Jump to content
Dogomania

Kopiowanie uszu i ogonów jest zgodne z prawem


TuathaDea

Recommended Posts

[quote name='Doginka']A najbardziej mnie boli nieznajomość języka polskiego pisze się [B]uszu[/B], a nie [B]uszów[/B]:razz:Ludzie nauczcie się ojczystego języka, a potem dyskutujcie;-)[/QUOTE]

Polecam lekturę słownika. To nie temat forum języka polskiego powiem tylko tyle, że [B]uszów [/B]jest również poprawna formą. Obecnie uszu częściej się używa, ale jednak obie formy sa poprawnem, więc racja warto nauczyć się najpierw języka polskiego a później dyskutować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila_vu']No rzeczywiscie roznica,nawet jakbys miala przyniesc go na barana,to nie zmienia to faktu,ze zamowilas i kupilas psa kopiowanego.[/QUOTE]
[B]Zmienia,piszesz nieprawde o mnie ,[/B]
[quote]Suski ma psy z Rosji i USA,niekopiowany z POLSKI,[/quote]
[B]tu tez piszesz nieprawde [/B]
[quote]Tu mi sie nawet nie chce pisac,bo ile mozna ?![/quote]
Tu tez napisalas nieprawde, nic nie zaslyszane ,stoi tu tak napisane az w oczy razi:mad:
[quote]A co niby mialas napisac,ze masz tego swiadomosc.Przy twojej hipokryzju to juz norma :)[/quote]
TYZ NIEPRAWDA ,mam swiadomosc co sie dzieje ,tobie brak widac wiedzy,ale sie wymadrzasz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']A najbardziej mnie boli nieznajomość języka polskiego pisze się [B]uszu[/B], a nie [B]uszów[/B]:razz:Ludzie nauczcie się ojczystego języka, a potem dyskutujcie;-)[/QUOTE]
Obie formy gramatyczne są poprawne i równoprawne więc jezeli coś cie boli to może być wyłącznie TWOJA nieznajomość języka ojczystego. BTW, słyszałam że sasquehanna juz nie kopiuje szczyli. Jedno źródełko wyschło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ssylwia']Polecam lekturę słownika. To nie temat forum języka polskiego powiem tylko tyle, że [B]uszów [/B]jest również poprawna formą. Obecnie uszu częściej się używa, ale jednak obie formy sa poprawnem, więc racja warto nauczyć się najpierw języka polskiego a później dyskutować.[/QUOTE]
Nie wiesz jak to jest kiedy brak argumentow,na sile chca cie zamknac,czepiajac sie wszystkiego:)
Ciekawe dlaczego zwolennicy kopiowania tak nagle sie ozywili w tym temacie ?
Szkoda ze nie moge w tym uczestniczyc :(
[quote name='kahoona'][SIZE=5][B]Proszę o rozpowszechnianie i udział:[/B]
[/SIZE]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/212137-Marsz-poparcia-dla-nowelizacji-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wszystko wskazuje na to że Związek Kynologiczny (pozycja 18 ) całkowicie wypiął się na tych którzy mają kopiowane psy i też popiera ustawę, która z definicji zabrania kopiowania. Związek jak zawsze płynie z prądem..., a kopiści wezmą w du.... :evil_lol:
I dobrze, bo[SIZE=5] to było zwyczajne chamstwo!
[/SIZE]
[quote name='kahoona'][CENTER][CENTER][SIZE=5][B][U][FONT=&quot]Do miłośników zwierząt w całym kraju!

