Jump to content
Dogomania

*Konkursy strzyżenia


*hania

Recommended Posts

[quote name='psisalon.pl']Najszybciej i najbliżej PRAGOBEST , 3-4 listopad, Praga, hotel PYRAMIDA[/quote]

Dziękuję ;)
A może jest coś takiego jak kalendarz imperz na rok 2008 w strzyżeniu psów? Chciałabym pojechać na taki konkurs towarzysko ale w tym roku może być cieżko :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psisalon.pl']Owszem:lol:[/quote]


SUPER, to trzymam kciuki! W jakich klasach bierzesz udzial?
Bedzie moja "expatronka", u ktorej mialam 2 lata stazu, z duzym pudlem.

Ja sie wybieram w listopadzie do Kortrijk, tym razem jeszcze w roli gapia, ale mam plany...........:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety w tym roku jadę w celach towarzyskich:lol: Niemniej jednak zapowiedziała się spora grupa z Polski m.in. moich kursantów (nie tylko z Polski) więc może komuś się powiedzie. Mnie po 12 godzinac pracy dziennie nie chce się już strzyc psów gdzie indziej. Jadę odpocząć i spotkaqć sie z przyjaciółmi:lol:. Napiszę również felieton z tego konkursu, który być może ukaże się w "Moim Psie". Spróbuję też zamieścić wyniki w moim autorskim portalu dotyczącym groomingu, który startuje lada dzień we współpracy z Wirtualną Polską. Pozdrawiam i także życzę samych sukcesów. Szkoda, że tak daleko od Polski ale mam nadzieję, że kiedyś będę miała możliwość poznać Panią osobiście:lol:.
Pozdrawiam
E.Grabowska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psisalon.pl']Niestety w tym roku jadę w celach towarzyskich:lol: Niemniej jednak zapowiedziała się spora grupa z Polski m.in. moich kursantów (nie tylko z Polski) więc może komuś się powiedzie. Mnie po 12 godzinac pracy dziennie nie chce się już strzyc psów gdzie indziej. Jadę odpocząć i spotkaqć sie z przyjaciółmi:lol:. Napiszę również felieton z tego konkursu, który być może ukaże się w "Moim Psie". Spróbuję też zamieścić wyniki w moim autorskim portalu dotyczącym groomingu, który startuje lada dzień we współpracy z Wirtualną Polską. Pozdrawiam i także życzę samych sukcesów. Szkoda, że tak daleko od Polski ale mam nadzieję, że kiedyś będę miała możliwość poznać Panią osobiście:lol:.
Pozdrawiam
E.Grabowska[/quote]

Uups, przepraszam za poufalosc, myslalam, ze wszyscy na tym forum zwracaja sie do siebie po imieniu. Rowniez mam nadzieje na spotkanie "na zywo". Oszukalam, konkurs nie odbywa sie w Kortrijk, a w Knokke, co nie zmienia faktu, ze sie na niego wybieram.
W te niedziele jest w Gent workshop w wykonaniu ex mistrzyni swiata w groomingu, obecnie wzieta sedzine na konkursach. Bedzie robiony pudel. Oczywiscie jade :multi:, chociaz to nie moja rasa, ale jedna z tych, ktore mnie fascynuja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aszita'] W te niedziele jest w Gent workshop w wykonaniu ex mistrzyni swiata w groomingu, obecnie wzieta sedzine na konkursach. Bedzie robiony pudel. Oczywiscie jade :multi:, chociaz to nie moja rasa, ale jedna z tych, ktore mnie fascynuja.[/quote]

Aszita gdyby udałio Ci się zrobić jakieś fotki to ja baaaardzo proszę o wstawienie ich na forum albo na PW :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aszita']Oszukalam, konkurs nie odbywa sie w Kortrijk, a w Knokke, co nie zmienia faktu, ze sie na niego wybieram.
W te niedziele jest w Gent workshop w wykonaniu ex mistrzyni swiata w groomingu, obecnie wzieta sedzine na konkursach. Bedzie robiony pudel. Oczywiscie jade :multi:, chociaz to nie moja rasa, ale jedna z tych, ktore mnie fascynuja.[/quote]
Też mi sie tak wydawało. W Kotrijk był w połowie maja:lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psisalon.pl']Też mi sie tak wydawało. W Kotrijk był w połowie maja:lol:.[/quote]


W maju w Kortrijk byla GROOMANIA

[URL]http://www.groomania.be/programma_nl.html[/URL]

- sympozjum z udzialem najwiekszych slaw groomingu, oraz Model Dog Trophy - REWELACJA. Oczywiscie bylam, byl nakrecony film - mam nadzieje, ze Deren z Transgroomu (byl organizatorem) dotrzyma slowa i wreszcie ukaze sie ten film.


Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='wiedzmata']Pani Ewo, jak portal będzie juz na chodzie, to ja poproszę o namiary.[/quote]
Portal wprawdzie nie miał jeszcze oficjalnej premiery i nie wszystko działa tak jak powinno ale można go już oglądać pod adresem [URL="http://www.ulubiency.wp.pl"]www.ulubiency.wp.pl[/URL] . A tutaj jest link do niektórych moich tekstów [URL="http://www.ulubiency.wp.pl/kat,83286,artykuly.html?ticaid=14cc8"]www.ulubiency.wp.pl/kat,83286,artykuly.html?ticaid=14cc8[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psisalon.pl']Niestety nie mam na to wpływu. Zdjęcia pochodzą z bazy Wirtualnej Polski i to od nich zależy czym ilustrują moje teksty. Jednak spróbuję to zmienić :lol:[/quote]
Domyślam się ;)
Po prostu mam lekkiego świra na punkcie szaty cockerów...:cool3:
Dziękuję za odpowiedź :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='psisalon.pl']W portalu Wirtualna Polska pojawiła się moja relacja z tegorocznego Pragobestu. Link do artykułu [URL]http://www.ulubiency.wp.pl/kat,83286,title,Grooming-Show-prosto-z-Pragi,wid,9464631,wiadomosc.html[/URL][/quote]
Przeczytałam chyba wszystkieTwoje teksty w internecie, w Moim Psie i w Weterynarii. Strasznie lubię je czytać. Daj namiary na jakieś jeszcze stronki albo gazetki. Ostatnio wpadł mi w ręce Das Hunde z tamtego roku z Tobą w roli głównej :-) Wszędzie cię pełno :-))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...