Jump to content
Dogomania

Buenos i Luna - grzywek pp i prawie niuf ; ))


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aysel']ta jasne...
Szkoła średnia czasy najlepsze.
A co Wy nie powiecie?:D
Ja narazie siedzę nad książkami 24/dobę -jeśli to ma być mój najlepszy czas w życiu to ja nie chcę myśleć co będzie później.[/QUOTE]

A ja jak na razie jadę na samych ściągach :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pusiakowa']pie*dolisz głupoty...[/QUOTE]

oj no chyba nie :p

[quote name='Izabela124.']Wcale nie plotkara :P
A ja bym nie chciała być w gim :D[/QUOTE]

Plotkara, plotkara :diabloti:

[quote name='Izabela124.']Jednak szkoła średnia to najlepsze czasy :D[/QUOTE]

No nie wiem :P

[quote name='Aysel']ta jasne...
Szkoła średnia czasy najlepsze.
A co Wy nie powiecie?:D
Ja narazie siedzę nad książkami 24/dobę -jeśli to ma być mój najlepszy czas w życiu to ja nie chcę myśleć co będzie później.[/QUOTE]

Ola, pierwszy rok najgorszy, później trochę lżej, nauczysz się już z czego uczyć się nie trzeba haha
Mam znajomych z III, z biolchemu też i prowadzą bujne życie towarzyskie :diabloti:

[quote name='Pusiakowa']A ja jak na razie jadę na samych ściągach :D[/QUOTE]

Obyś się nie przejechała :P

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jak jest w 3 klasie, ale dla mnie jak na razie najgorszy był 1. semestr 2 kl :) w 2. sem zaczęliśmy bardziej ogarniać ściągi z tych przedmiotów których nie potrzebujemy, więc zrobiło się trochę lżej, ale ogólnie to wesoło nie jest :diabloti:
Iza, nooo też z tego co widzę to III na brak rozrywek nie narzeka :evil_lol:

będę trzymać kciuki za biolę!:)

Link to comment
Share on other sites

Ludzie drodzy, trzecie to jest raj narkomanów i palaczy ;D
Po przerwie dym z papierosów w całej szkole.
I śmierdzi grzybem.
I tak, tak - owszem, życie towarzyskie prowadzą niezwykle bujne, ale kończy się to góra dwójkami na koniec, a ja jestem kujon na 3, 4 i 5. :P

Iza, problem w tym, że u nas wszystko rozszerzone. Trafiliśmy na takich debilnych nauczycieli, że dają nam matury rozszerzone (np. z polskiego, który mamy na podstawie ;D) na klasówkach.
Jest strasznie! ;D

Jak tam maturki?
Dobrze napewno!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczęta spokojnie wspomnicie jeszcze moje słowa ani gimnazjum ani w liceum nie będzie wam tak fajowo ja na studiach. A jak starosta roku będzie obrotny to zajęcia będą przez 3 dni w tygodniu. Najgorszy pierwszy semestr potem człowiek już się ogarnia i tak robi by się nie narobić i mieć dużo wolnego. Oczywiście nie mówię tu o kierunkach typu medycyna czy zootechnika bo to inna para kaloszy.

Link to comment
Share on other sites

Ja podchodziłam do nauki trochę inaczej niż Wy.
Mianowicie, na najwyższychobrotach uczyłam sie tych przedmiotów, które lubiłam lub/i które chciałam zdawać na maturze i/lub studiować. Pozostałe - aby zaliczyć, ale , fakt, trochę leciałam na opinii i czesto dostawałam lepsze stopnie w tych drugich przedmiotów, niż zasługiwałam...

Pzdr..[URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny za kciuki! :loveu:
Część pisemną matur dziś zakończyłam jeszcze tylko ustne 12 i 19 i waaaakacje!! :loveu:

[quote name='Aysel']Izaaa!
Widziałam Cię na przystanku koło urzędu pracy. Czekałaś na jakże zacny pks ;)
Ale już siedziałam w dziewiątce, to się nie przywitałam :(
Jak maturka?[/QUOTE]

Dziś ? Ostro, nie zauważyłam Cie :P
Dzisiejsza biola jakoś mi się nie podobał, może nie była mega trudna, ale jako mam mieszane uczucia co do niej...

Link to comment
Share on other sites

Usty angielski za mną! Zdałam!
Wszystkim zdającym polecam niestresowanie się haha
Teraz mam cały tydzień wolny aż do czwartku następnego, więc jak tylko będzie jutro pogoda to porobię jakieś fotaski :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Dziewczęta spokojnie wspomnicie jeszcze moje słowa ani gimnazjum ani w liceum nie będzie wam tak fajowo ja na studiach. A jak starosta roku będzie obrotny to zajęcia będą przez 3 dni w tygodniu. Najgorszy pierwszy semestr potem człowiek już się ogarnia i tak robi by się nie narobić i mieć dużo wolnego. Oczywiście nie mówię tu o kierunkach typu medycyna czy zootechnika bo to inna para kaloszy.[/QUOTE]
O, to, to, to, studia są najlepsze :)

A trochę nauki jeszcze nikomu nie zaszkodziło, za to ściąganie i owszem ;). Ja np. nie chciałabym iść do weta czy lekarza który prześliznął się na ściąganiu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...