[/FONT][/U][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot]Nadszedł moment, gdy polskie psy razem ze swoimi opiekunami pójdą pod Sejm RP, aby wspomóc Posłów w walce o zmianę Ustawy o ochronie zwierząt.[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot]Nasz wyjątkowy marsz pod hasłem:

[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][SIZE=5] [SIZE=7][COLOR=red][B][FONT=&quot]„Polskie zwierzęta proszą o głos na TAK”[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][SIZE=7][COLOR=red]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot]odbędzie się [/FONT][/B][B][FONT=&quot]18.08.2011 r.[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot]18 sierpnia w Sejmie odbywać się będzie debata nad naszą nowelizacją,
na 19 sierpnia przewidziane jest głosowanie nad projektem.[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][U][COLOR=red][FONT=&quot]
[SIZE=5]To decydujący dzień.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/U][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot]
Jeśli wygramy [/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot]– to od 1 stycznia 2012 roku los zwierząt w Polsce znacznie się poprawi.[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot]Zwierzęta nie mogą przemówić, aby upomnieć o swoje prawa![/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot] My, ludzie – mamy obowiązek przemówić za nie i w ich imieniu.[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot] Nasz głos musi być słyszalny na Sali Plenarnej Sejmu RP i w mediach. [/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot]Zademonstrujmy, naszą jedność, gdy chodzi o sprawę tak wielkie wagi.

[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][FONT=&quot] [SIZE=4]Zapraszamy wszystkich tych, którzy dostrzegają cierpienie zwierząt i nie są obojętni.[/SIZE][/FONT][SIZE=4]
[/SIZE]
[CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot]Przybądźmy z naszymi czworonogami, ubierzmy je w błękitne chustki na znak pokoju i jedności.[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][U][COLOR=red][FONT=&quot]
[SIZE=5]Przyłączcie się [/SIZE][/FONT][/COLOR][/U][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=4][B][FONT=&quot]– zapraszamy Wszystkich - organizacje pro zwierzęce z całego kraju, z bannerami i transparentami oraz osoby prywatne z ukochanymi czworonogami.[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[B][U][FONT=&quot]
[SIZE=4]Projekt nowelizacji zakłada:[/SIZE][/FONT][/U][/B][SIZE=4]
[B][FONT=&quot]1. [/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][FONT=&quot]Zaostrzenie kar za znęcanie się nad zwierzętami[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]2. [/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][FONT=&quot]Zwiększenie odpowiedzialności gmin za los bezdomnych zwierząt[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]3. [/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][FONT=&quot]Polepszenie bytu psów łańcuchowych[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]4. [/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][FONT=&quot]Polepszenie bytu zwierząt gospodarskich[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]5. [/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][FONT=&quot]Zakaz handlu psami i kotami na targowiskach i w sklepach[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]6. [/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][FONT=&quot]Likwidacja pseudohodowli psów i kotów[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]7. [/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][FONT=&quot]Zakaz sprzedaży ryb bez odpowiedniej ilości wody
8. Zakaz obcinania psom uszu i ogonów - kopiowania
[/FONT][/B] [/SIZE]

[SIZE=4]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=4]1[/SIZE][/FONT][FONT=&quot][SIZE=4].[/SIZE][/FONT][FONT=&quot][SIZE=4]Zbiórka o godz. 10.00-10.30 na parkingu przed Giełdą Papierów Wartościowych.[/SIZE][/FONT][SIZE=4]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=4]2.[/SIZE][/FONT][FONT=&quot][SIZE=4]Przemarsz Alejami Ujazdowskimi , ul. Piękną, ul. Wiejską, pod gmach Sejmu.[/SIZE][/FONT][SIZE=4]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=4]3. [/SIZE][/FONT][FONT=&quot][SIZE=4]Spotkanie z Posłami z Parlamentarnego Koła Przyjaciół Zwierząt najbardziej zaangażowanymi w prace nad nowelizacją UoZ.[/SIZE][/FONT][SIZE=4]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][U]Do tej chwili swój udział potwierdzili:[/U] [/SIZE][/FONT][/SIZE][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]

