Jump to content
Dogomania

imiennicy


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja na szczęście nie!

Nikt jeszcze chyba nie nazwał psa lub kota imieniem Arika. Chyba imieniem Bidabliu też nie. (mój kot) Zastanawiam sie nad imieniem Fanta. Bo moja kotka nazywa się Fanta. Słyszałam o pcsie co ma na imie Coca-Cola, ale Fanta chyba nie :)

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

Link to comment
Share on other sites

hihihi :lol: Tak racja, Saba i Sara to znane imienia.

Znam również znane i lubiane : Rex, Dżeki, Azor, Aza, Laki, Max.

Mojej cioci psy nazywały się tak : Lalka, Muszka, Pchełka. Nie wiem czy ktoś nazwał tak swojego pieska :) A koty mojej cioci nazywały się zawsze tak samo. Każdy jej kot nazywał się Pucio. Więc imienników 1 Pucia było wiiiieeeeeele :)

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

Link to comment
Share on other sites

Bardziej mi chodzilo o to, czy np. imie naszego psa nosi inny gatunek - np. swinka :) papuga :)

Ja dla Bilbuni imie wybralam 8 lat temu, choc Bunia pojawila sie u mnie 4 lata temu. Teraz niestety - po trylogii w wersji filmowej - Bilbo sie namnozylo...

Link to comment
Share on other sites

TU cos specjalnie dla naszej niezmordowanej moderatorki Dag :)

Tufi... ja Cię ozłocę!!!!

Moja świnia!!!!!!!!!!

Dla tych, którzy przegapili, bądź zapomnieli... głowiłam się nad imieniem dla mojej stafficy na jakieś trzy lata wcześniej, zanim ją kupiłam.

Kombinowałam i kombinowałam. Aż zobaczyłam reportaż o świni z wrocławskiego schroniska o imieniu Chruma- i to było idealne imię dla mojej stafficy.

A teraz Tufi znajduje mi do niej linka- suuuper wiedzieć, że świnia jest cała i zdrowa.

Muszę jej coś przesłać...

Jak myślicie... co kupić świni?????

Link to comment
Share on other sites

TU cos specjalnie dla naszej niezmordowanej moderatorki Dag :)

Tufi... ja Cię ozłocę!!!!

Moja świnia!!!!!!!!!!

Dla tych, którzy przegapili, bądź zapomnieli... głowiłam się nad imieniem dla mojej stafficy na jakieś trzy lata wcześniej, zanim ją kupiłam.

Kombinowałam i kombinowałam. Aż zobaczyłam reportaż o świni z wrocławskiego schroniska o imieniu Chruma- i to było idealne imię dla mojej stafficy.

A teraz Tufi znajduje mi do niej linka- suuuper wiedzieć, że świnia jest cała i zdrowa.

Muszę jej coś przesłać...

Jak myślicie... co kupić świni?????

Ja myśle, że możesz jej przesłać kaszę, ziemniaki, marchewki, inne warzywa i zmielone owoce. Z tego będzie zachwycona :D Serio!

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

Link to comment
Share on other sites

Znam rotwailera, który ma imię Lalka :lol:

hihihi :lol: nie wiedziałam, że ktoś tak jeszcze nazywa psy :)

Tylko znam moją ciocie co miała KUNDELKA o imieniu Lalka :)

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

ganjunia

No widzisz, jakie fajne imiona :lol:

Chyba na dogomani nikt nie ma psa o imieniu Tequila :lol: Ale przyznaje, że to bardzo fajne imie jak dla Amstafa :)

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

Arika_Dominika nie koniecznie obronnego ale zawsze dużego np dalmatyńczyka albo heh bernardyna :] a ostatnio pomyślalam ze amstaff bedzie najlepsiejszy bo: ma bardzo krótklą sierś, nie sa takie bardzo duże no i są ładne :) a mam doskonałe warunki na trzymanie psa chociarz mieszkam w bloku :) uważam że jest idealny zreszto sporo moich znajomych ma AST i jush zdażylam poznac te pieski :) pozrowionka dla wszystkich :))) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja też znam Tequile, takiego małego kundelka.

Jak Lapis miał 7-8 tygodni to byli jednej wielkości i często się razem bawili.

Ona się taka ostała i zabawa wygląda już zdecydowanie inaczej bo wagi już nie te.

Nazwa Lapis Niger, bo tak dokładnie nazywa się nasz psiutal z łacińskiego oznacza "czarny kamień", jest to stela z najstarszym napisem rzymskim (prawdopodobnie z ok. 500 p.n.e.), Znaleziona w 1899 na Forum w Rzymie, zakrywała napis na grobie Romusa i Romulusa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...