Jump to content
Dogomania

I wystawa kundelków i psów bez rodowodu we Wrocławiu- dochód na schronisko !!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

Ja do Wrocka tez mam daleko(150 km) ale w przeciągu kilku ostatnich msc czesto tam jeździłam(odwiedzanie szczeniaka,odbiór młodej,wystawa) i jakoś dużo mi sie teraz nie wydaje te 3 godz w pociagu w jedną strone :D

Z Luną bede jeździć to czemu jak jest okazja z Dżekiem nie pojechać :D

Tylko problem mam z powrotem ostatni pociąg 15 ileś... ale trudno,Dżek już zgłoszony.

Własnie czy jest to daleko od dworca pkp i jakim tramwajem/autobusem tam dojechać ?


Paulina,pytam bo ktoś sie wcześniej pytał coś o grupy no to jak na grupy to moze też na pseudorasy,ale tak czy siak bedzie dobrze :D

I wcale nie chodiz o to ze wyróznione tylko o to ze łatwiej bedzie ooceniać...ale i tak zalezy od ilosci psów.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Natdzenellun']
Własnie czy jest to daleko od dworca pkp i jakim tramwajem/autobusem tam dojechać ?
[/quote]
byłybyśmy wdzięczne, jakby ktoś nam powiedział:loveu:

z tego co patrzyłam to pociąg bym miała super:placz: pociąg o 4:51 z przesiadką... :( rodzicie się zapewne nie zgodzą na taki układ... :( ale spróbuje namówić.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']A jaki my mamy numerek ????:roll:[/quote]

[quote name='Love-Wab']A ja jaki mam ??[/quote]

Narazie jeszcze Wam nie podam,bo musi być zakończony termin przyjmowania zgłoszeń,dostaniecie na malia kod który musicie podać przy odbiorze numerku

[quote name='Natdzenellun']Ja chyba mojego "shih tzu" zgłosze,tylko włos ma za krótki....
Mam pytanie jak bedzie wygladało ocenianie?Tych bezrodowodu
Bedzie na grupy? Potem na rasy i który bardziej do podobny do danej rasy?Co bedzie oceniane? Tak jak na normalnej,statyka, bieg?


Ja moge zgłosić się na sedziego,tylko mam 15 lat ale o co w wystawach chodzi to wiem.No i sie raczej na psach znam.Wiec jak wiek nie gra roli to jestem na 100 % Tylko zeby nie było tak ze wypadło by mi sędziowanie mojego psa z którym bede biegać.
Najbardziej orientuje się w 1/2/3/10 grupie no i oczywiście 9. Reszta tez mi nie straszna :D[/quote]

Możesz się zgłosić na sędziego odezwij się do mnie na PW ;-).


[quote name='Paulina87']Ja też już mogę potwierdzić chęć sędziowania. Chyba, że zdarzy się coś nieoczekiwanego i nie dojadę, ale to mało możliwe.

A co do wystawy. to wydaje mi się, że nie będzie podziału na w typie rasy i na kundelki, bo psy w typie rasy to też kundelki wiec dlaczego miałyby być wyróżnione.[/quote]

Większość własciceli woli oddzielne ringi dla psów w typi rasy,bte rasowe będziemy oceniać według przyblizenia do rasy i dla kundelków będize osbny BIS i dla psów w typie ras będize osbny ;)

[quote name='Natdzenellun']Ja do Wrocka tez mam daleko(150 km) ale w przeciągu kilku ostatnich msc czesto tam jeździłam(odwiedzanie szczeniaka,odbiór młodej,wystawa) i jakoś dużo mi sie teraz nie wydaje te 3 godz w pociagu w jedną strone :D

Z Luną bede jeździć to czemu jak jest okazja z Dżekiem nie pojechać :D

Tylko problem mam z powrotem ostatni pociąg 15 ileś... ale trudno,Dżek już zgłoszony.

Własnie czy jest to daleko od dworca pkp i jakim tramwajem/autobusem tam dojechać ?


Paulina,pytam bo ktoś sie wcześniej pytał coś o grupy no to jak na grupy to moze też na pseudorasy,ale tak czy siak bedzie dobrze :D

I wcale nie chodiz o to ze wyróznione tylko o to ze łatwiej bedzie ooceniać...ale i tak zalezy od ilosci psów.[/quote]

[quote name='basia bonnie']jejku..do Wrocławia mam ponad 300km;/ chyba, że... daleko do tej wystawy jest od dworca pkp?...[/quote]


Klecina nie jest tak daleko od dworca...

Myślę,że rano w jakieś 15 min. dostaniesz się jak nie będzie korków,dojazd autobus D ,i tramwaj 17 :lol:

[quote name='basia bonnie']byłybyśmy wdzięczne, jakby ktoś nam powiedział:loveu:

z tego co patrzyłam to pociąg bym miała super:placz: pociąg o 4:51 z przesiadką... :( rodzicie się zapewne nie zgodzą na taki układ... :( ale spróbuje namówić.. ;)[/quote]

próbuj,próbuj wystawy kundelków są rzadko ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam fajny pociąg. Wsiadam w Tarn. Gorach o 6,jade do Opola,w Opolu zaraz przesiadka i o 9 jestem we Wrocku :D



[quote name='"Louneliness"']
Myślę,że rano w jakieś 15 min. dostaniesz się jak nie będzie korków,dojazd autobus D ,i tramwaj 17 :lol:
[/quote]

Dzięki Wielkie! Bedziemy na pewno!

Link to comment
Share on other sites

<b>Paulina</b>i wszyscy sędziowie, porozstrzygajcie między sobą po jakich grupach chcie się podzielić, wszyscy Ci co podjęli decyzje na 100 % niech piszą na PW,ty Paulina nie musisz juz Cię zapisałam,ale jakbys mogla to przeslij mi tu lub na PW nazwisko abym napisala kto ocenia daną grupę ;-)
A i sędziów zapraszamy na godz. 10.00 ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natdzenellun']4 zł bilet dla psa

JAkbys sie jakoś do Tarnowskich Gór dostała to byśy potem mogły razem jechać :D[/quote]
dzięki!!

a o której masz pociąg z Tarnowskich Gór? :cool3:
edit: ale nie, nie pasuje mi.. :( bo bym musiała z Bielska do Tarnowskich Gór pociagiem czyli też jakieś 3 godz. a z Bielska do Wrocka mam ok. 4 ... :)


p.s.ja mam 13 lat...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']a jest coś takiego, że np. max może zgłosić się ileś tam psów??? :)[/quote]

Nie ma narazie ograniczeń :lol:

[quote name='Paulina87']Paulina Malińska - kontakt do mnie 693-545-982

Czy dostaniemy jakieś wytyczne co do oceniania psów?[/quote]

Dzięki,jutro wieczorem napiszę wam rospiskę co do sędziowania

[quote name='basia bonnie']przepraszam, że zawalam tak pytaniami, ale czy niepełnoletni też mogą wystawiać?? :roll:
i czy to jest na jakiejś hali czy na boisku?? :) bo może być śnieg :)[/quote]
Oczywiście,że mogą wystawa będzie na boisku,ale będZie odśnieżane ;)(jeżeli będzie śnieg)I pytaj się do woli:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...