[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]1.[SIZE=4] [B][B]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt[/B][/B][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]- [B]OTOZ ANIMALS[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]2. Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych [B]EMIR [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]3. [B]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt [/B][B]VIVA![/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]4. [B]BERNARDYN[/B] Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]5. Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt [B]ARKA[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]6. Fundacja [B]GŁOSEM ZWIERZĄT[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]7. Kaliskie Stowarzyszenie Pomocy Dla Zwierząt [B]HELP ANIMALS[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]8. [B][B]Fundacja[/B][/B][B] PRO ANIMALS – [/B][B][B]Na Pomoc Zwierzętom[/B][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
9. Komitet Pomocy dla Zwierząt [B]PRZYSTAŃ OCALENIE[/B]
10. [/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]Bydgoskie Stowarzyszenie [B]ANIMALI LEX[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
11. Polska Fundacja Ochrony Zwierząt[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
12. Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
13. Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom [B]AMICUS[/B]
14.[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4] Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
15.[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][SIZE=3] [SIZE=4]SOZ Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
16. [SIZE=4]Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt [B]IUS ANIMALIA[/B][/SIZE][/SIZE]
[/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=4]17. Miesięcznik "Mój Pies" - Fundacja [B]ZWIERZOFANI[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua]

[/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][B][SIZE=5][COLOR=red]18. Związek Kynologiczny w Polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[/COLOR][/SIZE][/B] 19. [B]Związek Artystów Scen Polskich [/B]Oddział Warszawski
20. Fundacja [B]KARUNA[/B] - Ludzie dla Zwierząt[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua]
[SIZE=4]21.[/SIZE][SIZE=4] [SIZE=4]Organizacja do Spraw Ochrony Zwierząt [B]SOS[/B][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
22. Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpańskich Zwierząt[B] NICZYJE[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]
23.[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4] Pomorska Fundacja[B][B] ROTTKA
[/B][/B]24.[B][B] NESTA [/B][/B]Lecznica Weterynaryjna Magdalena Pakuła[B][B] -[/B][/B] Grodzisk Maz.
25.[B][B] APWET [/B][/B]Lecznica Weterynaryjna Przemysław Albin - Milanówek
26.[B][B] Dorota Sumińska[/B][/B] z ekipą
27. [B][B]POMARAŃCZOWA ALTERNATYWA [/B][/B]Waldemar "Major" Frydrych28.[B][B] Marzena Trybała
[/B][/B]29. Centrum Edukacji Kynologicznej[B][B] ZUZIK
[/B][/B]30. [COLOR=#2a2a2a][B]Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce[/B] - Zarząd Główny[/COLOR]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT]
[SIZE=4][U][FONT=&quot]Informacja porządkowa :[/FONT][/U] [/SIZE][FONT=&quot][SIZE=4] psy muszą być prowadzone na smyczach i mieć kagańce[/SIZE][/FONT][SIZE=4]

[U][FONT=&quot]Kontakt do organizatorów:[/FONT][/U] [/SIZE][FONT=&quot][SIZE=4]

Fundacja EMIR[/SIZE][/FONT][SIZE=4]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=4] [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE][/FONT][SIZE=4]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=4] Tel. 609 036 046[/SIZE][/FONT][SIZE=4]

[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=4]OTOZ Animals[/SIZE][/FONT][SIZE=4]
[B][FONT=&quot] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/B] [/SIZE][SIZE=4]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=4]Tel.[/SIZE][/FONT][FONT=&quot][SIZE=4]58 550 43 73[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR'][B]Zmienia,piszesz nieprawde o mnie ,[/B]

[B]tu tez piszesz nieprawde [/B]

Tu tez napisalas nieprawde, nic nie zaslyszane ,stoi tu tak napisane az w oczy razi:mad:

TYZ NIEPRAWDA ,mam swiadomosc co sie dzieje ,tobie brak widac wiedzy,ale sie wymadrzasz :)[/QUOTE]

