Jump to content
Dogomania

Sochaczew - Kulka/Zaza -uratowana przez EMIR - ODESZŁA za TM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izis']

[U]ARKA stara się chyba, żeby polskie psy zdychały w polskich schronach[/U] [B]zamiast zaczynac nowe zycie w innym kraju[/B]. Mentalnosc zaborczej matki... a najbardziej smutne jest to, ze ona pewnie jako tak matka... robi to z miłości... tyle, że to chora jakaś miłość jest co krzywdzi tych, ktorych się rzekomo kocha:-([/quote]

Co ty w ogóle wypisujesz??:-o:-o:-o
Wiesz co, ty najwyraźniej za mało afer widziałaś i historii psów które zniknęły w Niemczech. Za takie coś podziękuj innej rodaczce która mieszka w Niemczech:angryy: to poprzez takie akcje ludzie tracą zaufanie i potem jest trudno je odbudować.
Może zamiast prowokować jakieś afery lepiej żeby zainteresowane strony się porozumiały i wyjaśniły sobie wszystko co dotyczy adopcji Kulki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis']hehe wymagasz ode mnie widze wiecej niz od owych 15-tu osob ;-)
Tez dobrze ;-) Ale najpierw Ty się wykaż jak na takie prężnie działające Stowarzyszenie przystało.
[/quote]

A po co ja mam sie wykazywac, jestem duza dziewczynka i nie musze sie uzewnetrzniac, robie swoje, to co mi serce dyktuje i zalozenia statutowe.

Co mam Ci pisac, codzienne sprawzdania, z ratowanych zwierząt, interwencji? np. ostatnia.

Suka zgloszona z interwencji, mieszkajca w olbrzymim sadzie, mieszkajaca pod konarem drzew, ciezarna.
Juz zlapana, juz po zabiegu, juz domek czasowy czeka...
Zgloszona w piatek.
Odpusc sobie takie teksty, do mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis']W Niemczech podejście do zwierząt jest naprawdę bardzo odpowiedzialne[U][SIZE=4] [B]i nikt nie porzuca psa bez powodu na ogół[/B][/SIZE][/U] [/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: DOBRE!!! Jak Niemiec porzuci psa to NAPEWNO ma 'WAZNY" powod.

Owszem jest bardziej odpowiedzialne,w Niemczech, bo prawo jest przestrzegane ale ludzie dobrzy i zli sa na calym swiecie. Schroniska niemieckie swiecą pustakami, a wrecz sa kolejki oczekujacych na psy, ze schronisk, tak??

Przestan mydlic bo twoje nachalne "mydlenie" dziala wrecz przeciwnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis']

[COLOR=red][B]Czyżby sterylka aborcyjna? [/B]Jeśli tak to ta sunia na pewno Cię kocha za to... o szczeniaczkach już nie wspomnę :-([/QUOTE][/COLOR]

[COLOR=#ff0000] [B][SIZE=3]A co Ty sobie wyobrazasz, ze co???[/SIZE][/B]:angryy: A potem takie KULKI latami siedzą w schronie bo to Ty masz w glowie kluseczki sliczne?[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Suka ma znalezcc dom i [B]ONA jak i setki tysiecy psow, JUZ czekajacych w schroniskach, sa najwazniejsze![/B][/COLOR]
[/QUOTE]

[QUOTE]
[B]A miałaś się wykazać[/B] w sprawie tego staruszka kundelka co link podeslalam.[/QUOTE]

:crazyeye: slucham, cos Ci sie poprzestawia...i nie pisz do mnie..mialas..wykazac sie..pisalam ci juz, ze jestem duza dziewczynka.

[QUOTE]
Jedynym Twoim wykazaniem się tam bylo zapewne spowodowanie iz "chocby mieli pasc to psa do Niemiec nie wydadza" (to prawie cytat), chociaz wczesniej stwierdzili, ze "dobry domek to dobry domek gdziekolwiek by nie byl". Tak to Arka pomaga psom... tyle, ze tracic szanse na domek. [B]Jesli wejde na ten watek za jakis czas i pies dalej tam bedzie to podziekuje Ci slicznie w jego imieniu za pomoc[/B]...[/QUOTE]
:crazyeye::evil_lol::evil_lol: dawno tak "zabawnej' osoby nie spotkalam.
[QUOTE]
DZIAŁASZ SPRAWNIE tylko niestety nie do końca dla dobra zwierzat... a to chyba masz w statucie stowarzyszenia wpisane... ale chyba powinnas PO PIERWSZE NIE SZKODZIC... tam tez dopisać [/quote]

Powiem grzecznie i stanowczo....uspokoj sie...... Jeszcze jedno z Twoje strony takie pomowienie a skonczy sie wiesz czym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis']Raczej co Ty wypisujesz? Sprawdz datę od kiedy jestem na dogo i porównaj z Twoją. To, że niezbyt często piszę nie znaczy, iz nie czytam tego co się tu dzieje. I widzę jak Arka zionie nienawiścią np. do Pajuni, że aż na nią nasyła jakichś urzędasów i jest mi przykro - bo powinny obie pomagać psiakom a przez takie podejscie wiele osób zniechęcane jest do pomocy.

