Jump to content
Dogomania

Ostrava 12-13.04.2008 CAC Czechy


simbik

Recommended Posts

Do wystawy jeszcze masa czasu, ale informacje się już pojawiły, więc śpieszę podać link :lol::

[URL="http://www.volny.cz/nvpostrava/img/psi_prihl-crop2a.pdf"]http://www.volny.cz/nvpostrava/img/psi_prihl-crop2a.pdf[/URL]

My się szykujemy :cool3:, bo w tym roku Ostrava była dla nas bardzo miłym akcentem wśród wystaw w Czechach, no i blisko :roll:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Błyskotka']No my też mamy blisko i może się skuszę :cool3:.
Kurcze nigdy jeszcze psa nie zgłaszałam za granice i jestem zielona w tych sprawach :placz:.
[B]Simbik[/B] mam nadzieje że mogę sie do ciebie zwrócić o pomoc jak co :modla:.
A jaki tam jest teren wystawy ?[/QUOTE]

O pomoc proszę jak najbardziej się do mnie zwracać :lol:. Na tej wystawie jest bardzo dużo Polaków, więc jest sympatycznie. Część ringów jest na zewnątrz na trawie, a część w hali... chyba chow-chowy były w hali :hmmmm:, przejrzę jeszcze fotki. Jest dość dużo, jak na krajówkę, straganów z różnego rodzaju psimi akcesoriami i ceny, przynajmniej w tym roku, były bardzo atrakcyjne.

Link to comment
Share on other sites

A my niestety nie jedziemy .

1. Będziemy w Ołomuńcu - a tam może nas oceniać Simek (być może??), który jest też w Ostrawie
2. W Ostrawie ocenia też 6 gr. L.Francova - która w tym roku oceniała OPUSA w Brnie (a chcemy skończyć ch. Czech - jak się uda)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][SIZE=1][FONT=MSTT31cc53][SIZE=1][FONT=MSTT31cc95]Możecie mi powiedzieć czy za tą wystawę można płacić na miejscu, czy w Euro czy w Koronach[/FONT][/SIZE]
[FONT=MSTT31cc95][SIZE=1]Bo nie umiem się doczytać :hmmmm:[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Chętnie kogoś zabiorę do Ostravy, ja oczywiście w dzień kiedy II grupa.

3 wolne miejsca w samochodzie "na śledzia" albo 2 "na luz" :) Osoby z małymi/średnimi psami mile widziane:)

Jestem z Sosnowca, ale jak ktoś do mnie dojedzie albo będe miała zabrać po drodze, to nie ma problemu :) Mile widziane dołożenie się do podróży :)

Czy na podróż do Ostravy potrzebujemy winietki??

Proszę o podanie sędziego na bernardyny (II grupa) i w jaki jest dzień, bo na tym komputerze nie mogę odczytać pliku pdf:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...