Jump to content
Dogomania

Wystawy w Niemczech


Ania z Petitką

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odpowiadam tutaj ile co i jak trzeba na Niemieckiego Championa VDH. Mam duzo podobnych zapytan na priv, wiec odpowiadam ogolnie. No chyba, ze ktos ma inne pytania lub poprostu tu nie chce to bardzo prosze na priv ;).

Zeby zdobyc Championa VDH trzeba miec 5 CACow z czego 3 z miedzynarodowek lub krajowek ( reszta moze, lecz nie musi byc z klubowek), od minimum 3 roznych sedziow. I jeszcze co tu wazne: na VDH-Bundessieger-Zuchtschau i VDH-Europasieger-Zuchtschau ( Dortmund ) CACe licza sie podwojnie, a u psa ktory dostal rezerwe liczy sie to jako 1 normalny CAC. To oczywiscie w klasach: posredniej, otwartej, Championow lub uzytkowej. Czas od pierwszego do ostatniego rok i 1 dzien.

Do Mlodziezowego Championa VDH trza: trzech CACow z obojetnie jakich wystaw, od 2 roznych sedziow i nie ma okreslonego przedzialu czasowego. :multi:

Jesli sa dodatkowe pytania... prosze pytac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E.A.C']Odpowiadam tutaj ile co i jak trzeba na Niemieckiego Championa VDH. Mam duzo podobnych zapytan na priv, wiec odpowiadam ogolnie. No chyba, ze ktos ma inne pytania lub poprostu tu nie chce to bardzo prosze na priv ;).

Zeby zdobyc Championa VDH trzeba miec 5 CACow z czego 3 z miedzynarodowek lub krajowek ( reszta moze, lecz nie musi byc z klubowek), od minimum 3 roznych sedziow. I jeszcze co tu wazne: na VDH-Bundessieger-Zuchtschau i VDH-Europasieger-Zuchtschau ( Dortmund ) CACe licza sie podwojnie, a u psa ktory dostal rezerwe liczy sie to jako 1 normalny CAC. To oczywiscie w klasach: posredniej, otwartej, Championow lub uzytkowej. Czas od pierwszego do ostatniego rok i 1 dzien.

Do Mlodziezowego Championa VDH trza: trzech CACow z obojetnie jakich wystaw, od 2 roznych sedziow i nie ma okreslonego przedzialu czasowego. :multi:

Jesli sa dodatkowe pytania... prosze pytac:evil_lol:[/quote]

to znaczy że rez cac liczy się do championatu z tych wystaw czy może z innych też bo ktoś mi mówił że rez cac się nie liczą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-']To ja poproszę o pudle duże (standard poodle/giant caniche)
Ania.[/quote]

Przepraszam Cie, ale nie znam sie na pudelkach :oops:. Wiec jesli tylko chodzi o duze pudle :
Oceniane byly przez niemieckiego sedziego Ute Hensen
bialych ogolnie 5, czarnych 5, apricot 3.:crazyeye:
Jesli Ci zalezy moge wypisac, ktore byly na wystawie bo malo :evil_lol: :eviltong:.
[url]http://www.gold-topas-online.de/[/url]
Tu znajdziesz zdjecia i wyniki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Akitkę Amerykańską - mogę prosić? :cool3:
Pzdr[/quote]

Jezu czy wyscie sie zmowily:evil_lol:
U Magdy 13 pudli, a Amerykanskich Akit bylo az 3 !!!!!:crazyeye:
Oceniace przez niemca Josef Pohling.
2 psy w otwartej AUSSERHALB'S LEON i DAY DREAM'S COME TRUE,
+ suka w mlodziezy - LORD OF ODATE'S INHERITANCE FEME
Niestety wynikow nie ma :placz:
Pozdrowionka :bye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']to ja poprosze akite (japońską Akita-Inu) + s edziego, który miał je oceniać[/quote]
Akite sedziowala Niemiecka sedzina A. Kammerscheid- Lammers ( zaraz przy amerykanskiej zrobie poprawke:diabloti:). Psiakow bylo 11 ogolnie. Jesli trza szczegolow - pytac. W razie czego moge skrobnac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E.A.C']Jezu czy wyscie sie zmowily:evil_lol:
U Magdy 13 pudli, a Amerykanskich Akit bylo az 3 !!!!!:crazyeye:
Oceniace przez niemca Josef Pohling.
2 psy w otwartej AUSSERHALB'S LEON i DAY DREAM'S COME TRUE,
+ suka w mlodziezy - LORD OF ODATE'S INHERITANCE FEME
Niestety wynikow nie ma :placz:
Pozdrowionka :bye:[/quote]

Dziękuję bardzo :lol: Nie no aż taka wymagająca to nie jestem - wystarczy mi stawka :lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E.A.C']Akite sedziowala Niemiecka sedzina A. Kammerscheid- Lammers ( zaraz przy amerykanskiej zrobie poprawke:diabloti:). Psiakow bylo 11 ogolnie. Jesli trza szczegolow - pytac. W razie czego moge skrobnac.[/QUOTE]

poprosze całą 11-tke (tzn klasa, imie i przydomek)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']poprosze całą 11-tke (tzn klasa, imie i przydomek)[/quote]


:dog:
PSY:
Mlodziez: NORDIC IMAGINATION'S ANUK
Posrednia: DAIGOROU OF ICHINOSEKI
Otwarta: KENRYOKU SHIZUKA NA YUKIMIGATA

SUKI:
Szczeniaki: BEJA OF TENNO TOSHI
BIJIN OF TENNO TOSHI
Mlodziez: KAYUI KA YO'YOI TOMODACHI
EMI OF ICHINOSEKI
Posrednia: TEXA KAGAWA
Otwarta : KURA OKAMI NO YUKIMIGATA
GICHO OF KISHI KEN
ENGUMI OF LUCKY TAMI

MATKO KTO WYMYSLA TAKIE POLAMANCE DLA TYCH BIEDNYCH PSOW ( chodzi mi o imiona ):stupid::flaming:

Ciekawe jak oni na te psiny wolala :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E.A.C']:dog:
PSY:
Mlodziez: NORDIC IMAGINATION'S ANUK
Posrednia: DAIGOROU OF ICHINOSEKI
Otwarta: KENRYOKU SHIZUKA NA YUKIMIGATA

SUKI:
Szczeniaki: BEJA OF TENNO TOSHI
BIJIN OF TENNO TOSHI
Mlodziez: KAYUI KA YO'YOI TOMODACHI
EMI OF ICHINOSEKI
Posrednia: TEXA KAGAWA
Otwarta : KURA OKAMI NO YUKIMIGATA
GICHO OF KISHI KEN
ENGUMI OF LUCKY TAMI

MATKO KTO WYMYSLA TAKIE POLAMANCE DLA TYCH BIEDNYCH PSOW ( chodzi mi o imiona ):stupid::flaming:

Ciekawe jak oni na te psiny wolala :niewiem:[/QUOTE]

dziekuje ślicznie. japońska rasa to japońskie imiona ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Uzasadnione kopiowanie dotyczy ras mysliwskich i zmusza do wystawiania w klasie uzytkowej. Kopie takiego nalezy wysylac ze zgloszeniem.[/quote]
Nie tylko mysliwskich ( widzialam na wlasne oczy )
i nie musi byc uzytkowej. Byly wyzly w mlodziezy z kopiowanymi ogonami.
Zglaszajac psa za pomoca internetowego formularza on-line jest tam punkt o tym czy Twoj pies na cos kopiowane, po zaznaczeniu, ze tak musisz na podany mail lub fax wyslac oswiadczenie weta dlaczego jest kopiowany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...