Jump to content
Dogomania

Włocławek Krajowa 25.11.2007. Pinczery, Sznaucery, CT oraz IX gr.


Viris

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Purple]Ze strony Oddziału :



[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Purple]Związek Kynologiczny w Polsce[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Purple]Oddział we Włocławku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Purple]serdecznie zaprasza na[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=Purple][FONT=Arial]KRAJOWĄ WYSTAWĘ [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=Purple][FONT=Arial]PINCZERÓW, SZNAUCERÓW, CZARNEGO TERIERA[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=Purple][FONT=Arial]ORAZ PSÓW DO TOWARZYSTWA[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=Purple][FONT=Arial]- IX GRUPA FCI[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Purple]25.11.2007 r.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Purple]Hala Mistrzów we Włocławku, ul. Chopina 8 [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]



[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Purple]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział we Włocławku
ul. Starodębska 26, skr.poczt. 177[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Purple]Konto bankowe: PKO BP S.A. O/Włocławek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=Purple][FONT=Arial]nr 03 1020 5170 0000 1302 0061 5153 [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=Purple][FONT=Arial]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=Purple]


[FONT=Arial][URL="http://www.zkwpwloclawek.pl/pliki/ulotka.jpg"]Ulotka[/URL] [URL="http://www.zkwpwloclawek.pl/pliki/lastscan.jpg"]Zgłoszenie[/URL][/FONT]




[FONT=Arial][URL="http://www.zkwpwloclawek.pl/wystawy2.php"]Strona tej wystawy[/URL]










[COLOR=SeaGreen]
Ktoś się może wybiera?
Termin zgłaszania upływa 29 października.[/COLOR]




[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agata :)']Czyli jak rozumiem mp nie ma?[/quote]Chyba nie ma, ale jeszcze się upewnię.

[quote name='nessie00']My się zastanawiamy:razz:[/quote]To się zastanawiajcie szybciej. Bo nie wiem ile ras mam uwzględnić w nagrodach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nessie00']Mam dwa pytania do zorientowanych:
1.czy daleko jest z dworca pkp na teren wystawy?
2.co oznacza następujący zapis, zawarty w "Informacjach porządkowych"-[I]Wystawiane psy nie mogą być wyprowadzane z terenu wystawy przed jej oficjalnym zakończeniem.[/I]?:shake:[/quote]2 się nie przejmuj. A 1 da się załatwić z podwózką Virisowozem:eviltong: A ogólnie to na piechotę to jest jakiś kilometr, ale nieprzyjemna okolica - główna ruchliwa ulica. Mogę się wywiedzieć o autobus spod dworca pkp/pks do hali.

Link to comment
Share on other sites

Raczej to się nie uda. Chyba nigdy :diabloti:
Nawet jakbym sama obiecała że to zrobię to by nie przeszło chyba :evil_lol:


Przyjmuję zapisy na podwózkę z dworca na teren wystawy. Warunek - Oby nie na 5 minut przed rozpoczęciem sędziowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Aha, szkoda że nie wygrałam w totka bo na "długowłose buldożki" mi już nie starczy funduszy na nagrody dla zwycięzców :placz:[/quote]

"Długowłose buldożki", czyli jak się domyślam Kingi, będą bardzo szczęśliwe jak je wygłaszczesz w nagrodę ;-))

Link to comment
Share on other sites

To się akurat da załatwić :loveu:



Coś tam się starałam załatwić, ale ogólnie wszystkie informację mają być po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń[B]. [/B]Szkoda że nie myślą o tym że gdyby była znana obsada sędziowska to mogliby mieć więcej chętnych....
No ale ich wybór.

Odnośnie Młodego Prezentera. W poniedziałek wieczorem mają zapaść decyzje. Konkurs nie był planowany, ale sporo osób pytało i mocno się zastanawiają nad MP.

Buldożki jeszcze nie wiadomo kto sędziuje, ale jeden z wymienionych na stronie sędziów ( jakbym się nie domyśliła :> )

Sznaucery średnie ma sędziować Jolanta Jabłońska ( ale nie wierzyłabym do końca, pani była trochę niepewna w udzielaniu informacji ).

O godziny sędziowania konkretnych ras będzie można się wywiedzieć po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Szkoda że nie myślą o tym że gdyby była znana obsada sędziowska to mogliby mieć więcej chętnych....
No ale ich wybór.[/quote]

No właśnie, nadal nie udzielają informacji kto będzie sędziować :mad: I znowu będą zaskoczeni czemu tak mało zgłoszeń było :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...