Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

Anula pewnego pięknego dnia do wszystkich zaczęła mówić Andrzej :D ja jestem Andrzej, Ewka jest Andrzej, to i pies został Andrzej. A czemu- tego najstarsi górale nie wiedzą. Chyba że Anula wie xdd

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]

[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]E to może i dobrze, że zerwałaś ze mną kontakt:diabloti:
A za którym bardziej?[/COLOR][/QUOTE]
jasne, tu mówisz że dobrze, a pewnie w poduszkę łzy wylewasz...
za tym co w furkidzie chodzi, bo ma ładniejsza obróżke [COLOR=#0000ff]:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Skąd się tak w ogóle wziął ten Andrzej?[/QUOTE]
[quote name='Avaloth']Anula pewnego pięknego dnia do wszystkich zaczęła mówić Andrzej :D ja jestem Andrzej, Ewka jest Andrzej, to i pies został Andrzej. A czemu- tego najstarsi górale nie wiedzą. Chyba że Anula wie xdd[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]Owszem,że wiem:diabloti:
Była akcja w liceum, że nasi faceci rozsiedli sie na schodach i faceci z klasy sportowej z którymi się nie lubili po prostu
chcieli przejść no i jeden z nich wziął podszedł do naszego zaczął klupac go po czole i powiedział " E Andrzej, przesuń sie" i od tego momentu wszyscy
w klasie zaczęli wołać sie Andrzej i mi tak zostało:diabloti:

[/COLOR][quote name='Avaloth']jasne, tu mówisz że dobrze, a pewnie w poduszkę łzy wylewasz...
za tym co w furkidzie chodzi, bo ma ładniejsza obróżke [COLOR=#0000ff]:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]I sie wydało...:shake:
Haha jakie kryterium :evil_lol:

[/COLOR][quote name='Sweet']Bo wszyscy to Andrzeje:P
Mieliśmy imieniny niedawno Iśka :P haha:D

A że Anul kujon to wiadomo:P Ona tylko udaje, że nic nie umie :P[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]No widzicie TYLE imienin naraz:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=#0000ff]no to siema Heniu:loveu:

Oh jak jest okrutnie zimno...
Oczywiscie pies zadowolony z tego bo jak inaczej;) Nareszcie po 3 tyg zapierdzielania bez weekendów do szkółki
teraz będe miała wolne to może wyskocze gdzieś z Bonczarem i jakieś fotki popstrykam, ale nie wiem czy będzie mis ie chciało ze względu na zimno:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YxNinaxY']OO jaki ładny Andrzej :loveu: My również życzymy wesołych :)[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]A dziękujemy dziękujemy ^^

[/COLOR][quote name='Culineo']do nas możecie wpaść my się nie obrazimy :D Wesołych ! :loveu:[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]Ta a później dostanę bana za spam:diabloti:

Po za tym przez ostatnie dni Andrzej miał schiza związanego ze schodzeniem ze schodów.
Nie mam zielonego pojęcia czemu, bo NIGDY NIC mu sie na tych schodach złego nie stało, a tu nagle jeb
pies boi się schodzić i koniec. Już myślałam, że może mu się to śniło i teraz się boi, ale im dłużej nad tym
myślałam wydawało mi się to coraz głupsze[/COLOR]:lol: [COLOR=#0000ff]I jak ręką odjął już łazi normalnie, nie wiem co mu odbiło.

Po za tym przyszły dziś Andrzejowe szelki- jestem posikana ze śmiechu[/COLOR]:evil_lol::evil_lol:

Edited by Tepes
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']Hahhahahaha Anula jakas ty głupia :D cos ty za napis mu wziela, ludzie sie bd na miescie z niego smiali ;)[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff][/COLOR][COLOR=#0000ff][/COLOR][COLOR=#0000ff]Wiem:diabloti: a tam śmiali haha

[/COLOR][quote name='Bewarka']Hahah jaka sprytna Anula, zamiast kupić każdemu po szelkach to kupiła jedne z Andrzejem z adresówką Bona i teraz oboje w jednych będą chodzić :D[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]Trzeba oszczędzać:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000ff]no taki mały joke:evil_lol:
bo świniak jest przepiękny i je arbuza:loveu:

Po za tym dziś na zajęciach praktycznych z anatomii obdzierałam kota ze skóry. Później preparowaliśmy mięśnie, rozcieliśmy bebech
ale był taki smród, ze nawet Pani wet zrobiło sie niedobrze i musieliśmy odciąć mu łapy i odpreparowac kości.
Początkowo trauma...później już tyle czasu męczyliśmy tego kota,że wszystkim zaczło się udzielać i lataliśmy z gołymi łapami futerkiem na paalcach po gabinecie i ryczelismy SIEMA:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...