Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

hehe widzę że z rodzicami to wszędzie podobnie ;D mój poprzedni psiak spotkał sie z KATEGORYZNYM NIE dla psa w bloku :D później zakaz wchodzenia do JEGO łóżka, skończyło się tak że go z pod łóżka wyciągał bo tam miał twardo ... :) śmieszni są :) a obecnie co chwile pyta czy mam jakieś nowe zdjęcia Miyki :)

Link to comment
Share on other sites

U mnie największą panikę sieje młodsza siostra z mamą, tata jest w miarę normalny :D
A te obydwie łażą i o kastracji nic nie powiesz, bo one wiedzą lepiej, że to dla psa krzywda, najchętniej to by go dopuścić do suki sąsiadów i by był czad.
Mówię 'nie dawajcie mu jak żebrze przy stole'. To wstają podczas posiłku i mu wsadzają/rzucaja do miski -.- albo pod stołem jak nie patrzę. Na siostrę się wydarłam że grube psy krócej żyją to przestała Chestera dokarmiać.. na jakieś 2 dni.
I generalnie co nie powiesz to one wiedzą lepiej, a na spacer już żadna nie pójdzie ^^

A Anuli brat mnie zabił tym tekstem, byłam wtedy z Olą w schronisku, jak jej przeczytałam smsa to nie wiedziałyśmy czy się śmiać czy płakac :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']hehe widzę że z rodzicami to wszędzie podobnie ;D mój poprzedni psiak spotkał sie z KATEGORYZNYM NIE dla psa w bloku :D później zakaz wchodzenia do JEGO łóżka, skończyło się tak że go z pod łóżka wyciągał bo tam miał twardo ... :) śmieszni są :) a obecnie co chwile pyta czy mam jakieś nowe zdjęcia Miyki :)[/QUOTE]
[COLOR=blue]ale tak szczerze mówiąc to chyba u większości osób tak to wyglądo na samym początku:) tyż taki przykład typu jak byłach nad morzem z psem i mamą tata dzwoni do mamy i pierwsze pytanie: "I jak sie Bonowi podobo?":diabloti:[/COLOR]

[quote name='Avaloth']U mnie największą panikę sieje młodsza siostra z mamą, tata jest w miarę normalny :D
A te obydwie łażą i o kastracji nic nie powiesz, bo one wiedzą lepiej, że to dla psa krzywda, najchętniej to by go dopuścić do suki sąsiadów i by był czad.
Mówię 'nie dawajcie mu jak żebrze przy stole'. To wstają podczas posiłku i mu wsadzają/rzucaja do miski -.- albo pod stołem jak nie patrzę. Na siostrę się wydarłam że grube psy krócej żyją to przestała Chestera dokarmiać.. na jakieś 2 dni.
I generalnie co nie powiesz to one wiedzą lepiej, a na spacer już żadna nie pójdzie ^^

A Anuli brat mnie zabił tym tekstem, byłam wtedy z Olą w schronisku, jak jej przeczytałam smsa to nie wiedziałyśmy czy się śmiać czy płakac :D[/QUOTE]

[COLOR=blue]jo zawsze wiedziałach, że mosz wporzo taty:diabloti: chyba jedyny z najnormalniejszych chłopów jakich znom:evil_lol: u mie własnie brat uspokoił sie z dokarmianiem bo potrafił doą mu np pół batona a bo kilka delicji itd od czasu wykastrowania nie doł mu ani okruszka i wielkie brawa do niego za to, za to moja mama godo sie ji nie dowej mu to i tam do a o babciach jak idziemy w odwiedziny to nie godom już wcale bo pies jest głodny i tyle...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Haha, mój tata miał tak samo z królami :D Na początku marudził, a teraz przychodzi, głaszcze je i muszę go pilnować, bo ciągle im coś do jedzenia daje, bo oczywiście "biedne, wygłodzone przez Ewę króliki" :evil_lol: I nie dociera do niego, że one są ZAWSZE głodne :diabloti: Albo w weekend jak dłużej śpię, a one już czekają na śniadanie to tata albo mama przychodzą i "ta zła pańcia jeszcze nie wstała, w wy tu głodne" i oczywiście zawsze coś dostaną :evil_lol:
Brat zresztą też przychodzi je głaskać często i zawsze się mnie pyta, czy może im coś dać :evil_lol: Ja nie wiem jak to jest, że wszyscy chcą je dokarmiać, one naprawdę wyglądają dobrze :diabloti:

A z kastracja to na szczęście u mnie problemów nie było, tata sam nas zawiózł do Katowic ;) I nic nie mówił, moje króliki - moja decyzja.


Zobaczymy, jak będzie z piesem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję Laleczki ;)
Ja też myślę o kastracji Sanheza ale jak na razie mój TŻ jakoś nie spogląda na to przychylnym okiem:evil_lol: Swoją drogą to kastracja bardziej potrzebna dziadziusiowi jamnikowi, bo jak tylko wyczuje "woń cieczki" to nie daje spokoju, ciągle pod drzwiami, piszczy, jęczy nawet czasami nie je bo nie ma na to czasu:roll: A jak wyjdę z nim na dwór (bo durna jestem i myślę "a może faktycznie za potrzebą") to biega głupol od krzaczka do krzaczka i wącha, wącha, wącha...:shake:
No ale już za stary dziad jest i nie będę ryzykowała. Mam nadzieję, że kiedyś mu to minie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]bo na razie na głowie mom matury:)
jak wszystko pozdaja byda miała czas, żeby porządnie zająć sie Lalką co by
dobrze sie zaaklimatyzowała itd;)[/COLOR]

[COLOR="blue"]gdzie jest Bono?:diabloti:[/COLOR]
[img] http://img840.imageshack.us/img840/5517/dogov.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Aaa to teraz wszystko jasne :)
Swoją drogą.. zazdroszczę Ci jej, sama miałam na nią chrapkę. Niestety mieszkając z rodzicami niewiele mogę zdziałać:roll:

[URL]http://img840.imageshack.us/img840/5517/dogov.jpg[/URL] Bono niemal niezauważalny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]no wiesz co moim rodzicom jakoś nieabrdzo podobo się fakt, że przytaszcza ją do domu
ale to pomińmy ta kwestia:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]
U Ciebie jest chociaż to "niebardzo" a u mnie kategorycznie "NIE":lol:
W sumie ze szczurami też było "wybij sobie to z głowy" ale jakoś się tym nie przejęłam i pannice trafiły do mnie. Jednak pies to nie to samo.. Szczur zamieszkuje głównie mój pokój a pies biegałby po całym mieszkaniu.

Na razie jednak nic nie zmieniam. Nadal pozostaje mi jedynie zazdrościć Tym, którzy mają większe stadko:roll::lol:
Fajnie się będzie Twoja parka prezentowała -> wielkolud Bono i mikro Lala :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]a no fajnie fajnie:evil_lol:
szkoda, że nie mom zdjęcia ze zlotu jak se leżą na wyrku to by było już porównanie:D

no a jutro jada do Czernej...w sumie powinnach tam piechty na kolanach iś ale ok:evil_lol:
"modlić" sie o zdanie matury:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

będzie duże białe i małe czarne( Lalka prawie jak Ty, tylko u Ciebie jeszcze trza wredna dodac:diabloti::loveu:)

[QUOTE]Gdzie jest Bono?:diabloti:
[url]http://img840.imageshack.us/img840/5517/dogov.jpg[/url][/QUOTE]
hmm.. to po lewej z dającymi po oczach różowymi uszami ? :evil_lol::evil_lol:
a ja się pytam: gdzie jest szynszul ?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...