Jump to content
Dogomania

Chart kocha...


Arika_Dominika

Recommended Posts

Przed wyjazdem aby odebrac Arikę, zakupiłam małą maskotke - Owieczkę :)

Gdy tylko Arika przyjechała, owieczka była jej koleżanką, którą Arika gryzła od czasu do czasu. Potem stała się jej przyjaciółką, a teraz ARIKA KOCHA TĄ OWIECZKĘ STRAAAAASZNIE!!!! :lol:

Ostatnio gdy juz razem w łóżku zasypialiśmy, ona się zrywa i biegnie w kąt pokoju :o Ja patrze a ona uszczęśliwiona wskakuje znowu na łożko z owieczką w pyszczku.

Arika tak kocha owieczkę, ze ona :

*nie ma jednego oka i ma wielką dziurę w tym miejscu, że już wata wychodzi

*ma rozrartą troche szyje

*Jest troche brudna i sporo używana :lol:

Pozostaje jedno pytanie : Co wasze charciska kochają tak, ze rozrywaja?

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

aaaaaa, hihi :lol:

chce jeszcze dodać co zrobiła Aricia z owieczką :

*owca nie ma już żadnego oka, nie ma waty w głowie (wata jest w śmietniku :) )

*owca brudna

*szyja owcy jeszcze bardziej rozgryziona, dziury w miejscach na oczy

Czy to nie cudowna miłość do owieczki????? :great:

___________

Pozdrówka :great:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7,5-letni Bidabliu oraz 2-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

LAURA, to dobre :lol: :lol: :lol: ;) ;) ;)

= Normalka :D

Arika po owieczce miala rozerwanego królika, mysz, słonia i psa. Teraz dostala tygrysa - jeszcze nie ruszony :angel:, pso-królika - w szyi dziura, ale stan jest jeszcze dobry :angel: i dostala tez psa - stan nieruszony! :angel: i szpaka (wronę), takiego duzego :D Oczy juz mu wyciągnęła, a teraz chce zjesc mu skrzydlo, ale musi dalej pracowa nad tym :evilbat: 8)

BTW ciesze sie, ze ktos na moj temat odpowiedzial :D

Link to comment
Share on other sites

hihihi przy Waszych pociechach Cynka wyglada na zupelnego aniolka :angel: bo ona przeciez tylko 'zaadoptowala' mojego misia i pozbawila go nosa i jednego oka ;) poza tym uwielbia go wytaszczac na balkon pod moja nieobecnosc i mocno 'poprzytulac' ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dalam mojej Neli pluszowa zebre.Poki co jej stan jest nienaruszony

oprucz tego,ze gdy ja zobaczyla w swojim wyrku,skoczyla na nia i

zaczela miedlic w pysku...

(zobaczymy jak zebra bedzie wygladac po paru dniach...)

:lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja już myślałam, że z Cyrusem coś nie tak, bo nad wszelkie zabawki przedkłada pluszaki mojej córki, a mi wydawało się, że psy wolą coś gumowego lub twardego do gryzienia, a nie takie miękkie i włochate.

Cyrus jak nikt nie widzi to podkrada córce jakiegoś miśka i wieje z nim na dwór lub zanosi na swoją kanapę, szkody na razie niewielkie, tylko jeden stracony nos.

Lalki-niemowlaki budzą w nim mniejsze zainteresowanie, choć zdążył już jedną pozbawić nogi i ręki, woli już barbi - trzyma ją za nogi między łapami i obgryza włosy.

Ostatnio polubił poduszki-jaśki, ściąga je z wszystkich łóżek i znosi do jednego pokoju.

Ciekawa jestem jak to dalej będzie się rozwijało u niego.

Link to comment
Share on other sites

Ja już myślałam, że z Cyrusem coś nie tak, bo nad wszelkie zabawki przedkłada pluszaki mojej córki, a mi wydawało się, że psy wolą coś gumowego lub twardego do gryzienia, a nie takie miękkie i włochate.

Cyrus jak nikt nie widzi to podkrada córce jakiegoś miśka i wieje z nim na dwór lub zanosi na swoją kanapę, szkody na razie niewielkie, tylko jeden stracony nos.

Ostatnio polubił poduszki-jaśki, ściąga je z wszystkich łóżek i znosi do jednego pokoju.

Ciekawa jestem jak to dalej będzie się rozwijało u niego.

Joasia :D wszystkie mlode psiaki (i nie tylko mlode) uwielbiaja gryzc pluszaki ;) tak jakos mi sie zrymowalo ;)

A Cynka wymyslila ostatnio, ze jak Pancia nie chce wstac z lozka kiedy ona ja 'tryka' rano mokrym nochalem, to w takim razie papucie naleza do niej... no i zanosi je do swojej klateczki na poslanko... a Pancia jak wstanie musi bosymi nozkami tuptac do lazienki :P

Link to comment
Share on other sites

jenn

:lol: Jakos nie zauwazylam :oops: :lol: A ty juz Dogomaniak :D

Masz jeszcze Starszy dogomaniak, i jestes jak ja :) buu, Mlodszy dogomaster :wink:

Cyranka to jest przekomiczna babka :lol: :lol:

Arika tak samo :roll: :wink: , rano jak wstanie i mnie wylize ucho i twarz (ja spię) i widzi , ze nic to idzie dalej sie polozyc albo na moje lozko w nogi lub na polsanie, za chwilę wstaje i mnie rozgrzaną "TYKA :wink: zimnym i mokrym nosem no i ja juz muszę wstac :roll: :D

Link to comment
Share on other sites

Mój Will ukochał sobie małego pluszowego misia :P jeszcze jest cały (jedynie obśliniony). Ciekawe, jak długo wytrzyma :)

A co do budzików... Ostatnia noc była dla Willy'ego pierwszą noca w nowym domu, no i trochę sie bał ;) żebym nie zasnąl, to co jakis czas szczypał mnie zębami w dłoń :) delikatnie, ale tak, zebym sie zbudził, hehe. I tym sposobem nie przespałem ostatniej nocy...

Link to comment
Share on other sites

no tak, a Will sie dopiero rozkreca :biggrina: joke

z wychowanie powinienem sobie poradzic, wychowywalem od podstaw juz kilka psow, w tym dwa uparciuchy z krwią ridgebacka ;) zaden na tyrana nie wyrosl, wrecz przeciwnie. no ale ridgeback to nie chart, ciekawie będzie zapewne :lol:

Link to comment
Share on other sites

jenn

:D

kate

Budziki straszne :roll: :lol: KOCHAM TE BUDZIKI!!! :D Ale dzis to ja bylam budzikiem ;) Arika mnie z lozka zwalila, tak sie przepychała, no to za pol godziny ja ją obudziłam zwalając ją na swoje poslanie z nienaska, ale byla komedia, hihi :lol: Arika z wrazenia wylała na siebie szklanke z wodą, ktora stala na mojej szafce nocnej :lol: 8) Dupka mała.

Maciek

Ladnie, ladnie :D Jestes zteroryzowany :)

Link to comment
Share on other sites

Dominika

Oj, szykuj się jutro na wczesne wstawanie! Arika się zemści, tak coś czuję :lol: No bo kto to widział budzić charta zrzucając go z łóżka... Chociaż pewnie i tak charty są jak bumerangi i wracają z powrotem tam, gdzie im się dobrze spało :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...