Jump to content
Dogomania

Przydomki hodowlane - problem przyszłych hodowców bez weny...


Ewelina & Hera

Recommended Posts

Witam Wszystkich twórczych i nietylko;)Jak większość w tym temacie tak i ja zwracam się o pomoc w wymyśleniu przydomka :placz:A więc tak nazwa niekoniecznie po polsku za to dla większych :lol:narazie labladorka ,może później szwajcar. Jeśli coś to pomoże to mieszkamy na zachodzie kraju prawie w lesie:multi:Wymyślajcie ,twórzcie i piszcie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa1']Witam Wszystkich twórczych i nietylko;)Jak większość w tym temacie tak i ja zwracam się o pomoc w wymyśleniu przydomka :placz:A więc tak nazwa niekoniecznie po polsku za to dla większych :lol:narazie labladorka ,może później szwajcar. Jeśli coś to pomoże to mieszkamy na zachodzie kraju prawie w lesie:multi:Wymyślajcie ,twórzcie i piszcie ;)[/quote]
Hmmm, może "Leśny Stwór" <=> "Crature form Forest", "Forestdog"? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

jak wszyscy to i ja... :razz:
rowniez zaliczam sie do grona ludzi bez jakichkolwiek pomyslow, tyle ze ja juz sobie tak mysle od wakacji i nic konkretnego mi nie wpadlo do glowy :oops:

rasa: owczarek belgijski maliniak
nazwa moze byc polska (jesli bedzie fajna i zrozumiala:eviltong:) jednak jak wiekszosc preferuje angielski lub ew. inny jezyk, myslalam o nazwie z czyms jak "jump" (jako ze trenujemy frisbee i agility :lol:) rowniez myslalam o nazwie "Funhouse" (tak jak najnowsza plyta Pink :cool1:) ale niestety.... zajete.
moze sie kojarzyc z czyms szybkim, temperamentym, frywolnym, cwanym, przebieglym... kazda propozycje przemysle lub ew. przerobie idac tym kierunkiem ;)

przydomek "prosto z lasu" uwazam za trafny, brzmi troche jak jakies elfy ale super ;)

Link to comment
Share on other sites

Ajsonowa - może Yamakasi ?? Od Le Parkour ? (film taki był ) :razz:
[B][SIZE=2]hwesta sindarinwa lub po prostu hwesta - cień wiatru po elficku :cool1:[/SIZE][/B]



[B][SIZE=2]silme nuquerna - światlo gwiazd
[/SIZE][/B]

[FONT=arial][SIZE=2][COLOR=white][FONT=arial][COLOR=white][FONT=arial][COLOR=black][B]giliath - hufiec gwiazd :)
[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

Piasia, Yamakasi kojarzy mi sie z azjatami, nawet nie mam chinskiej rasy:eviltong:
fajne propozycje, tylko chcialabym zeby mozna bylo je latwo wymowic, a nie przy okazji polamac jezyk :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piasia']a może po prostu ' Prosto z lasu' i później będzie np. Ada prosto z lasu :razz:[/quote]

[B]W trawie puszczy [/B]może? :evil_lol:

[QUOTE]cos kojarze, ze juz jest taka hodowla:eviltong: nie wiem czy przypadkiem nie jamniki ...[/QUOTE]

To może StarDust czy coś ^^ Tak po angielsku :lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT="Arial Black"]Piasia Kisses xox[/FONT] dzięki śliczne Wam za pomysły jednak to kropla w morzu ,znając złośliwość rzeczy martwych to już zajęte ale jeszcze nie sprawdzałam :lol:Czekam na jeszcze inne propozycje :roll:Piszcie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przejzalam caly watek, wybralam ok 30 z wypisanych, ok 20 mam ze swoich:evil_lol:. Mam nadzieje, ze mi cos przyjma bo moj mozg juz sie zlasowal i watpie w jakakolwiek tworczosc. Co prawda wiem, ze jak juz bede miala przydomek to przypeta mi sie caly szereg fajnych nazw:evil_lol:.

