE]

Oo szczesliwa posiadaczka cudownego sprzetu hehe
a najlepsze jest to ze ja bede musiala jedna szafke wyrzucic z kuchni ale trudno upchne gdzies te graty by miec tez te cudo..bo mam dosyc juz zmywania normalnie obrzydlo mi sie to robic..:roll:

Link to comment
Share on other sites

Kobitki, jutro to i ja stanę się szczęśliwą posiadaczką cudownego sprzętu-zmywarki :diabloti:
Jadę do Saturna, mają 2 dni bez vatu, więc jak to się mówi żer dla skner :evil_lol:

A moja mama to zmywarkę ma dobre 10 lat i nic się nie dzieje, bosha chyba ma ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Be haha wlasnie z tego sklepu chcialam kupic na 1 razem..w tym sklepie kupilam juz pralke ale nie czekalam tak dlugo jak Ty..
ja nie chce Boscha choc bardzo chwalą..
chce Beko..najnowszy model ktory zuzywa tylko 7 l wody..

tak wlasnie tą Twoją ogladam to ona ma wiecej tych bajerow niz Beko;)
ale tak jak piszesz mi tez na tym nie zalezy chce oszczedną zmywarke i cichą..[/QUOTE]
No bo to zależy jak u nich z dostępnością. W wypadku mojej zmywarki nie mieli jej na magazynie i czekali na dostawę dlatego tak długo ale to było wiadomo przy zakupie.
[quote name='megi82']w końcu jesteś!
cześć

ja mam już ponad rok zmywarkę i uważam,że to jest cudowne urządzenie....po prostu kocham ją ;D[/QUOTE]
No jestem, jestem :multi:

Ja mam zmywarkę 4 m-ce ale jeszcze jej nie kocham bo jeszcze nie zmywała za mnie naczyń :mad:
[quote name='Pegaza']Oo szczesliwa posiadaczka cudownego sprzetu hehe
a najlepsze jest to ze ja bede musiala jedna szafke wyrzucic z kuchni ale trudno upchne gdzies te graty by miec tez te cudo..bo mam dosyc juz zmywania normalnie obrzydlo mi sie to robic..:roll:[/QUOTE]
Noo ja też szafkę wywalam :multi: Znaczy się zmniejszyć muszę z 80 na 60 o ile dobrze wymierzyłam :roll:
[quote name='megi82']taa,a ja przez 3 lata mówiłam,że po co mi to,że szkoda kasy,że zbędne itp,itd......a teraz...uważam,że to był najlepszy mój zakup[/QUOTE]
A mi Ł nie pozwalał kupić :mad: Już jak robiłam w domku kuchnię 4 lata temu to chciałam ale nie .. po co Ci, na co Ci .. a już dawno mogła mnie wyręczać.. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Kobitki, jutro to i ja stanę się szczęśliwą posiadaczką cudownego sprzętu-zmywarki :diabloti:
Jadę do Saturna, mają 2 dni bez vatu, więc jak to się mówi żer dla skner :evil_lol:

A moja mama to zmywarkę ma dobre 10 lat i nic się nie dzieje, bosha chyba ma ;)[/QUOTE]

Kinia Ty uważaj na te obniżki Vatu ! Ja raz prawie się tak nacięłam w Media :mad: Co za chamy no .. :mad: Oczywiście nie cały asortyment podlega promocji a ten, który podlega tuż przed promocją dostaje nową PODWYŻSZONĄ cenę także de facto wychodzi na to samo :shake: Oszuści jedni :angryy: Kup lepiej na necie, będzie na pewno taniej ! A jak masz neta w telefonie to porównaj cenę ze sklepu na internecie bo bez sensu przepłacać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Kinia Ty uważaj na te obniżki Vatu ! Ja raz prawie się tak nacięłam w Media :mad: Co za chamy no .. :mad: Oczywiście nie cały asortyment podlega promocji a ten, który podlega tuż przed promocją dostaje nową PODWYŻSZONĄ cenę także de facto wychodzi na to samo :shake: Oszuści jedni :angryy: Kup lepiej na necie, będzie na pewno taniej ! A jak masz neta w telefonie to porównaj cenę ze sklepu na internecie bo bez sensu przepłacać.[/QUOTE]