Sama widzisz jaka masz pokretna moralnosc.[B]Wszystkie te moje nieprawdy mozna sprawdzic w necie[/B],chyba ze internet tez jest nieprawda :)
Czy trzeba byz az taka skonczona hipokrytka,zeby nie moc zrozumiec pewnych faktow? Strzelasz jadem w prawo i lewo,a nie widzisz co ci we wlasnych garnkach siedzi Powiem ci cos ,ty i ci podobni,stworzyliscie sobiez tutaj swoj wlasny poligonik,bezpieczny latwy temacik,nadajac mu range mega sprawy ze sztandarem "jestem dobra,mam misje".[B] Zrozumcie misjonarki [/B][B],problem jest znikomy[/B],czas na powrot do rzeczywistosci z tego frontu! [B]Iwona co kupila psa kopiowanego[/B],zajmij sie swoim rodzimym ANKC,ja wiem,ze latwo krzyczec na odleglosc..Wierze jednak,ze znajdziesz w sobie tyle odwagi,ze dasz rade!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']A najbardziej mnie boli nieznajomość języka polskiego pisze się [B]uszu[/B], a nie [B]uszów[/B]:razz:Ludzie nauczcie się ojczystego języka, a potem dyskutujcie;-)[/QUOTE]

To typowe ,one widza tylko bledy oponetow.Najsmiesniejsze jest to,ze osoba ktora Ci te byki wytyka ,sama strzela ich bez mala :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kavala']Daruj sobie. "Po raz" pisze się osobno. Poprawiaj Vectrę, która zdania zaczyna z małej litery.[/QUOTE]
faktcznie , przestępstwo pierwsza liga :diabloti:
mam popsutą klawiaturę , bo mi się na nią ulało jadu z butelki w kolorze zielonym i czasem shift nie łapie - wykastruje go

a jak cytujesz coś z mojego słitaśnego blogaska - to cytuj całą wypowiedź , a nie fragment który kuje Cię w zadek :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syllepsis']Wszystko wskazuje na to że Związek Kynologiczny (pozycja 18 ) całkowicie wypiął się na tych którzy mają kopiowane psy i też popiera ustawę, która z definicji zabrania kopiowania. Związek jak zawsze płynie z prądem...[/QUOTE]
Czy plynie z pradem ,czy plynie z nurtem oby plynal :multi:
[quote name='"kahoona"']
[SIZE=5][B]Proszę o rozpowszechnianie i udział:[/B][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212137-Marsz-poparcia-dla-nowelizacji-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2121...-zwierz%C4%85t[/COLOR][/URL] [/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syllepsis']Obie formy gramatyczne są poprawne i równoprawne więc jezeli coś cie boli to może być wyłącznie TWOJA nieznajomość języka ojczystego. BTW, słyszałam że sasquehanna juz nie kopiuje szczyli. Jedno źródełko wyschło.[/QUOTE]

Dobre ,dobre:) .Moge sie mylic bo to ty tu jestes gwiazda ortografii ,slyszalas o zdaniu skladowym z uzyciem wiec?Bo mnie sie widzi,ze tam przecinek powinien byc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila_vu']Dobre ,dobre:) .Moge sie mylic bo to ty tu jestes gwiazda ortografii ,slyszalas o zdaniu skladowym z uzyciem wiec?Bo mnie sie widzi,ze tam przecinek powinien byc :)[/QUOTE]
Pamięć masz bardzo krótką.
Kto bezmyślnie zaczął wojnę na ortografię?
[quote name='Doginka']A najbardziej mnie boli nieznajomość języka polskiego pisze się [B]uszu[/B], a nie [B]uszów[/B]:razz:Ludzie nauczcie się ojczystego języka, a potem dyskutujcie;-)[/QUOTE]
Szewc bez butów chodzi. Pewnie dlatego szewca boli nieznajomość języka polskiego.
Lustro mają?
[quote name='Vectra']

a jak cytujesz coś z mojego słitaśnego blogaska - to cytuj całą wypowiedź , a nie fragment który kuje Cię w zadek :razz:[/QUOTE]
Konie kują w zadek, a żaba nogę podstawia do kłucia.
Żaby tak mają? :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syllepsis']Pamięć masz bardzo krótką.
Kto bezmyślnie zaczął wojnę na ortografię? [/QUOTE]

[B]Ty my lady,klamczuszko![/B]