Dziekuje wszystkim tu piszacym za tak wspaniale propozycje. Wszystkim zagladajacym proponuje przejzec szcegolnie dokladnie pierwsza polowe watku bo tam mozna znalezc prawdziwe skarby;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle'] jak juz bede miala przydomek to przypeta mi sie caly szereg fajnych nazw:evil_lol:.[/quote]

Skąd ja to znam? :lol: Podobnie jest potem z imionami dla maluchów: wysilasz się, już masz a potem Ci przyjdzie rodzinka dla maluchów i powie, że nie chce takiego imienia dla psa, tylko takie a śmakie; albo jak już jest wpisane w metrykę, to doznajesz olśnienia na genialne imię dla szczeniorka, ale jest już po fakcie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie mam weny :roll: Mam zamiar w przyszlości hodować spanielki tybetańskie, ale nigdy nie wiadomo, czy nie wymyślę sobie jak to ja jeszcze jakiejś rasy, więc nie chcę by nazwa kojarzyła się z tybetem, wolę bardziej uniwersalną. I marzy mi się jednoczłonowa, ewentualnie jakieś "z" "od" "from" czy inne przedrostki wchodzą w grę, ale wolałabym jednoczłonową.... Zaraz przejrze cały wątek, co polecacie? Moja poprzednia sunia nazywała się Molly
[*], myślałam nad jakimś mixem słów, by użyc jej imienia i w ten sposób uhonorować pamięć o niej... za miesiąc bym chciała złozyć wniosek, bo wypadają moje 18-naste urodziny.

Link to comment
Share on other sites

Taak sobie przeglądam wątekk i mi przyszło do głowy
"Nocna Bryza"
"Nocne Igraszki" ;d

Dla buldożków , które lubią puuszczać bąki :evil_lol::evil_lol:
"złocisty półmrok"
Dla goooldków ,albo spanielków;d
"plamisty deszcz" doobra to jest bezsensu <lol2>;d
"znikające plamki" dla dalmatyyńczyków ;d
"Miękki puch"
"Made in China" dla chińskich grzywaczy ;d
;d
"nieustająca miłość"
"milość ponad życie"

Link to comment
Share on other sites

Made in China świetne:lol:

dla złotych piesków:

Bonanza- żyła złota ;) (angielski)
Au poids de l'or- na wagę złota (francuski) to długie i za bardzo nie wpada w ucho... ale po polsku też fajnie "... Na Wagę Złota" :loveu:
Gold-rush- gorączka złota

;)

edit: puzzle a twoja rasa to sznaucer średni pieprz i sól? :)

Link to comment
Share on other sites

Moja rasa to [B]sznuacer[/B] jestem na 99% pewna, ze w przyszlosci tez tylko sznuacer;). Gdyby to byly same pieprzaki to juz mialabym 101 dobrych pomyslow, a tak juz mi sie nic nie podoba, chociaz mam kilka typow, ale jeszcze musze to dobrze przemyslec;). Oczywiscie jestem otwarta na wszystkie propozycje:razz:

Bonanza genialne:loveu:, niestety zajete:roll:

Link to comment
Share on other sites

wymyśliłam jeszcze kilka przydomków może komuś się spodobają :)

[U][SIZE=2]Makota[/SIZE][/U] (w głowie):eviltong:
[U]Spółka Zło[/U] :loveu::loveu:
[U]Fatalne Zauroczenie[/U]:loveu:
[U]Mały Puchacz[/U] (głupie trochę. dla jakichś małych puchatych psinek:lol:)
[U]Kłapouszek [/U] (bassety itp.:cool3:)
[U]Popieprzony uśmiech [/U]:evil_lol: (to pierwsze co mi przyszło do głowy związane z pieprznymi sznaucerami:diabloti:)
[U]Kaskader[/U] (pewnie jest zajęte ale pasuje do psich sportowców;))

[U]Sfera Eteru[/U] (dziwne takie ale poetyckie:razz: z gry internetowej [URL="http://wiki.nightwood.net/index.php?title=Sfera_eteru"]Sfera Eteru - Nightwood[/URL] według mnie pasuje do jakiejś dostojnej rasy. setery angielskie itp. :) ) i jeszcze notatka z wikipedii żeby wyjaśnić troche co to za dziwny pomysł z tym eterem
"W filozofii starożytnej eter był rozważany przez Arystotelesa jako dodatkowa piąta substancja (element, żywioł), oprócz czterech żywiołów czyli wody, ognia, ziemi i powietrza, z których składa się wszechświat. Przez to słowo "eter" wiąże się z "kwintesencją" po łacinie [I]quinta essentia [/I] piąta esencja, eteryczny piąty element, jednoczący cztery podstawowe."
ale głupie:eviltong::evil_lol:

