Jump to content
Dogomania

Pierwsza zima od 97 roku,gdzie Mars ma cieplo,sucho i miekko...Balbinka [']


brazowa1

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś sugerował, ze jest gruby?:oops: No dobrze, może nie zwróciłam uwagi na to grube futerko;), bo przecież to nie szata zdobi...psa. Zbliża się (miejmy nadzieję:roll:) wiosna to zobaczymy czy Mars zdejmie to futro i czy nadal bedzie taki przystojny:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

postarzał się Marsik
miał ostatnio spore problemy z chodzeniem
od wczoraj jakby lepiej
ale to już prawdziwy staruszek
najgorzej wstać mu z posłania
potem, jak się rozchodzi, daje radę
ale pogoda na jego stawy przerąbana

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Betbet']Interesuje. Kurcze...szczerze mówiąc, nie sądziłąm, że on tyle pociągnie! Co za pies!![/QUOTE]

Pewnie, że interesuje. Już kiedyś chyba pisałam, że zawsze otwieram "marsowy" wątek (zresztą nie tylko marsowy) z obawą, że będą złe wiadomości i za chwile z ulgą, że wszystko w porządku i ze wzruszeniem, że Marsowi tak się poszczęsciło;i z nadzieją, że będzie kolejna zima ciepła i sucha dla Marsa (chociaż jeżeli chodzi o samą zimę, to mogłoby jej w ogóle nie być).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='pies?']jest OK......[/QUOTE
:multi:Takie wiadomości poprawiaja mi nastrój. Dzieki temu nawet zapowiedzi wczesnej i ostrej zimy mniej mnie przerażają. Przynajmniej Mars jest bezpieczny i zima (trzecia?) mu już nie straszna. Z drugiej strony to bezpieczeństwo Marsa uswiadamia mi los tysięcy psów, które czeka ten chyba najcięższy w roku czas i.....już po dobrym nastroju:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Właśnie obserwuję Marsjanina- człapie- nie, nie- właściwie powoli chodzi, bo cały czas u nas na Canivitonie, wsuwa z apetytem wsio / codziennie udko z kurczaka i dodatkowo chrupki /, czasem trudno mu się podnieść z posłania, ale ``rozchadza się``. Zdarza się, że nie wytrzyma, ale robi wszystko, żeby zdążyć na dwór. Wybitny pies. Twardy jak skała, choć starowinka już...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...