Jump to content
Dogomania

BIANKA !! 4-letnia sunia. Znalazła dom o jakim nie marzyliśmy !! mamy happy end !! :)


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

Witam wszystkich fanów mojej Bianuski :loveu::loveu:
Pragnę przypomnieć, że niedługo tj. [COLOR=Blue]24 października 2009 roku mija 2 lata odkąd Bianeczka zamieszkała ze mną i moją rodziną:loveu::loveu::loveu:
[COLOR=Black]Jest to o tyle szczególna data, gdyż:
1) zmieniło się wiele w moim życiu odkąd mam Bianeczkę - mam inne podejście do ludzi - "[B]im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta[/B]"

Oto Bianeczka dziś /tzn. zdjęcie wprawdzie z maja ale ona na nim tak pięknie wygląda - mam ją na pulpicie mojego komputera w pracy:loveu::loveu:/

[IMG]http://img196.imageshack.us/img196/812/biana.jpg[/IMG]


A pamiętacie pierwsze nasze spotkanie??? tymczasowiczka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/a17-4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/a22-4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/a20-4.jpg[/IMG]


[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 804
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia1968']naszło mnie na wspomnienia :eviltong:- bo w sumie zbliżają się też moje urodziny --- tam któreś - a wtedy wiecie jak to jest...... rozliczenie ile zostało, ile można było zrobić, a czego nie można zmienić - ehhhhh.
[B]Dlaczego mi usunięto podpis???????? [/B][/quote]
oj pamiętam te chwile!
Ciesze się, że Bianka trafiła do takiego domu :loveu:

Jak chcesz to Ci wstawię od nowa podpis, tylko powiedz co chcesz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

I MINĘŁO 2 LATA BIANTUSIOWEGO TYMCZASOWANIA U MNIE - OD NIEJ TO PSIE SZALEŃSTWO NA DOGO SIĘ ZACZĘŁO.
ŻYCZĘ KAŻDEMU ABY DOSTAŁ SZANSĘ BYCIA Z TAKIM PSIAKIEM JAK BIANKA - NIE MA TAKIEJ DRUGIEJ SUNI NA ŚWIECIE.
NIESAMOWICIE MĄDRA, NIESAMOWICIE ŁAGODNA, NIESAMOWICIE PIĘKNA - PO PROSTU CUD:loveu::loveu:

:laola:
BIANIA DZIĘKI CI KOCHANA ŻE JESTEŚ ZE MNĄ, ŻE TO JA TRAFIŁAM NA CIEBIE
:iloveyou::iloveyou:



ZDJĘCIA MAM ALE NIESTETY NIE MOGĘ WSTAWIĆ BO TOLA /mój drugi stały tymczas/ ZJADŁA KABEL :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']ja ze smutnymi wieściami niestety:-(:-( z Bianusiową łapką tylna nie jest za dobrze, sprawia jej ogromna trudność zejście z trzeciego piętra na dół i z powrotem. Utyka, podnosi w górę - nie ma żadnych skaleczeń, nie ma otarć. Nie wiem co jest grane, czy to może staw?[/QUOTE]
Może stawy albo coś ze ścięgnem sobie zrobiła?

Link to comment
Share on other sites

własnie codziennie jej tak robię - masuję, gładzę. Zginam łapuńkę. Ona nawet nie reaguje - zresztą Biantusia to bardzo spokojna psineczka, jak jej masuje, to tylko mruży oczęta. Gdy ją masuje odwraca główkę, ale cięzko powiedzieć czy ją to boli czy nie. Ona juz taka jest. Obserwuje ją od trzech dni, jej łapka jakby podgięła się tzn. jedna tylna jest prosta a druga taka wykrzywiona w łuk. U nas nie ma tego cholernego USG. Po schodach cięzko jej wchodzić, nie ma nic między paluszkami, ani nic wbitego - wszystko wymacane, sprawdzone. Ona ma takie dwie kulki na udzie wyczuwalne pod skórą, ale to sa chyba takie tłuszczaki. Juz kiedys mówiłam wetowi ale mówił, że to niegroźne, że nic sie nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

[B]Basiu,[/B] na pewno ten lek Bianusi pomoze. I trzymam kciuki za odchudzanie Bianusi, mnie sie udalo 2 kg z Kostaryka zrzucic, tzn. Kostaryka zrzucila, bo ja nie.
Ruch, ruch i mniejsze dawki jedzenia pomogly. Dyscypline tez wieksza jesli chodzi o jedzenie wprowadzilismy.

Link to comment
Share on other sites

własnie opieprzyłam mojego starego - bo on tak Bianuske dokarmia z talerza - bo nie może sie oprzeć - przeciez to jest jego najukochańsza kobieta:evil_lol: I jeszcze twierdzi, że ona nie wygląda na grubą - no ja chyba sie zastrzelę!!! Zobaczymy jak to podziała. Wet mówił, że te zastrzyki jej pomogą na pewno i te tabletki też. Bierzemy sie za odchudzanie.

Link to comment
Share on other sites

No tak, trza zaczac od chlopa, niech daje z talerza, tedy Ty Basiu zmniejsz dawke normalnego jedzenie codziennie o troche.
Ja tez nie moglam uwierzyc, ale naprawde da sie krok po kroku odchudzic psa (gorzej z ludzmi). Nagram filmik jak biega teraz Kostaryka i sie pochwale.
Poniewaz mieszkacie w bloku, zeby ograniczyc schodzenie i wchodzenie niedobre dla stawow, trzeba by codziennie wydluzyc spacer o kilka minut i to powinno odchudzic Bianeczke.

Link to comment
Share on other sites

Bianuśka rzygała całą noc, nie wiem co się stało, czy to te zastrzyki. Boję się teraz o ten lek - nie wiem czy podawać, bo przeczytałam o skutkach ubocznych, w tym własnie o dolegliwościach ze strony układu pokarmowego. Dzisiaj od wieczora mam zacząć podawać. Po 10-tej zadzwonię do weta i zapytam co dalej. Jeszcze w życiu nie widziałam aby psiak tyle rzygał. Jak ona biedna patrzyła na nas. Siedziała biedulka i nawet sie nie kładła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...