Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='dogomanka_']
Ewka jak sobie przypomnę jak za tym oknem stałaś i prawie zawału dostałam to nei moge powstrzymać uśmiechu na twarzy, to jest prawie jak `masz pan jogurt jeszcze` :evil_lol:[/QUOTE]
Haha, to było słodkie, jak Ania (?) od Dejli zaczęła piszczeć na mój widok :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Bardzo śmieszne :diabloti:
Ale widzisz, przydało się :D Teraz przynajmniej nie muszę latać za obrożami i zabawkami :diabloti: Ale już po karmę musiałam iść do zoologicznego, bo przez neta by mi nie doszło do jutra :evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]oj tam oj tam:loveu::loveu::diabloti:
haha a co kupiłaś za karma?:evil_lol:[/COLOR]


[quote name='Avaloth']Czy ja o czymś nie wiem? Jutro? Karma? Pies? :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE]

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']
Chwal się jak wrócisz i zdjęcia mu porób.[/QUOTE]
Ta, chyba oczami :diabloti:
Jeśli Pati uda się ze mną pojechać, to niech weźmie aparat, wtedy będą foty. Jeśli nie, to przykro mi - musicie czekać, aż się z Anulą spotkamy :evil_lol:


Tak, szczyl po Nucie :) Nie, nie mam jeszcze wybranego, tak naprawdę to ja nic nie wiem :evil_lol: Zarys tego, że MOŻE coś będzie pojawił się wczoraj, dzisiaj dowiedziałam się na 100%, że po psa jadę jutro :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...