Jump to content
Dogomania

BIANKA !! 4-letnia sunia. Znalazła dom o jakim nie marzyliśmy !! mamy happy end !! :)


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 804
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Basiu,
zrobcie testy z Twoimi dziecmi - to najwazniejsze czy Bianka bedzie na nie uwazac i zachowywac spokojnie i delikatnie.

Koty na pewno beda prychac i syczec jak zobacza Bianke. Wazne, zebys zobaczyla czy ona nie robi kotom nic zlego. Jesli nie, to kociny na pewno sie do niej przyzwyczaja. Moje koty tez prychaly na poczatku na nowa sunie, a teraz spia razem :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']Chiquita umówimy się w tym tygodniu i pójdę tam zobaczyć - jesli mnie zaakceptuje to w sobotkę najpóźniej będzie ze mną - czy tymczas? nie wiem - dzisiaj nie mogę - mój nr gg 5506203 lub telefon 513 178 187 -[/quote]

Dobrze. Bianka mieszka w moim bloku więc nie ma problemu. Później skontaktujesz się z Gosią odnośnie tymczasu :)
A Bianeczka na pewno Cię zaakceptuje ona kocha wszystkich :loveu: mnie jak 1 raz widziała to zachowywała się jakby znała od dawna

Link to comment
Share on other sites

moje dzieci to już nie takie dzieci - 19, 17 i 14 lat - kochają zwierzaki - moja koleżanka ma chęć na Biankę - mieszka w miejscowości Szewce - ma juz pieska ale suczkę (jest wysterylizowana to super) też by wzięła - dobra z niej duszyczka - na pewno nie zostawimy Bianeczki na lodzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']moje dzieci to już nie takie dzieci - 19, 17 i 14 lat - kochają zwierzaki - moja koleżanka ma chęć na Biankę - mieszka w miejscowości Szewce - ma juz pieska ale suczkę (jest wysterylizowana to super) też by wzięła - dobra z niej duszyczka - na pewno nie zostawimy Bianeczki na lodzie[/quote]

Takie słowa to balsam na nasze serducha zbolałe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']moje dzieci to już nie takie dzieci - 19, 17 i 14 lat - kochają zwierzaki - moja koleżanka ma chęć na Biankę - mieszka w miejscowości Szewce - ma juz pieska ale suczkę (jest wysterylizowana to super) też by wzięła - dobra z niej duszyczka - na pewno nie zostawimy Bianeczki na lodzie[/quote]
Basiu, masz rzeczywiscie duze dzieci, dobrze, ze nie czytaja, ze tak o nich piszemy ;) moja corka Ulka jest w podobnym wieku, ma 15 lat i zajmuje sie schroniskowymi kotami :roll:

Prosimy przekaz koleżance, ze wiekszej przylepki niz Bianca nie znalazlaby w calym mieleckim schronisku ... Bianka jest przyjazna, potrafila sie dogadac z 3 suniami w boksie. Z psem na pewno sie dogada.

PS. Skad dowiedzialas sie o Biance?

Link to comment
Share on other sites

obserwuje cały czas wątki na dogomanii - schronisko w mielcu - i o wszystkich biedulkach czytuje co mogę - strasznie przeżywam te historie - na Bianeczke też trafiłam przypadkiem w Dogomanii - pomagam w miarę możliwości - dokarmiam kociaki w śmietniku przy bloku itp. - zarejestrowałam się dopiero dzisiaj -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...