Jump to content
Dogomania

I wystawa kundelków i psów bez rodowodu we Wrocławiu- dochód na schronisko !!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justys95']Ja z tego zrozumiałam, że nie rozdawają :roll:[/quote]

No własnie. Tylko chyba chodziło o to ze chcielibysmy jakas ulotke z konkretna informacja. A jezeli jednak rozdaja ulotki to pytanie z czym, skoro dopiero analizuja.
To strasznie skomplkowane zdanie . Wszystko jest możliwe i nic nie jest :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']No własnie. Tylko chyba chodziło o to ze chcielibysmy jakas ulotke z konkretna informacja. A jezeli jednak rozdaja ulotki to pytanie z czym, skoro dopiero analizuja.
To strasznie skomplkowane zdanie . Wszystko jest możliwe i nic nie jest :shake:[/quote]

Nowłaśnie niewpadłam nato. Jak mogą rozdawać ulotki skoro nic niejest ustalone:roll:.Masz racje [B]LALUNA.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy]Powiem tak, czy Wy siedzicie 24 h przed kompem? Bo my nie i wierzcie mi ze bardzo rzadko w ogóle siedzimy,jeśli uważacie ze organizacje wystawy jest nie prawidłowa,dlatego,że Was o wszystkim nie informujemy, to już Wasza opinia...

Dla mnie ta wystawa teraz może się w ogóle nie odbyć, ja jestem tylko współorganizatorką, więc nie do mnie pretensje...


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Louneliness'][COLOR=navy]Powiem tak, czy Wy siedzicie 24 h przed kompem? Bo my nie i wierzcie mi ze bardzo rzadko w ogóle siedzimy,jeśli uważacie ze organizacje wystawy jest nie prawidłowa,dlatego,że Was o wszystkim nie informujemy, to już Wasza opinia...[/COLOR][/quote]

No ja bym raczej powiedziała, ze o niczym nie informujecie. Nawet jezeli macie tyle roboty w zwiazku z wystawa, w co wątpię, to zaczyna sie od ustalenia planu imprezy, a narazie go brak.

[QUOTE][COLOR=#000080]Dla mnie ta wystawa teraz może się w ogóle nie odbyć, ja jestem tylko współorganizatorką, więc nie do mnie pretensje...[/COLOR][/QUOTE]

Jak dla mnie to mogłas od razu nie zawracac nikomu głowy i robić płonnych nadziei na impreze która nie potrafiłas ( yscie) zorganizować.
Współorganizatorka to jest osoba która takze bierze odpowiedzialnosć za projekt który zgłasza do publicznej wiadomosci. Najwyższy czas dorosnać, nawet jezeli jestes niepełnoletnia bo sobie zrobiłyscie zabawe dziecieca do której chciałyscie wciągnac iles tam naiwnych osob z całej Polski, nie mówiac ze to tylko Wasza zabawa na niby.

Link to comment
Share on other sites

Laski to decyzja... robicie coś czy nie? Potrzebujecie pomocy czy nie? Bo tu siedzi kilka osób i czeka na wiadomość jak może pomóc!

a uwierz, nie siedzę 24h przed kompem bo mam jeszcze szkołę języki schronisko adopcje chłopaka i własne życie, zwierzęta, hobby.... ale jakoś da się wygospodarować 5 min by napisać co i jak....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...