[B]Syllepsis[/B] [QUOTE]O mamuniu kochana, czy mam rozumieć, że poseł P.S. trzyma w swoim domu poobcinane psy z powodu swoich przekonań religijnych? Należy do jakiejś sekty? Zdradzisz do jakiej?Jeżeli chodzi o mnie, to pełne zaskoczenie. :-oBTW niesłuszne są Twoje podejrzenia co do tego, że mamy znacznie zawężone cyt. [B]„choryzonty”.[/B] My w ogóle nie mamy czegoś takiego i musimy z tym żyć. :-P[/QUOTE]

temat; W obronoe praw zwierzat-Stop dla kopiowania,post nr 695 z dnia 21.07.2011,godz.20.48

Jeszcze jakies pytania kto zaczal ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila_vu'][B]Ty my lady,klamczuszko![/B]


[B]Syllepsis[/B]

temat; W obronoe praw zwierzat-Stop dla kopiowania,post nr 695 z dnia 21.07.2011,godz.20.48

Jeszcze jakies pytania kto zaczal ?[/QUOTE]
[B]Czego się czepisz? Prawdę napisałam![/B]

My nie miałyśmy i nadal nie mamy [B]"choryzontów[/B]"! :evil_lol:
W przeciwieństwie do niektórych tu obecnych.

Strzelasz bez prochu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syllepsis'][B]Czego się czepisz? Prawdę napisałam![/B]

My nie miałyśmy i nadal nie mamy [B]"choryzontów[/B]"! :evil_lol:
W przeciwieństwie do niektórych tu obecnych.

Strzelasz bez prochu.[/QUOTE]

Druga [B]Iwona co psa kopiowanego sobie kupila[/B],... najprawdziwsze prawdy sa negowane i przekrecane.Kobito ja sie nie czepiam,to ty tu pozojesz na forumowego belfra.Wytykajac komus bledy,sama musisz byc jak krysztal :) Pomysle jeszcze,ze jestes pokretna jak ta co to jej ctr`a w barbarzynski sposob skopiowali na jej zyczenie.Buzka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila_vu']Druga [B]Iwona co psa kopiowanego sobie kupila[/B],... najprawdziwsze prawdy sa negowane i przekrecane.Kobito ja sie nie czepiam,to ty tu pozojesz na forumowego belfra.Wytykajac komus bledy,sama musisz byc jak krysztal :) Pomysle jeszcze,ze jestes pokretna jak ta co to jej ctr`a w barbarzynski sposob skopiowali na jej zyczenie.Buzka[/QUOTE]
Lepiej wytlumacz sie ze swoich klamstw !!!! ja caly czas czekam.
Dlaczego ukrywasz prawde ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila_vu']Kobito ja sie nie czepiam,to ty tu pozojesz na forumowego belfra.Wytykajac komus bledy,sama musisz byc jak krysztal :) Pomysle jeszcze,ze jestes pokretna jak ta co to jej ctr`a w barbarzynski sposob skopiowali na jej zyczenie.Buzka[/QUOTE]

Opamiętaj się, błędy zaczęła wytykać Doginka jak jej argumentów zabrakło, my tylko jej zwróciłyśmy uwagę, żeby tego nie robiła, co sama popełnia błędy. Wróćcie więc już do tematu.
[quote name='Vectra']
a jak cytujesz coś z mojego słitaśnego blogaska - to cytuj całą wypowiedź , a nie fragment który kuje Cię w zadek :razz:[/QUOTE]
Vectra, jeśli zaś chodzi o to co cytuję, to jest to co mnie interesuje, nie będę cytować reszty bełkotu o tym kto co pije i o zwierzętach w schronisku, bo to się ma nijak do tematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kavala']Opamiętaj się, błędy zaczęła wytykać Doginka jak jej argumentów zabrakło, my tylko jej zwróciłyśmy uwagę, żeby tego nie robiła, co sama popełnia błędy. Wróćcie więc już do tematu.[/QUOTE]