Poza tym nie uważam, że jak zwierzaki po prostu zniknęły Wam z pola widzenia to jest to równoznaczne z ich zaginięciem. Tam po prostu ludzie bardziej strzega swojej prywatnosci i maja do tego prawo.

.[/quote]

Wiesz co, ty mnie zaczynasz śmieszyć, a co ma data logowania się na dogo do reszty?
A może ja akurat jestem na dogo dłużej a zalogowałam się później:diabloti:, co to za licytacja?
O zaginionych psach nie zamierzam z tobą dyskutować.
I daruj sobie tą gloryfikację naszych sąsiadów- wszędzie są ludzie dobrzy i źli, i są ludzie którzy bardzo nacięli się na tych adopcjach zagranicznych i mają prawo zadawać pytania i mieć wątpliwości.:shake:
Żegnam i nie zamierzam się wdawać z Tobą w potyczki słowne([SIZE=1]już na innym wątku zauważono że jesteś agresywna[/SIZE]) bo to wątek Kulki, mam nadzieję że dziewczyny rozwieją swoje wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis'] I widzę jak Arka zionie nienawiścią np. do Pajuni, że aż na nią nasyła jakichś urzędasów i jest mi przykro - bo powinny obie pomagać psiakom a przez takie podejscie wiele osób zniechęcane jest do pomocy.
[/quote]

Brednie piszesz. Niemieckie sluzby tez, jak to okreslilas, 'ziona nienawiscia" do pajuni, ma zakaz wwozu psow do Niemiec, z nienawsci do niej, ciekawe..
Wiesz, taka miedzynarodowa zmowa- majaca na celu zlikwidowac hanel bezdomnymi zwierzętami, cos ci sie w tym nie podoba, cos cie boli?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MalgosMalgos']A ja wam chcialam przedstawic nowy lancuszek dobrych serc...
I przedstawie, chociaz dziwnie mi sie robi...

1. DORO - wlascicielka dwoch psow, jednego ze schroniska, drugiego przywiezionego z Grecji - obdzwonila znajomych i znalazla sponsora na
kaucje samochodowa ( 160 Euro) oraz podarowala swoja gratyfikacje
swiateczna ( 60 Euro ) na wynajem auta, oraz zebrala niesamowita ilosc
przeroznych ocieplaczy w darze dla Schroniska

2. JENS - TZ Doro. ktory robi za kierowce, chociaz w niedziele wraca z montazu (7 dni pracy non-stop)

3. MOJA WETKA - zorganizowala duzy box do komfortowego przewozu
i zasponsorowala benzyne

4.MARINA z Krasnali w Opalach - Przejmuje wszelkie inne koszty (wykupienie,paszport) i daje prowiant na droge

5.Moja skromna osoba- ktora mimo burzy na Dogo, trwa w postanowieniu pomocy[/quote]


Sądząc z tego co napisała Małgosia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis'][B]Rozumiem, ze nawiązujesz do sprawy Gringo, którego zawiozłaś do Niemiec.[/B] Zdaje się 2 lata jakoś to było już i żadnych wieści... chyba nawet wątek zniknął... no w każdym razie teraz nie udało mi się go odnaleźć... To może napisz coś więcej o losie tego psa zamiast na mnie napadać... moze byc na priva bo to jest watek Kuleczki :-)



[/quote]
Pudło!!!!!!! Tak się składa ze chodzi o psa innego- aż dziw że nie wiesz jakiego- zapytaj swojej znajomej to ci opowie:diabloti:
Wiesz jesteś żałosna:shake:
tak się składa ze wątek Gringo zniknął nie z mojej winy i poprosiłam nawet moderatorów(a dokładnie Szamankę) aby poparli moją prośbę u admina i aby wątek wrócił na dogo, jakbyś tyle na dogo siedziała to byś zauważyła że wiele wątków poznikało :shake:
I nie porównuj adopcji Gringa do masowego wywozu psów w nieznane!:angryy:


Nie zamierzam z tobą wymieniać nawet jednego PW, ciężko mi się zniżyć do twojego poziomu. Żegnam.
Dla mnie EOT.

