Jump to content
Dogomania

Buenos i Luna - grzywek pp i prawie niuf ; ))


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses']Chcesz mnie zabić? :diabloti:[/QUOTE]

taaa jasne :diabloti: :D

[quote name='Unbelievable']hie hie hie, a ja zdaję matmę na rozszerzeniu :diabloti:[/QUOTE]

nastepna samobojczyni :evil_lol:

Iza jest ladna pogoda, sloneczko swieci, czekamy na fotki Buenoska i Luny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Matma jest fajna :)[/QUOTE]

W którym miejscu - że się tak zapytam? :diabloti:
To tak jakby stwierdzić, że - o z grozo - fizyka jest fajna :-?
dla mnie obie te dziedziny to czarna magia :shake: dlatego studiuję na polibudzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No i fajny sposób wybrałaś coby zgłębić te kierunki ;)

Ja po mat-fizie jestem, chociaż fiza nie za bardzo mnie pociąga, za to matma :). Dla rozrywki lubiłam sobie zadanka z algebry wymyślać i rozwiązywać (no, może całkiem normalna to ja nie jestem :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']No i fajny sposób wybrałaś coby zgłębić te kierunki ;)
Ja po mat-fizie jestem, chociaż fiza nie za bardzo mnie pociąga, za to matma :). Dla rozrywki lubiłam sobie zadanka z algebry wymyślać i rozwiązywać (no, może całkiem normalna to ja nie jestem :evil_lol:)[/QUOTE]
[B]jamnicze[/B] - przerażasz mnie...;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Hej;)

Co do matmy na maturze to moim zdaniem jest baardzo elementarna i trzeba się postarać żeby jej nie zdać:lol:
Ja byłam pierwszym rocznikiem obowiązkowej matmy i pomimo, że byłam w humanie cała moja klasa matmę zdała i to bardzo dobrze;) Także nie martw się na zapas. Tak na prawdę to co to matma poznałam dopiero na studiach :evil_lol:

Biologia jest fajna jednak bardzo niewdzięczna na maturze bo bardzo łatwo nie trafić w klucz odpowiedzi:roll:

Matura nie jest taka straszna jednak dopiero po fakcie sie to dostrzega:evil_lol:

A gdzie planujesz na studia iść jeśli można zapytać ??

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT="Georgia"][COLOR="olive"]Zgadzam się z Mimi co do matury z biologii...jest to dosyć ciężki kawałek chleba. U mnie w szkole wybrało ten przedmiot ok. 30 osób...byłam jednym z tych wybrańców :cool3: Na próbnej maturze byłam najlepsza ze wszystkich ale nie ma się co szczycić bo zaliczyłam na niecałe 40% więc poziom po prostu żenujący ale później nawet babka z biologii mówiła że dość ciężka była próbna.
Niestety nie podchodziłam do rzeczywistej matury więc nie wiem jak to wyglądało później z tą biologią.
A matmy mój rok nie musiał pisać jako ostatni :diabloti:
[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']hie hie hie, a ja zdaję matmę na rozszerzeniu :diabloti:[/QUOTE]

Nooo podziwiam :crazyeye:

[quote name='Cienka'][FONT=Tahoma]To ja was zabije. Byłam przedostatnim rokiem piszącym starą maturę. I z własnej nieprzymuszonej woli pisałam matematykę. A by było jeszcze dramatyczniej na ustny wzięłam sobie Historię Sztuki. [/FONT][/QUOTE]

[quote name='agaciaaa']A ja byłam pierwszym rokiem piszącym nową maturę i też z własnej nieprzymuszonej woli pisałam matematykę (byłam w klasie mat-inf) :lol:

Iza ucałuj zwierzaki ode mnie :loveu:[/QUOTE]

A no bo widzicie pisanie matmy z własnej woli to zupełnie co innego niż z przymusu :diabloti:

Agacia, ucałowane :loveu:

[quote name='*anusia&ajlu*']
Iza jest ladna pogoda, sloneczko swieci, czekamy na fotki Buenoska i Luny :loveu:[/QUOTE]

