Jump to content
Dogomania

Buenos i Luna - grzywek pp i prawie niuf ; ))


Iza.

Recommended Posts

Matma to zło w czystej postaci :angryy:

Ja wiem tyle, ze angielski zdawać będę rozszerzony, polski jeszcze nie wiem, matme podstawową, dodatkowy.. dodatkowy to już jest angielski :lol: Ale myślę co jeszcze...

Biologie zdajesz, nie znam Cie :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses']Matma to zło w czystej postaci :angryy:

Ja wiem tyle, ze angielski zdawać będę rozszerzony, polski jeszcze nie wiem, matme podstawową, dodatkowy.. dodatkowy to już jest angielski :lol: Ale myślę co jeszcze...

Biologie zdajesz, nie znam Cie :shake:[/QUOTE]

Oooo tak matma to zło!!

Kochana masz mnóstwo czasu, chciałbym być na Twoim miejscu haha :P

Biologia jest fajna <3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Oooo tak matma to zło!!

Kochana masz mnóstwo czasu, chciałbym być na Twoim miejscu haha :P

Biologia jest fajna <3[/QUOTE]
Powiedz to mojej Renatce vel. Sauron. Ostatnio złapałam pałe, bo 'nie odpowiedziałam satyswakcjonująco na pierwsze pytanie' :shake: Ponińmy, że miałam wszystko 3 lekcje wyuczone, ale zabrakło jakiegoś tam słówka :p A jestem poziom podstawowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Powiedz to mojej Renatce vel. Sauron. Ostatnio złapałam pałe, bo 'nie odpowiedziałam satyswakcjonująco na pierwsze pytanie' :shake: Ponińmy, że miałam wszystko 3 lekcje wyuczone, ale zabrakło jakiegoś tam słówka :p A jestem poziom podstawowy.[/QUOTE]

A no bo biologia taka jest albo się ją kocha albo nienawidzi hahaha :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']ooo Kisses kujonko :evil_lol: wszystko rozszerzone, wow ale powodzenia....az mnie glowa boli jak pomysle o nauce, to dobrze ze mam to wszystko za soba :D
Iza dasz se rade :)[/QUOTE]

Marzę by mieć to już za sobą i waaaaakacje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']ooo Kisses kujonko :evil_lol: wszystko rozszerzone, wow ale powodzenia....az mnie glowa boli jak pomysle o nauce, to dobrze ze mam to wszystko za soba :D
Iza dasz se rade :)[/QUOTE]
Jakie wszystko :O
angielski - rozszerzony, chociaż i tak muszę zdawać pisemny ten i ten (roz. biorę jako przedmiot dodatkowy), a ustny jest taki sam dla każdego
polski - nie wiem jeszcze, ale myśle w sumie bardziej nad podstawowym, chociaż jestem na humanie
matma - podstawowa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Powiedz to mojej Renatce vel. Sauron. Ostatnio złapałam pałe, bo 'nie odpowiedziałam satyswakcjonująco na pierwsze pytanie' :shake: Ponińmy, że miałam wszystko 3 lekcje wyuczone, ale zabrakło jakiegoś tam słówka :p A jestem poziom podstawowy.[/QUOTE]

Jak dobrze, że ja mam maturę już za sobą :D
I jeszcze wtedy nie siedziałam na dogo :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Jakie wszystko :O
angielski - rozszerzony, chociaż i tak muszę zdawać pisemny ten i ten (roz. biorę jako przedmiot dodatkowy), a ustny jest taki sam dla każdego
polski - nie wiem jeszcze, ale myśle w sumie bardziej nad podstawowym, chociaż jestem na humanie
matma - podstawowa :D[/QUOTE]

idz na calosc bierz rozszerzone :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Ja tam mogłabym być co roku w klasie maturalnej. Większej laby przez całą moją edukację nie miałam :)
Izaaa, masz już prezentację maturalną? :diabloti: może mogę pomóc? Ponad 30 tematów opracowanych :diabloti:[/QUOTE]

Klasa maturalna jest fajna, lekcji mało :diabloti:
Nie mam jeszcze :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']możesz zachować dla mnie na przyszłość:evil_lol:[/QUOTE]

Zachowam, zachowam...
niektóre prace mam na prawdę meega, że sama sobą jestem zachwycona :evil_lol: np. modne słowa i pisałam tam o wulgaryzmach i w ogóle :eviltong:
O samobójstwie nie pisałam, ale pisałam o przemianie wewnętrznej bohatera romantycznego i pisałam o bohaterach tragicznych i tam często podejmowali próby samobójcze. Jeśli chcesz, mogę wysłać Ci przykłady jako podpowiedź do pisania ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Zachowam, zachowam...
niektóre prace mam na prawdę meega, że sama sobą jestem zachwycona :evil_lol: np. modne słowa i pisałam tam o wulgaryzmach i w ogóle :eviltong:
O samobójstwie nie pisałam, ale pisałam o przemianie wewnętrznej bohatera romantycznego i pisałam o bohaterach tragicznych i tam często podejmowali próby samobójcze. Jeśli chcesz, mogę wysłać Ci przykłady jako podpowiedź do pisania ;)[/QUOTE]
Kochana, takie skarby trzymaj, bo mi też się jakiś model przyda, jak dojdę do 3 klasy :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oj, no to chociaż raz w tygodniu do nas zajrzyj:)

Na mojej maturze (ale to były daaaawne czasy) zdawałam: polski, matematyka, dodatkowy to polski i francuski.

pzdr.[/QUOTE]

Zaglądam, ale nie piszę ;)

[quote name='mychaaaaa']Zachowam, zachowam...
niektóre prace mam na prawdę meega, że sama sobą jestem zachwycona :evil_lol: np. modne słowa i pisałam tam o wulgaryzmach i w ogóle :eviltong:
O samobójstwie nie pisałam, ale pisałam o przemianie wewnętrznej bohatera romantycznego i pisałam o bohaterach tragicznych i tam często podejmowali próby samobójcze. Jeśli chcesz, mogę wysłać Ci przykłady jako podpowiedź do pisania ;)[/QUOTE]

Jakbyś mogła to by było super :razz:
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...