Kavla,jeszcze jedna widzi co chce zobaczyc! W moim przypadku,bledy/d zaczela wypominac mi pierwsza Syllepsis,stad moja reakcja ;).Teraz dopiero mozemy wrocic do "tematu" pt.nie konczaca sie opowiesc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila_vu']Powiedz mi jeszcze z jakich :),to ci odpowiem![/QUOTE]

z tych !! przeczytaj siebie jeszcze raz !
To twoj pierwszy post po zalogowaniu sie na forum,b.latwo wysnuc z niego wnioski
ja nie mam zadnych watpliwosci ... co cie gryzie :)


[quote name='kamila_vu']Z gory chcialabym poinformowac,ze jestem za egzekwowaniem przepisow jakie sa w naszym kraju odnosnie ochrony zwierzat ,a tym samym za zakazem kopiowania psow.Mam jednak wrazenie,ze cytowane wnioski to nic innego jak stosowanie populizmu,dla firmowania wlasnych interesow.Polska Unia Kynologiczna w sklad ktorej wchodzi Polski Klub Psa Rasowego,mimo swojej 10 letniej bytnosci,zaistniala chyba glownie,ze zrzesza hodowcow ras ktore nie sa lub jeszcze nie sa w FCI.Zrzesza garstke hodowcow,ktorzy nie wiele wnosza w rozwoj psow rasowych w Polsce.Nie podoba mi sie jak prezes zarowno PUK i PKPR pan T.Kosinski stosuje polityke oczerniania,badz pomijania pewnych faktow.Przyklad niech bedzie fakt,ze pan posel P.S od kilku lat nie wystawia juz swoich kopiowanych psow i nie widze interesu jego lobbowania na rzecz ich kopiowania.Zwlaszcza,ze mentalnosc hodowcow w znacznej mierze sie zmienia i na naszych ringach widuje sie coraz mniej psow cietych.Jedyne co nalezaloby zrobic to w dalszym ciagu uswiadamiac spoleczenstwo,ze jest to zabronione.Mysle,ze kopiowanie psow ,jest tematem zastepczym,odwracajacym uwage od spraw naprawde istotnych.Szczerze mowiac nie stanowi ono takiego problemu jak pseudo-hodowle,czy psy w schroniskach.
Jeszcze jedno spostrzezenie,z niezrozumialych dla mnie powodow,przy okazji tego tematu,wysmiewa sie grupe Polakow,tylko dlatego,ze oddaja sie swoim przekonaniom (tu religijnym).Dodawanie do tego sarkastycznych komentarzy jest rownie dla mnie niemoralne jak stosowanie procederu kopiowania .Swiadczy to o znacznym zawezeniu choryzontow takiej osoby.Dlatego tez mam watpliwosci ,czy przesmiewcy maja prawo dyktowania komukolwiek swoich racji!! Mnie na pewno nie,[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']z tych !! przeczytaj siebie jeszcze raz !
To twoj pierwszy post po zalogowaniu sie na forum,b.latwo wysnuc z niego wnioski
ja nie mam zadnych watpliwosci ... co cie gryzie :)[/QUOTE]

No i ??? Nie skladaj rebusow tylko mow jasniej o co ci chodzi [B]kobieto co chciala psa kopiowanego[/B].Nie jestem ani dr Hausem,ani tymbardziej Freud`em by odgadywac ,jaka masz teraz wizje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kavala']Tak jak już pisałam, miałam u mojego psa wycinaną drobną narośl na skórze (zabieg chyba drobniejszy niż obcięcie połowy uszu.), widziałam jak się wybudzał biedak, jak musiał chodzić w opatrunku. Antybiotyk się zawsze daje, czasami od razu po zabiegu, w zastrzyku, mogłaś nawet o tym nie wiedzieć. Poza tym narkoza zawsze niesie ryzyko, w przypadku kopiowania niepotrzebne ryzyko.[/QUOTE]

tez sobie nie wyobrażam, zeby narazac psa na ryzyko zabiegu, na stres, ból po opecji. i w sumie po co to? dla wyglądu?
rozumiem jak człowiek chce sobie cos poprawić u chirurga plastycznego, ale to jego własna decyzja.
obcinanie psiakom cześci ciała to nie jest podcinanie pazurków:|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...