Jump to content
Dogomania

Przydomki hodowlane - problem przyszłych hodowców bez weny...


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • 1 month later...

A ja sie już 3 rok "gotuję" do złożenia wniosku...

Rasy: doberman, bullterrier miniaturowy

Chciałabym, żeby to było coś mocnego. Jedno słowo najlepiej, jednak dobrze brzmi też: "von", "z", "od" etc.

Skojarzenia: kolor czarny, czarne psy, odwaga, pewność siebie, niezależność, Dolce, Dollar,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']A ja sie już 3 rok "gotuję" do złożenia wniosku...

Rasy: doberman, bullterrier miniaturowy

Chciałabym, żeby to było coś mocnego. Jedno słowo najlepiej, jednak dobrze brzmi też: "von", "z", "od" etc.

Skojarzenia: kolor czarny, czarne psy, odwaga, pewność siebie, niezależność, Dolce, Dollar,[/QUOTE]

Może nie jedno słowo, ale jakoś mi się skojarzyło :p

[B]CZARNY BARON

[/B]Przydomek jest wolny :)

...
Ewentualnie:

[B]OD BEHEMOTA[/B] (ale to bardziej do hodowli kotów ;) )

chyba, że:

[B]OD WOLANDA[/B]

Czytata Mistrza i Małgorzatę ?? :diabloti:

[QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]hej może wam wpadnie jakiś pomysły na przydomek dla Akity Amerykańskiej ? [/FONT][/COLOR]:smile:[/QUOTE]

Pomyślę, na razie nic nie przychodzi mi do głowy, zerknij na poprzednie strony, tam jest mnóstwo niewykorzystanych przydomków ;)

Edited by Kika9004
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']A ja sie już 3 rok "gotuję" do złożenia wniosku...

Rasy: doberman, bullterrier miniaturowy

Chciałabym, żeby to było coś mocnego. Jedno słowo najlepiej, jednak dobrze brzmi też: "von", "z", "od" etc.

Skojarzenia: kolor czarny, czarne psy, odwaga, pewność siebie, niezależność, Dolce, Dollar,[/QUOTE]

to w sumie "czarna" łacina dobrze brzmi (tylko sprawdź pisownie, bo ja to głównie anatomkuje po łacinie:

*gurges ater - czarna dziura

*niger Canis- czarny pies

a po naszemu

* z Czarnej Mafii

* Czarna Mafia

* z Ciemności

* z Odchłani

po angielsku:

* Heart of Darkness

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='nowanienowa']Ja juz zlozylam moje propozycje, wiec teraz czekamy a zlozylam tak:
1 [B]Falcor[/B] (jednak sprubuje a moze sie uda i przejdzie)
2 [B]Falcor's Nook[/B] (pomysl [B]Kika9004[/B] ;) Dzieki)
3 [B]Finding Neverland[/B] (bezposredni tytul filmu ktory jest dla mnie wazny)
4 [B]Born in Neverland[/B] (pomysl od [B]mańka_[/B] ;) Dzieki wielkie )
5 [B]Mirus Hortus[/B] (a to mi sie spodobalo i na wszelki wypadek bo tego nie ma na pewno wiec takie kolo ratunkowe)[/QUOTE]



No i mamy Falcor's Nook pomysł od Kika9004

Kika wiszę Ci buziaka!!! Albo nie jeśli będziemy mieć miot będziesz mogła nazwać jakiegoś szczonka

Link to comment
Share on other sites

[B]ulenka2110 [/B]a nie myślałaś o czymś w stylu "z rodu ..." w kropki możesz wstawić coś związanego z Twoimi zwierzakami, imieniem, nazwiskiem czy miejscem zamieszkania :)

[B]corvenatoris[/B] proponowałabym coś związanego z myślistwem, ale nic konkretnego na razie mi nie przychodzi do głowy, ale pomyślę, bo kocham myśliwskie psiaki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']wiem,że zupełnie nie ten dział, ale tutaj wszyscy macie takie cudowne pomysły:))

otwieram mini hotelik dla psów i od dłuższego czasu głowię się nad nazwą:(

macie jakieś propozycje? byłby to raczej hotelik dla bezdomniaków...[/QUOTE]

[I][B]Animuli[/B][/I] (łac. serduszko)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']wiem,że zupełnie nie ten dział, ale tutaj wszyscy macie takie cudowne pomysły:))

otwieram mini hotelik dla psów i od dłuższego czasu głowię się nad nazwą:(

macie jakieś propozycje? [b]byłby to raczej hotelik dla bezdomniaków...[/b][/QUOTE]


Najlepiej "W Życiu Niczego nie ma za darmo" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']Napisz jak nazwiesz hotelik :) i daj link do wątku, to może kiedyś zaczniemy współpracę bo mamy dużo bezdomniaków pod opieką :)[/QUOTE]

mój mąż ostatnio wymyślił nazwę Dexterados i póki co najbardziej nam się podoba:) A Wam?

otwarcie hoteliku jeszcze trochę potrwa mimo,że mam już kojce. Sporo pracy jeszcze przed nami:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...