Jump to content
Dogomania

doping na zawodach


AM

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Animacja']zwracam honor :lol: i jestem w szoku[/quote]

to dla wiekszego wrazenia:cool3: dodam tylko ze w niedziele bylo zadanie okazania tatuazu :cool3: tzn nie to zeby go dokladnie sprawdano ze to ten ale zerknieto ze jest i mniej wiecej toto... :eviltong:


tak ze moze to juz coraz czestrza praktyka ??? albo tylko w niektorych dyscyplinach :razz: albo cus :eviltong: bo w sumie to moje pierwsze zawody i ja tez nieobeznana ze sprawa :roll: ale sprawdzano tatuaz :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']mch-dzisiaj niedosc ze byla kamizelka gappaya z fontana to druga osoba od psa na zostan dawala mu caly czas komende zostan stojac niedaleczko.fajnie sie nagralo:diabloti:.bede miala co pokazywac jako przyklad NIE do nasladowania.:cool1:[/quote]
czy to było na zawodach na których mnie nie było z przyczyn oczywistych ?? no to juz załuje ze tego nie widziałam ;)
z tego co piszecie było niezle :diabloti:
mnie tam juz nic nie zdziwi,
ogladałam niedawno egzamin "posłuszenstwa" he he he ja bym go raczej nazwała "nieposłuszenstwa "na którym zdawał egzamin szef jedej ze szkół tresury mieniacej sie profesjonalna .To co zostało zaprezentowane to totalna kicha nie majaca nic wspolnego z profesjonalizmem.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Czy filmiki będą dostępne? bo nowy "mistrz" w samych superlatywach się rozpisuje o swoim występie, o fairplay, itp. więc chętnie mu wstawię linka do występu :) bo swoją wersję pewnie da po obróbce i z muzyczką co by wsparcia nie było słychać :roll:

ale generalnie wstyd, że taka osoba nas "zareprezentowała" .

Link to comment
Share on other sites

po prostu uwazam ze ot bylo niepotrzebne i tyle.
filmikow na pewno z nazej strony nie bedzie.z pelna premedytacja nei zamierzamy brac udzialu w roznych takich....
kazdy ma wlasna ocene sytuacji i tego co robi na plycie.powinien zachowac krytyczny stosunek do swojej pracy.
jeszcze jedno bo mi sie tak uderzylo:whoopie shidy nie byla przygotowana perfect:cool1:.szla bowiem duzo ponizej swojej dynamiki.to byl jej pierwszy start a to mloda sunia.bu [bern]tuz przed startem niestety uslyszala bliski strzal i weszla juz rozwalona[co rzutowalo na aport]a max byl z deczko nieprzytomny:roll:.agis zreszta tez bo nei powtarzala komend wtedy kiedy bylo to potrzebne .wystarczylo powtorzyc do mnie i waruj .poza tym max radosnie pokical do kumpeli[whoo]jak ta robila biegaj:evil_lol:.psow startowalo 5-nei 7.miejsca:whoo,avatar,bu,max i bordog.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby nie było to nieprzepisowe i naganne, to powiedziałabym, że max był uroczy jak wyrwał na komendę "biegaj" skierowwaną do whoo :loveu:
Wydaje mi się, że wszyscy startujący (i psy i przewodnicy) byli zmęczeni oczekiwaniem na rozpoczęcie imprezy i stąd nieco niższy poziom niż na treningach.
Co do pomagierów osób startujących, to szkoda, że tak zrobili, bo przecież pies był przygotowany i dynamiczny (szczególnie jak przechodząc koło mnie chciał mnie zjeść :evil_lol: ).
Bardziej podobało mi się podejście pani od [FONT=Verdana][SIZE=1][SIZE=1]dogue de bordeaux[/SIZE], który [SIZE=1]radośnie nie wykonał wielu komend, zajęli ostatnie miejsce, a wychodząc z ringu pani przytuliła psa i śmiejąc się powiedziała "nie martw się i tak cię kocham" :lol:[/SIZE]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='la_pegaza']Czy filmiki będą dostępne? bo nowy "mistrz" w samych superlatywach się rozpisuje o swoim występie, o fairplay, itp. więc chętnie mu wstawię linka do występu :) bo swoją wersję pewnie da po obróbce i z muzyczką co by wsparcia nie było słychać :roll:

ale generalnie wstyd, że taka osoba nas "zareprezentowała" .[/quote]

wiesz nawet jak da okrojony filmik to i tak bedzie widac ze mial kamizelke gappaya w kolorze czarnym :cool3: a wtajemniczeni wiedza o jaka kamizelke chodzi :eviltong: wiec nawet jesli "podkladu slownego" niebedzie slychac to i tak wiadomo co bylo :diabloti:


co do startu to fakt - tak jak wspomniala ayshe psy szly duuuzo ponizej swoich mozliwosci :cool1: ow strzal dosc wrednie zrobiony tuz przed poczatkiem startow w pt (mam nadizeje ze niespecjalnie zrobiony choc:roll:) czekanie...zimno... droga z wawy... no i bledy wynikajace ze zdenerwowania przewodnika :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']AM-tylko na pw:diabloti:[/QUOTE]

Dlaczego na PW?? W koncu jak ktos oszukuje to chyba mozna cos z tym zrobic nie??? Chetnie zamiescilabym ten filmik na portalu OBI