Aparat leży rozładowany od jakiś 2 miesięcy :evil_lol:

[quote name='*anusia&ajlu*']ucz sie ucz :evil_lol:
ja juz zakonczylam swoja edukacje, nienawidze sie uczyc ;) i za to pracuje w niedziele.....[/QUOTE]

Pracowanie w niedziele nie jest złe :eviltong:

[quote name='jamnicze']Matma jest fajna :)[/QUOTE]

Hahahahaha chciałbym kiedyś tak powiedzieć :evil_lol:

[quote name='Asiaczek'][B]jamnicze[/B] - przerażasz mnie...;)

Pzdr.[/QUOTE]

Mnie też!

[quote name='mimi_91']Hej;)

Co do matmy na maturze to moim zdaniem jest baardzo elementarna i trzeba się postarać żeby jej nie zdać:lol:
Ja byłam pierwszym rocznikiem obowiązkowej matmy i pomimo, że byłam w humanie cała moja klasa matmę zdała i to bardzo dobrze;) Także nie martw się na zapas. Tak na prawdę to co to matma poznałam dopiero na studiach :evil_lol:

Biologia jest fajna jednak bardzo niewdzięczna na maturze bo bardzo łatwo nie trafić w klucz odpowiedzi:roll:

Matura nie jest taka straszna jednak dopiero po fakcie sie to dostrzega:evil_lol:

A gdzie planujesz na studia iść jeśli można zapytać ??[/QUOTE]

Strasznie nas straszą w szkole tą matmą, wcześniej się nie przejmowałam aż tak, ale wiesz ta presja nie wpływa z zbyt dobrze i człowiek pierd*lca dostaje :eviltong:

A no niestety klucz bywa okropny, nie raz przekonałam się na próbnych :shake:

Nie mam wybranego ostatecznie kierunku, ale na szczęście po biologii mam duże pole manewru. Myślę o dietetyce albo fizjoterapii ;)

[quote name='jonQuilla'][B][FONT="Georgia"][COLOR="olive"]Zgadzam się z Mimi co do matury z biologii...jest to dosyć ciężki kawałek chleba. U mnie w szkole wybrało ten przedmiot ok. 30 osób...byłam jednym z tych wybrańców :cool3: Na próbnej maturze byłam najlepsza ze wszystkich ale nie ma się co szczycić bo zaliczyłam na niecałe 40% więc poziom po prostu żenujący ale później nawet babka z biologii mówiła że dość ciężka była próbna.
Niestety nie podchodziłam do rzeczywistej matury więc nie wiem jak to wyglądało później z tą biologią.
A matmy mój rok nie musiał pisać jako ostatni :diabloti:
[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

A no często tak bywa, że próbna jest trudna żeby się uczniowie nie cieszyli że dobrze im poszło hahaha :evil_lol:
Czemu nie podchodziłaś do matury ? :eviltong:
OMG! Jak ja Ci zazdroszczę! :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']
Czemu nie podchodziłaś do matury ? :eviltong:
[/QUOTE]

[B][FONT="Georgia"][COLOR="olive"]Polonistka powiedziała że jak podejdę do matury to mi nieklasyfikowanie wstawi. Moim zdaniem nie miałam aż tyle nieusprawiedliwionych godzin ale wolałam się nie spierać bo pewności nie miałam a gdyby wyszło na jej to by był całkowity klops.
Tak więc zrezygnowałam dobrowolnie z matury i tym samym skończyłam szkołę. Miałam i tak sporego farta bo mój wychowawca wstawił się za mną na końcowej radzie i wybłagał dwójkę dla mnie, cztery pozostałe osoby z mojej klasy i tak miały komisyjny bo powstawiała jedynki. Mimo wszystko to lepsza opcja niż nieklasyfikowanie.[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Iza.[/B] - naładuj aparatos i porób fotki Buenoska i Belli, OK? Anusia napisała, że taka ładna pogoda...Nooo, do roboty!

Pzdr.
[INDENT][URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...