Jump to content
Dogomania

Czy obcinać włoski na klatce piersiowej?


Tepes

Recommended Posts

Mam pytanie.
Mój golden nie chodzi na wystawy ale czy koniecznie jest obcinanie włosków na k piersiowej?Ja osobiście obcinam mu ogonek żeby miał ładny ale właśnie nie wiem czy ten zabieg na klacie jest konieczny jak Bono jest niewystawowy.
O oto jego owłosienie:p
[IMG]http://i20.tinypic.com/wspidd.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam, że jeżeli nie przeszkadza to Tobie i Bonowi to nie musisz obcinać ;]
No, bo jak obciąć włosy na klacie goldenowi ?? Jak już to chyba wyrównać te włosy czy coś na wystawy ... ale nie jestem pewna, bo goldena nie mam ;P
Uważam, że nie musisz obcinać włosów na klacie :)

Link to comment
Share on other sites

No całkiem dużo ich nie ma.A jeszcze takie pytanko bo wiesz co obciąć zawsze można bo odrośnie:DAle czy później jak raz już mu zetne czy później trzeba będzie ciągle?Bo niektórzy mówią ze lepiej nie obcinać bo potem ciągle trzeba będzie,inni że nie trzeba blabla
Ty powiedziałaś że by ładnie wyglądał w obciętych ale czy to jest konieczne żeby obcinać:)?
O a tu masz foto z boku jak ma te włosy utytłane:D
[IMG]http://i24.tinypic.com/2jb1abr.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie jest konieczne. To tylko twoja decyzja ;)
Mi sie podoba poobcinany goldek. Ale każdy ma inny gust więc to zależy od Ciebie.
A po obcięciu szyjki te włosy tam będa takie delikatniejsze(przynajmniej w wypadku Kiary)
ale Bono bedzie łądnie wyglądał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Acctiually']Mam pytanie.
Mój golden nie chodzi na wystawy ale czy koniecznie jest obcinanie włosków na k piersiowej?Ja osobiście obcinam mu ogonek żeby miał ładny ale właśnie nie wiem czy ten zabieg na klacie jest konieczny jak Bono jest niewystawowy.
O oto jego owłosienie:p
[/quote]
Przepraszam, że nie na temat, ale znalazłam Twój wątek i okazalo się, że nasze psiaki tak samo się nazywają BONO...
Mój to szczeniaczek na razie - tollerek pozdrawiamy imiennika:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...