Jump to content
Dogomania

Psy ładniejsze od suk?


Remstin

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]że psy są ładniejsze od suk....chciałbym się dowiedzieć czy to prawda i jak to się sprawdza wśród labradorów.

Zakładając, że suka nie ma zamiaru zajść w ciążę.


PS. Wychodzę z założenia, że pewnej osobie chodziło o to, że suka jest zmęczona cieczkami, ciążami i dlatego może być brzydsza, a facet "*******i wszystko" [/QUOTE]

Kompletnie się nie zgodzę z tym, ze suki są brzydsze albo tracą na urodzie z wiekiem.
U mnie jest dokładnie na odwrót !!!
Po pierwszych szczeniekach Wega zarosła > zniknęły braki włosa na głowie i nie tylko, oraz nabrała masy, której brakowało jej przez wcześniejsze lata. Zmienił się jej charakter na korzyść > suczka zrobiła się bardziej żywiołowa, odważniejsza. Idealnym psem wystawowym stała się w wieku 7dmiu lat dlatego po wieloletnim niepokazywaniu się na wystawach postanowiliśmy wznowić jej karierę wystawową ale dopiero w wieku 8smiu lat> jak nie wiaomo o co chodzi to chodzi o kasę :evil_lol: . Z wszystkich BISweteran, w których brała udział tylko raz nie weszła na pudło !!! Kilka CWC też się trafiło :evil_lol:.
Nie wszystkie psy/suki brzydko się starzeją.
Niektóre tak jak wino im starsze tym lepsze :evil_lol:

Ps>
Zapomniałam dopisać, że Wega ( weteranka, o której pisałam ) w wieku 10ciu lat miała drugi miot, nadal jeździ na wystawy i nadal staje na pudle :multi:
Jeśli ktoś nie wierzy może wejść na moją stronę :diabloti:
Wystarczy kliknąć na podpis ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maziak i negra']nie chyba nie bo niestety ale moja mądra siostrzyczka chcę ją dopuścić:oops:
po prostu mi za nią wstyd:oops: niema hodowli a chce mieć szczeniaki bo moja sunia niema papierów[/quote]

Czyli jeszcze nie miała szczeniaków??

Link to comment
Share on other sites

Sterylka nie kosztuje aaaz tak duzo:) pogadaj najpierw z wetem i dowiedz sie ile bedzie to kosztowało, a potem to juz sama pomyśl skąd pieniadze na to, przekonaj rodzicow ze warto bo jest pozniej o wiele mniej kłopotow z cieczkami, ja tez myślałam ze psica powinna miec chociaż jeden miot ale szybko zostałam wyprowadzona z błedu ;)..... i nie pozwol sobie nigdy wcisnąć ze psy beda miały dobre domy itp. bo jak ktoś chce psa bez papierów to moze iść do schroniska i tam ma do wyboru do koloru; rasowe i nierasowe małe i dzuze, szczeniaki i dorosłe..... a jak sie napatrzy na te psie biedy to to odechce parzenia psa i miotów, z którymi nie wiadomo co później sie dzieje:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Sterylka nie kosztuje aaaz tak duzo:) pogadaj najpierw z wetem i dowiedz sie ile bedzie to kosztowało, a potem to juz sama pomyśl skąd pieniadze na to, przekonaj rodzicow ze warto bo jest pozniej o wiele mniej kłopotow z cieczkami, ja tez myślałam ze psica powinna miec chociaż jeden miot ale szybko zostałam wyprowadzona z błedu ;)..... i nie pozwol sobie nigdy wcisnąć ze psy beda miały dobre domy itp. bo jak ktoś chce psa bez papierów to moze iść do schroniska i tam ma do wyboru do koloru; rasowe i nierasowe małe i dzuze, szczeniaki i dorosłe..... a jak sie napatrzy na te psie biedy to to odechce parzenia psa i miotów, z którymi nie wiadomo co później sie dzieje:shake:[/quote]

niestety niektórym trudno to wytłumaczyc nie patrzą na to co się z nimi dzieje potrafią nawet utopic tylko po to żeby jego piesek jeden raz cos urodził:mad: mówiąc prosto sa ludzie i pustaki, pustaki sie nie przejmuja co będzie a co nie bedzie, ja juz coś ostatnio powiedziałem ci Szpilka jak rozmawiałem z taka jedną, a co mi odpowiedziała:)? że musi kończyc bo ją mecze taką rozmową, a o czym była rozmowa o pieskach które jeden czy drugi pustak skazał na chronisko, :shake: a przeciez mogło by im byc lepiej:Dog_run::painting:

Link to comment
Share on other sites

psy labki które spotykamy z Irish na spacerze są może od niej większe, bardziej masywne (chociaż trzeba mieć na uwadze że ma rok), ale nie mają ładniejszej sierści, i znajomi właściciele zgodnie twierdzą, że jest wyjątkowo urodziwa.
myślę, że to czy pies jest ładniejszy zależy też od gustów i od danego zwierzęcia.

Link to comment
Share on other sites

psy labki które spotykamy z Irish na spacerze są może od niej większe, bardziej masywne (chociaż trzeba mieć na uwadze że ma rok), ale nie mają ładniejszej sierści, i znajomi właściciele zgodnie twierdzą, że jest wyjątkowo urodziwa.
myślę, że to czy pies jest ładniejszy zależy też od gustów i od danego zwierzęcia.

Link to comment
Share on other sites

wygląd chyba najbardziej zależy od poszczególnego egzemplarza. Suczki są na ogół drobniejsze, ale czy to znaczy, że brzydsze? Co kto lubi. Mam onkę i w życiu nie zamieniłambym jej na żadnego psa, od samców różni ją to, iż jest trochę mniejsza, to zdjęcie obok to właśnie ona

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...