Wiem, już mamy obcykane w porównaniu z cenami w Euro :evil_lol: Fakt faktem jest, że w euro jak zakupię 3 sprzęty do zabudowy whirlpool (a akurat potrzebuję zmywarkę,płytę i piekarnik), to dostałabym 5 lat gwarancji na wszystko... ale jeśli taniej będzie jednak w saturnie to tam biorę wszystkie trzy rzeczy.
W Media to w ogóle ceny mają kosmos, kilkaset zł drożej komplet niż w euro w necie... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Wiem, już mamy obcykane w porównaniu z cenami w Euro :evil_lol: Fakt faktem jest, że w euro jak zakupię 3 sprzęty do zabudowy whirlpool (a akurat potrzebuję zmywarkę,płytę i piekarnik), to dostałabym 5 lat gwarancji na wszystko... ale jeśli taniej będzie jednak w saturnie to tam biorę wszystkie trzy rzeczy.
W Media to w ogóle ceny mają kosmos, kilkaset zł drożej komplet niż w euro w necie... :([/QUOTE]
A widziałam gdzieś takie promocje jak kupisz ileś tam sprzętów danej marki to coś tam gratis chyba ale to dotyczyło chyba 5 sprzętów..
Dodatkowa gwarancja dobra rzecz, ja brałam na TV z ubezpieczeniem dodatkowym i 1 tys zł więcej za to zapłaciłam :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']No to zycze udanego zakupu:)
daj znac czy wsio kupilas..[/QUOTE]
Jak coś kupię to się pochwalę :diabloti:
[quote name='tigrunia']A widziałam gdzieś takie promocje jak kupisz ileś tam sprzętów danej marki to coś tam gratis chyba ale to dotyczyło chyba 5 sprzętów..
Dodatkowa gwarancja dobra rzecz, ja brałam na TV z ubezpieczeniem dodatkowym i 1 tys zł więcej za to zapłaciłam :mad:[/QUOTE]
No w Euro akurat tylko na Whirlpool i 3 produkty, ale koniecznie do zabudowy ;)
Tylko,że znajomy który zajmuje się naprawą sprzętu agd mówi, że zazwyczaj psuje się po upływie 5,10 lat :eviltong:
Niby wcześniej to rzadkość, widocznie jakieś wady fabryczne po prostu... a usterki dopiero po czasie :roll:

Także zobaczymy jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Jak coś kupię to się pochwalę :diabloti:

No w Euro akurat tylko na Whirlpool i 3 produkty, ale koniecznie do zabudowy ;)
Tylko,że znajomy który zajmuje się naprawą sprzętu agd mówi, że zazwyczaj psuje się po upływie 5,10 lat :eviltong:
Niby wcześniej to rzadkość, widocznie jakieś wady fabryczne po prostu... a usterki dopiero po czasie :roll:

Także zobaczymy jutro.[/QUOTE]
No to również życzę udanych zakupów :multi: A piekarnik też kupujesz? Z płytą? Indukcję może rozważasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']No to również życzę udanych zakupów :multi: A piekarnik też kupujesz? Z płytą? Indukcję może rozważasz?[/QUOTE]

No ja mam nadzieję, że będą udane :eviltong:
Tak piekarnik też, pod zabudowę. A płyta gazowa będzie, babcia ma indykcyjną i mówiła, żeby w żadnym razie nie kupowała, nie pamiętam czemu.. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Piekarnik tez sobie kiedys wymienie ale wlasnie chcialam indukcyjny..
szybko sie zagrzewa nie to co na gazie..wiem bo mam okazje na tym nieraz cos zagrzac..;)[/QUOTE]

Mi to nie przeszkadza :eviltong:
No najgorzej to moja mama ma bo ma kuchenkę elektryczno-gazową... i sobie wyobraźcie co jest jak nam prąd odłączą... obiadu ni ma :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...