Mnie obrobiono wszedzie, ze bawilam sie PO STARCIE, a o takich oszustwach ciiiiiiiiiiiiiiicho szaaaaaaaaaaaaaaaaa :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiara']Dlaczego na PW?? W koncu jak ktos oszukuje to chyba mozna cos z tym zrobic nie??? Chetnie zamiescilabym ten filmik na portalu OBI

Mnie obrobiono wszedzie, ze bawilam sie PO STARCIE, a o takich oszustwach ciiiiiiiiiiiiiiicho szaaaaaaaaaaaaaaaaa :/[/quote]
ja tez uwazam ze powinno sie to napietnowac .
albo to jest sport albo zabawa w stylu komu sie uda lepiej oszukac

Link to comment
Share on other sites

dorplant,kiara-to nie tak.nasza grupka ze tak powiem nie ma ochoty na ingtegrowanie sie z swiatem sportu kynologicznego w naszym pieknym kraju.i to wsio.zadnego dymu z naszej strony nie bedzie.my jako przyklad pelnoprawnej sekty:) chcemy tylko pracowac w spokoju z naszymi psami.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Az chcialoby sie zakrzyknac - co Wy, mlodziezy kynologiczna wiecie o kantach na egzaminach i zawodach:diabloti:
Czapeczka na glowie, hehhehe, a wysmarowac buty na slad pod spodem zapaszkiem fascynujacym dla psa to nie łaska???? A wsadzic w spodnie kielbase na sznurku by wyznaczala slad niczym wloczka - to sie Wam nie podoba? A aport wlasny do wybierania tak wygotowany w mięseczku, ze pies chcial go zjesc????? A kladzenie psa na waruj trudno dostrzegalną komendą przy przedmiocie, ktorego nie ma na sladzie, pochylanie sie i udawanie podnoszenia przedmiotu, ktory jest w rece???? A wpieranie w sedziego przez deptacza, ze pies konkurencji nie idzie po linii sladu, bo idzie za dobrze (wtedy gdy na mistrzostwach sedzia nie widzial ukladania wszystkich sladow oczywiscie). Mozna tez przeciez "przypadkiem" na IPO rabnac psa konkurenta palką w nos, mozna podeptac mu lapy - czemu nie????

A tu problem czapeczek, kamizelek:evil_lol:

Kochani moi zawodnicy, robcie uprawnienia asystenckie, sedziowskie, jak sami startowaliscie, to nikt Was nie nabierze. Bedziecie pilnowac czystosci tego sportu, ktory i tak jest juz o niebo, co ja pisze, o siedem nieb lepszy niz ongis......

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']a wysmarowac buty na slad pod spodem zapaszkiem fascynujacym dla psa to nie łaska???? A wsadzic w spodnie kielbase na sznurku by wyznaczala slad niczym wloczka - to sie Wam nie podoba? A aport wlasny do wybierania tak wygotowany w mięseczku, ze pies chcial go zjesc????? A kladzenie psa na waruj trudno dostrzegalną komendą przy przedmiocie, ktorego nie ma na sladzie, pochylanie sie i udawanie podnoszenia przedmiotu, ktory jest w rece????



Zofia[/quote]
:crazyeye::shocked!:.....No to rzeczywiście czapeczka to się do tego nie umywa.A swoją drogą do dobre aporty musieli wtedy robić ,że takie gotowania wytrzymywały:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']A aport wlasny do wybierania tak wygotowany w mięseczku, ze pies chcial go zjesc????? [/quote]
W tym przypadku - oczywiście jeśli komenda została wykonana prawidłowo - można przynajmniej podziwiać kunszt szkoleniowy :evil_lol: No bo sprawić, żeby pies takiego "aportu" nie podgryzał, to chyba dośc trudna sztuka :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Pies oblizywal i podgryzal drewniany sport... jak najsmaczniejsza kostke... Wybrac wybral, ale juz z reszta komendy nie wyszlo, sluszna kara dla kombinatora:mad:

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']Pies oblizywal i podgryzal drewniany sport... jak najsmaczniejsza kostke... Wybrac wybral, ale juz z reszta komendy nie wyszlo, sluszna kara dla kombinatora:mad:

Zofia[/quote]
Spodziewałam się własnie takiej odpowiedzi ;) :evil_lol:
Ja chyba jakas dziwna jestem, kompletnie tego nie rozumiem tego kombinatorstwa :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

No a ja mam problem - jak truchtam, to sapie, bom starsza pani... Musze mocniej oddychac. Moja psica baaardzo ladnie reaguje na rytm przyspieszonego oddechu, choc przeciez nie musialam jej tego uczyc... jak ja rytmicznie posapuje, to ona rytmicznie truchta obok, cala zachwycona... I wpatrzona w moją otwarta gebę... No to jak, dopinguje Raszke oddechem, czy nie????? Jak to posędziujecie???? Chyba nie wystartuje, zestresowalabym sie ze mnie o kanty posądzą:evil_lol:

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Spodziewałam się własnie takiej odpowiedzi ;) :evil_lol:
Ja chyba jakas dziwna jestem, kompletnie tego nie rozumiem tego kombinatorstwa :niewiem:[/quote]

Chyba naszym krajanom zostało to po latach konspiracji ... złapiom, ... nie złapiom :evil_lol: A potem jest o czym wnukom opowiadać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...