Jump to content
Dogomania

Znecanie sie nad zwierzetami przez uzytkownika 'Janusz'


Chima

Recommended Posts

@All

Tu dla przypomnienia zdjęcia, jeżeli ktoś sobie życzy dysponuję również screenami postów gdzie user o nicku @Janusz45 na tym forum i @Janusz60 na FM otwarcie się przyznaje do prowadzenia tego typu bestialstw na swoich psach Nuklear Rainbow RJ OSANNA (pies z najbardziej znanej hodowli w naszym kraju) i Duna MEAPRAETORIA (pies z hodowli członka krakowskiego oddziału i delegata klubu CdB na Polskę "podobno")i to niejednokrotnie, a regularnie wręcz. Jest to samo w sobie przyznanie się do winy, więcej dowodów nie jest potrzebnych administracji. Naprawdę to w zupełności wystarczy żeby oskarżyć każdego o znęcanie się nad zwierzętami. Tego typu indywidua powinny być natychmiast usuwane z tego forum jak i z innych boardów dyskusyjnych o psach. To nie jest tylko moja opinia. O usunięciu dyscyplinarnym i zakazie hodowli w ZKWP chyba nie muszę pisać ponieważ to jest oczywiste.

[B][I][COLOR=red]Takie pseudo próby zakazane przez ZKWP oraz prawnie w naszym kraju wykonuje jedna z tych osób, które donosiły na mnie do ZKWP i których to skarga została uznana, takie bydlę najpierw donosi, a później swoimi psami szczuje bedne mleczne krowy o czym otwarcie pisze.
[/COLOR][/I][/B]
[CENTER][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v616/gorzala/ae2e.jpg[/IMG]
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v616/gorzala/d3f6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v616/gorzala/ba66.jpg[/IMG]
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v616/gorzala/7366.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

@asher

Naturalnie, że robię, nie tylko ja zresztą. Nie wiem czy cokolwiek zdziałam, nie jestem już członkiem ZK, ale robię, spokojnie, mam nadzieję, że się to coś na tym w końcu przejedzie. Robię to z pełną premedytacją. Szkoda zwierząt jak cholera, do tego on puszczał te psy nie jeden raz na te krowy, a nawet pisze na fm, że robi to codziennie, ma filmy do tego chwali się, że robił to też z końmi i innymi zwierzakami, idiota no naprawdę...na początek powinno się to padło wywalić z każdego forum traktującego o psach, odizolować to bydlę jak najskuteczniej. Nie jest to dla mnie ani hodowca, ani miłośnik zwierząt, nie powinien pojawiać się na żadnym forum.

ps. tu apeluję do administracji Dogomanii i proszę o wyrzucenie tego "człowieka" z forum bez prawa powrotu...

Link to comment
Share on other sites

Ręce opadają. Że o szczęce nie wspomnę... Taki padalec nawet patyczaków nie powinien mieć :angryy:

Związek związkiem, fora forami, ale TOZ, Straż dla Zwierząt i rózne organizacje prozwierzęce KONIECZNIE trzeba powiadomić.
Na Twoim miejscu załozyłabym też osobny wątek na ten temat, w jakimś bardziej uczęszczanym dziale, np. Wszystko o psach, czy Akcje. Bo tutaj raczej niewiele osób zagląda.

A do Administracji to chyba najlepiej na priw pisać. Chociaz Admin i Margo chyba nieczęsto bywają na forum.

Link to comment
Share on other sites

@All

Tu jest link do poznańskiego TOZ-u jeżeli komuś się chce może posiłkując się danymi ze strony www tego typa napisać pismo w tej sprawie. Mnie jeszcze interesuje to kiedy były robione te zdjęcia, to znaczy kiedy puszczał Dunę, tą sukę na to stado, ponieważ ta akurat suka będzie teraz miała szczenięta...więc data może mieć duże znaczenie, obawiam się, że już była pokryta jak ten pacan wyprawiał te kretynizmy z nią...:angryy:

[URL]http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=63714[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[I][COLOR=blue]@Administracja DgM[/COLOR][/I]
[I][COLOR=blue]Proszę o jakąkolwiek odpowiedź co postanowili zarządzający tym boardem w sprawie okrucieństw jakich dopuszcza się user @Janusz 45 :mad::mad::mad:[/COLOR][/I]
[I][COLOR=blue]Z góry dziękuję za odpowiedź[/COLOR][/I]
[I][COLOR=blue]Jarek Gorzała[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

ale bryndza:-o.to ma byc pasienie?czy cus?moje onki pracuja przy owcach i wyglada to oczywiscie zupelnie inaczej.nie wyobrazam sobie celu takiej "pracy'psa na krowach.wydaje mi sie ze cdb to raczej unieruchomianie bykow typu jak w hiszpanii.wiec psy nei powinny atakowac nog tylko unieruchomic zwierze.chita[suka z hgh na doskonala]krowe unieruchamiala przez zatrzymanie[okrazanie]i kontakt z przodu.krowa leb w dol a ona osaczala.to onek wiec inny styl pracy.ale nie bylo mowy o gryzieniu zwierzecia.onki delikatne nie sa ale nie ma mozliwosci kaleczenia dotkliwego zwierzat.najpierw trzeba psa nauczyc czego od niego sie zada.na cdb sie nei znam ale wydaje mi sie ze to psy do unieruchamiania byka tak jak np.alano[ale moge pisac gooopoty za co sorry].
na zdjeciach nei mam pojecia co te psy robia.to zwykle szczucie i antypraca.

Link to comment
Share on other sites

@ayshe

Oczywiście, ze tego typu bestialstwo to pomyłka i całkowite mylenie pojęć pracującego CdB. CdB ma chwytać i unieruchomić byka, nie mleczną przerażoną krasulę _ zasady walki Ca de Bou zostały dokładnie opisane u mnie na stronie w artykule "el presa mallorquin", mnie zastanawia tylko oleffka innych hodowców tej rasy...:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Czy ZK w swoich Regulaminach zakazuje takich napaści psa na biedną krowę?[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Jeżeli wyraźnie nie zakazuje, to trudna sprawa, będzie jak z obcinaniem psom uszu i ogonów :angryy:.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Albo tak jak w konkursach norowania, gdzie dochodzi do zwarcia psa z biednym lisem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Psy muszą podobać się właścicielom.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]To podstawa :mad:.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Czy ZK w swoich Regulaminach zakazuje takich napaści psa na biedną krowę?[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Jeżeli wyraźnie nie zakazuje, to trudna sprawa, będzie jak z obcinaniem psom uszu i ogonów :angryy:.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Albo tak jak w konkursach norowania, gdzie dochodzi do zwarcia psa z biednym lisem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Psy muszą podobać się właścicielom.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]To podstawa :mad:.[/FONT][/COLOR][/quote]

@niceravik

Oczywiście, że ZK zakazuje tego typu praktyk, do tego jest ustawa o ochronie praw zwierząt, która obowiązuje w calym kraju, a fora jak każdy z nas wie podlegają nie tylko pod własny regulamin, prawo netowe, ale przede wszystkim treści niezgodne z prawem pod prawo polskie, tu nie ma żadnej wątpliwości, kwalifikacja czynu jest podobna jak w przypadku dręczenia, bicia, puszczania do walk zwierząt jest to karalne...Biorąc też całe to zajście na zdrowy rozsądek, wiadomo, że to bestialstwo, okrucieństwo i koszmarna głupota, takie postępowanie naraża na niepotrzebny stres i cierpienie niewinne zwierzęta i robi mega siekę w głowie samych psów, bo jakiś wiejski watażka postanawia u siebie na polu na "próby" no sorry, ale to nie tak, nie mam nic do tego, że ktoś jest red neck-iem, ale przez jego komplex i frustrację nie muszą cierpieć zwierzęta...które powinny być mu odebrane.

Link to comment
Share on other sites

Zapomnieliscie kochani o jednej opcji: a to tej ,ze po sprzedazy suki przy probie ponownej rejestracji jej juz przez nowego własciciela ZK moze NIE WYRAZIC ZGODY na przyjecie nowego wlasciciela w poczet członkow ZK!!! Tak. ZK wlasnie tak postepuje.
Nie wiem jak, nie wiem z kim, ale nawet widzac martwote tego tematu tutaj widac wyraznie,ze nie ma z kim- nie ma z kim rozwalic sitwiarskiego ukladu ZK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']skad tacy debile sie biora :shake: brak mi slow...

mam nadzieje ze sie go szybko ukara![/quote]
[COLOR=black]Spośród nas się biorą![/COLOR]
[COLOR=black]Jedni psami „wypasają dojne krowy na uwięzi”, a inni obcinają psom ogony i uszy, bo taką mają „chorą wizję” :shake:.[/COLOR]
Tylko w taki sposób :mad: można to zmienić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...