Jump to content
Dogomania

Zahra- postrach gołębi :P


amigo i ja

Recommended Posts

[quote name='Goshka']Wow, to lubię!! Piękne stójeczki:loveu:[/quote]
Też to lubię.
Wczoraj Zaraza zrehabilitowała się tą piękną stójeczką, [SIZE=1]gdyby nie ta stója to dziś byłby łańcuch i buda:mad:[/SIZE]
Ale teraz żałuję, że nie zgłosiłam do Białegostoku.

Ciężko mi pisać, Zahra wpakowała mi się na kolana, czuje pismo nosem, że już niedługo zostanie sama

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lafuma-82']Też to lubię.
Wczoraj Zaraza zrehabilitowała się tą piękną stójeczką, [SIZE=1]gdyby nie ta stója to dziś byłby łańcuch i buda:mad:[/quote][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][SIZE=2]a co takiego zbroiła??[/SIZE]:-o[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[quote name='lafuma-82']Ale teraz żałuję, że nie zgłosiłam do Białegostoku.[SIZE=1][/quote][/SIZE]

Mówiłam, no szkoda.. :shake:

[quote name='lafuma-82']Ciężko mi pisać, Zahra wpakowała mi się na kolana, czuje pismo nosem, że już niedługo zostanie sama[/quote]

i tak sie trudno rozstać....:-(

Link to comment
Share on other sites

Gosia pytasz co takiego zrobiła??
Wczoraj wyprowadziła mnie z równowagi na maksa: przywołuję ją,a ta sobie biegnie w przeciwną stronę, rzucam jej gdzieś w krzaki aport, a później muszę sama szukać:angryy:, dobrze że nie rzuciłam jej do stawu, bo musiałabym jeszcze sama po niego płynąć. Rozpuszczona ta moja Zahra jak dziadowski bicz!albo hipokrytka, bo ostatnio nawet jeden taki myśliwy powiedział, że chętnie weźmie ją na polowanie na kaczki, zachowywała się przy nim idealnie, każda komendę wykonywała wzorcowo, aport idealnie.
Szkoda, że nie widział jej wczorajszego zachowania, bo jeszcze zdecyduje się wziąć ją na polowanie i ta pójdzie mu w dłuuuugą gdzieś z kaczką:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zahra ma ostatnio fazę na robienie stójek, w których wytrzymuje bardzo długo. Dziś pracowała ze swoim kumplem małym munsterlanderem, widok cudny, kiedy dwa psy robią w tym samym czasie stóje.
Na zdjęcia ze wspólnej pracy czekam, na razie tylko Zahrka i Zahrka z pancią
[SIZE=1]O tu nawet widać kawałek Dragona[/SIZE]
[IMG]http://images49.fotosik.pl/187/5f14302cc6aaa5e5med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images45.fotosik.pl/187/518c381ac3e8c74fmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/187/9331933de2fec40bmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Iwona,
Też mi się podobają stójki Zahry no i na szczęście ma je do czego robić, obczaiłam super pola, które obfitują w ptactwo i no i na nieszczęscie w sarny, a niestety Zahra nie respektuje sarenek tak jak Porto Gosi. Czasem uda się jej nie pogonić ale wydaje mi się, że to tylko wtedy gdy ich nie widzi:mad:[SIZE=1]przydałoby się coś elektrycznego[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']Dzięki Iwona,
Też mi się podobają stójki Zahry no i na szczęście ma je do czego robić, obczaiłam super pola, które obfitują w ptactwo i no i na nieszczęscie w sarny, a niestety Zahra nie respektuje sarenek tak jak Porto Gosi. Czasem uda się jej nie pogonić ale wydaje mi się, że to tylko wtedy gdy ich nie widzi:mad:[SIZE=1]przydałoby się coś elektrycznego[/SIZE][/quote]
Zawsze jest czego komu zazdrościć:p. Niestety, u nas ptactwa jak na lekarstwo, a już wiele pól przejechałam:shake: Czasem gdzieś można spotkać kuropatwy, natomiast bażantów nawet najstarsi Warmiacy nie pamiętają:cool1: I tego brakuje mi najbardziej!! :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']Zawsze jest czego komu zazdrościć:p. Niestety, u nas ptactwa jak na lekarstwo, a już wiele pól przejechałam:shake: Czasem gdzieś można spotkać kuropatwy, natomiast bażantów nawet najstarsi Warmiacy nie pamiętają:cool1: I tego brakuje mi najbardziej!! :-([/quote]

Na te pola z ptactwem mam kawałek drogi, koło 20km, bez auta nie ma szans, na łąkach niedaleko mojego domu też czasem trafi się jakiś bażant albo kuropatwa ale jednak przeważają kury domowe:evil_lol:, więc jak mam już wydawać na coś kasę to wolę ją wydać na paliwo i jechać tam gdzie jest naprawdę dużo ptactwa niż płacić gospodarzom za zamordowane kury i do tego jeszcze nie spotkać żadnego bażanta:diabloti:

[quote name='moth']Szkoda. :shake: My jedziemy walczyć. Kiko zabiera na szczęście swojego kumpla-maskotkę Cavaliera. :lol:[/quote]

Co??? Stella masz nowego psa?
Pluję sobie w brodę, że nie zgłosiłam Zarazy do Białegostoku ale szykowała się poważna konkurencja.

Link to comment
Share on other sites

OMG!
Maluteńkie, średniex2 i duuuuuże.
Czyj to był pomysł?
Ale powiem Ci, że mnie też kusi coś małego. Uwielbiam duże psy ale niestety takiego nie mogę kupić, bo nie będę miała go jak przewozić, a żadna przyjemność dla psa latać w luku bagażowym więc w grę wchodzi coś małego

Link to comment
Share on other sites

Stella..nooo zaskoczyłas mnie :cool3:

Niestety, zadne małe i kudłate nie wchodza w gre w moim przypadku:diabloti:
Ale nie powiem, jamniorek szorstkowłosy, czy.....cairn terier :evil_lol::evil_lol: Ale ja tak sobie tylko piszę, a i tak pewnie nigdy sie na inna rasę nie zdecyduję:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...