Jump to content
Dogomania

Włocławek Krajowa 25.11.2007. Pinczery, Sznaucery, CT oraz IX gr.


Viris

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viris']Ja im otwarcie powiedziałam że to idiotyzm że ustalą sędziów po zakończeniu terminu zgłoszeń, powiedziałam że wiele osób zastanawia się nad wystawą ale nie zgłoszą się nie wiedząc kto ich będzie sędziować. Ich wybór.[/quote]

mniejsze stawki = wieksza szansa na wygrana :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No wiesz, jak się wysilili tylko aby ustalić miejsce i termin a nawet sędziowie są nieprzydzieleni to nie dziwota że chętnych mało.

Ok, to ja coby zachęcić do zgłaszania się napiszę że będą nagrody od Cioci Virisi dla następujących BOBów ;)

Boston Terier, Bulgog Francuski, Chiński Grzywacz, King Charles Spaniel, Mops

Jak ktoś ma do zaproponowania jeszcze jedną - dwie rasy na tą wystawę to można załatwić dwie nagródki więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']

Ok, to ja coby zachęcić do zgłaszania się napiszę że będą nagrody od Cioci Virisi dla następujących BOBów ;)

Boston Terier, Bulgog Francuski, Chiński Grzywacz, King Charles Spaniel, Mops

[/quote]

:multi: dziękujemy (w imieniu reprezentowanej rasy oczywiście ) :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Teriery tybetańskie tez sie wybieraja .
Zgłoszenie wyslalismy faxem na oryginalnym druku z Wloclawka i niestety przeszlo zupelnie czarne - kolor zgłoszenia jest nieodpowiedni do przesyłania ta drogą . Dobrze ze nie wyslałam na ostatnia chwile i czas byl na uzupełnienie danych mailem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Hahaha boski nick. Aż się wystraszyłam że moi staruszkowie mnie dopadli na forum:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]




Nigdy nie znasz dnia ani godziny :cool3:

[quote name='nessie00']Myślicie,że przedłużą termin?
Czy jeśli wyślę jutro pocztą, to będzie się liczyc data stempla?
Trochę miałam zawirowań ostatnio, nie dałam rady wcześniej wysłac...[/quote]



Zamiast poczta nie lepiej faxem ?

Link to comment
Share on other sites

Ja dowiem się w poniedziałek może czegoś. Z mojego rozumowania wynika że jakbym chciała teraz zgłosić psa to wysyłam zgłoszenie i dowiaduję się telefonicznie czy zostaliśmy przyjęci. Myślę że skończą przyjmować jak będą musieli dać katalog do druku. Tak mi się przynajmniej wydaje.

A jak pytałam o pismo o fundowaniu nagród ( teoretycznie powinnam je wysłać do dnia ostatniego przyjmowania zgłoszeń ) to powiedzieli że mogę wysłać później ( chciałam się dowiedzieć o stawki ras - żeby ewentualnie dodać kilka nagród więcej ). Pismo wysyłam w poniedziałek/wtorek. A w poniedziałek będę dzwonić.


A o stawki - nie wiem czy się dowiem. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Muszę przyznać, że super mi się podoba organizacja pracy w Oddziale we Włocławku. Dziś dzwoniła do mnie Pani żeby uzupełnić dane syna do Młodego Prezentera, bo ja zapomniałam wypełnić (na oczka mi chyba wówczas padło ;)). Ciekawa jestem ile będzie dzieciaków w MP startować?

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety zadowolona nie jestem specjalnie z pracy oddziału w Wocławku. Nie można dowiedzieć się jaki sędzia bedzie sędziował daną rasę a dla mnie to istotne, bo nie wiem czy zgłaszać na kolejne wystawy gdzie sedziuja Ci sędziowie, ale to szczegół.
Do mnie tez dzwoniła Pani z oddziału, zrobiłam błąd w dacie urodzenia zamiast 2006 napisałam 2007. Pani była oburzona i średnio miła. Tłumacze jej że większość wystaw prosi o niedosyłanie rodowodu, więc dlatego nie wysłałam. Na co usłyszałam, żebym nie zmyślała. hahahaha.

Mam nadzieje jednak, ze te drobne problemy przyćmi atmosfera i organizacja wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cawir']Ja ze swoją beluchą (tz pudlem dużym) też się wybieram czy jakieś inne pudelki też będą??[/quote]

Hej :hand: będzie jeszcze Ozzy z Justyną (Querus White Envisan), biały pies- ten co wziął rasę w Sopocie, jeżeli widziałeś zdjęcia to powinieneś wiedzieć.
Ania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...