[U]Płoszy Mrok[/U]
[U]Niedźwiedzia Przysługa[/U] ( kaukaz lub jakieś inne kudłate wielkopsy:lol:)
[U]Maszkaronek [/U](to ze smerfów:eviltong:)

większość takie śmieszne ale ja takie lubię:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niezłe :evil_lol: A ja bym chciała jednoczłonową nazwę kojarzącą się z takim pięknem, dostojeństwem, championem... Bo podobno nazwa przydomka hodowlanego w pewnym stopniu wpływa na psa :lol: Coś w tym jest jak o tym pomyślałam :lol: Moja poprzednia sunia miała przydomek "Złota Wolność" no i taka dama z niej była, nawet z ziemi nie jadła czy z ręki, tylko z miseczki i tylko najlepsze frykasy, nie żadne resztki :loveu: A teraz mam psiaka z przydomkiem "Gang Cziki" i taki gangster - rozrabiaka z niego :lol: Mimo, że ta sama rasa :lol: ... no to ja szukam czegoś.,.. nawet jak ma to być to jeden z tych przydomków, które nic nie znaczą, to niech jakoś tak dostojnie brzmi :lol: Ma ktoś jakieś pomysły? :lol:

Link to comment
Share on other sites

z komnaty piękna
zza kurtyny
od damy
z aksamitnej poduszeczki
z aksamitu
ze złotej mgły
ze złotego sadu
od księcia
z kropli rosy
ze złotego dworku
zjawa miłości
znad ognia
z ognia miłości
z siły miłości
tylko z miłości
od serca
z najwytworniejszych (nie o wymowienia przez obcokrajowcow)
z najładniejszych
prosto z nieba
zesłany dla Ciebie
od bogini
z apokalipsy

W 2 minuty wymyslane:cool3:, moze Cie cos zainspiruje, bo ja tez patrzac na cudze pomysly, wpadalam na swoje;), oczywiscie bede zaszczycona jezeli cos przypadnie do gustu;).

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje :loveu: o to mi chodziło :multi: Jeszcze patrząc na twoje "prosto z nieba " i "od serca" wpadło mi "prosto od serca" , albo tam było "zeslany dla Ciebie" to "prosto dla Ciebie" :lol: różne kombinacje mogą być i fajnie to brzmi, lubie taki "styl" przydomków :lol: ogółem chyba Zesłany Dla Ciebie mi się z tych najbardziej podoba :loveu: np. LEO Zesłany dla Ciebie, IKAR Zesłany Dla Ciebie, ..... o.... i robi się problem przy imionach damskich :-o :placz: no to sobie pozsyłałam... :placz:

Link to comment
Share on other sites

To moze "tylko dla Ciebie" tylko, ze to juz nie to brzmienie... "z zeslanych dla Ciebie", mam ten sam problem bo najfajniejsze przydomki odwoluha sie do jednej plci:roll:.... Nastepne:

Power of love (potega milosci)
z wyjatkowych
omen piekna
z pantofelka (kojarzy mi sie z bakteriami:evil_lol:)
od fortepianu
zrodzony z piękna
z piękna
ponad wszystko (imiona: najladniejszy, najmadzrzejszy, piekny, kochany itp.)
od Calineczki
z kuferka
małe jest piękne
małe piękno
lwie serce
dar niebios
zew piękna
zew wygody
na szpilkach :evil_lol:
z brylantami
jak brylant
kusząca propozycja (imiona: czekolada, alkohol, tequila, itp...)
całe ze złota
stężenie piękna :evil_lol:
z oddali
zza brylantowej tafli

nie wiem nie mam juz pomyslow, ostatnie slowa jakie mi chodza po glowie to geografia, procenty i sezamki :evil_lol:, wiec na dzisiaj moj mozg odmawia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...