[B]Eurydyka powodzenia w adopcji![/B];)

Link to comment
Share on other sites

przypominam i ja, jakby ktoś zapomniał:
[quote name='luka1']
Chciałam przypomnieć że właściwy temat tego wątku to KULKA.
A może dzieci będą się dalej spierać na pw?[/quote]

ejjjj, do diabła! załóżcie sobie oddzielny wątek i tam udowadniajcie sobie winy, przedstawiajcie zarzuty itd.

[SIZE=3][COLOR=red][B]TO WĄTEK KULKI[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, może ktoś cos o tej szansie jeszcze raz napomknie, bo ja nie mogę się doszukać.

[quote name='asiamm']przypominam i ja, jakby ktoś zapomniał:


ejjjj, do diabła! załóżcie sobie oddzielny wątek i tam udowadniajcie sobie winy, przedstawiajcie zarzuty itd.

[SIZE=3][COLOR=red][B]TO WĄTEK KULKI[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]

Link to comment
Share on other sites

No to i ja się tu pojawiłam...
Nie będę komentować kolejnych przepychanek...

Dodam tylko, że na samym początku, kiedy MalgosMalgos chciała zabrać Tigera również miałam, miałyśmy wątpliwości...
Po kilku rozmowach z nią, zaufałam i dziś jestem z tego niezmiernie szczęśliwa!!! :multi: To CUDOWNA Kobieta o WIELKIM sercu...:loveu:
Jeżeli zależy Wam na losie Kulki, to skorzystajcie z pomocy MalgosMalgos, tym bardziej, że nie widziałam żadnych innych opcji.
MalgosMalgos może dać Kulce nowe, szczęśliwe życie...

I dodam na koniec, że niegrzeczne jest cytowanie wiadomości MalgosMalgos z innych wątków... Dopóki sama tu nie pisała, nie powinniście wklejać jej wypowiedzi.
To tak na marginesie...

Link to comment
Share on other sites

Wiec ja też jeszcze raz napiszę , to jest szansa dla Kulki ;);) Muszę napisać że dla mnie nie do końca są zrozumiałe te nie potrzebne dyskusję :shake::shake::shake:
Ja już raz opuściłem to forum przez niepotrzebne kłótnie , bardzo zniechęcające to jest , a [B]CO DOPIERO MalgosMalgos [/B], ona jest nowa tutaj i bardzo łatwo kogoś nowego zniechęcić :-(:-( Napiszę że to ja pierwszy jej zaufałem i wpłynąłem na dziewczyny z Poznania , i myślę i wiem że one teraz tego nie żałują :lol::lol::lol::lol: Tiger by pewnie dalej był w schronie i być może już bez nóżki :shake:

[COLOR=Red][B]Oczekuję na konkretną odpowiedź na temat Kulki !!!!!

[COLOR=DeepSkyBlue]I koniec przepychanek baby !!!! To jest topik Kulki i tylko jej , mam nadzieję na dobre zakończenie jej historii ;)[/COLOR]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Kuleczko, gdzie ten domek?[/quote]

ocelot, to pytanie telefonicznie zadalam malgosmalgos, bo dla mnie wywozenie psa/kota w nieznane, podpisywanie umowy na siebie, kiedy w umowie pisze sie, ze jest sie domem docelowym itp jest zwyczajnie niezrozumiale

nie ma domu docelowego jeszcze o ile sie orientuje, jesliby sie pojawili jacys Niemcy to chetnie z nimi porozmawiam dlaczego chca akurat takiego psiaka, jak sa przygotowani do adopcji

z tego schroniska nie wydajemy w nieznane psow, nawet najlepsze najbarwniejsze itp, zle doswiadczenia z innych miejsc moze?

ja mimo wszystko ciesze sie, ze pojawiaja sie na watku watpliwosci, nawet jesli sa w formie niekoniecznie przyjemnej, ale te osoby, ktore pisza, maja niestety za soba bardzo konkretne zle doswiadczenia i maja prawo pytac, watpic, szkoda ze nikt nie potrafi tych watpliwosci tak wlasciwie uspokoic

Kulka, chcialabym dla Ciebie domu, gdzie Cie po miesiacu pod jakims ciekawym pozorem nie uspia, gdzie bedziesz miala zasluzony spokoj i swoja pancie

Modle sie, zeby Bog dal Ci taki dom, ktorego mi na razie nie udalo sie znalezc jeszcze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...