Jump to content
Dogomania

zawody Lódź pazdziernik


ewka i haker

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na stronie klubu boksera jest ogłoszenie o zawodach tylko w dacie się pomylili. Napisane jest, że sa to MKB 2006 a w adresie (linku) jest Mistrzostwa Klubu 2007. [url=http://www.boxerklub.pl/mistrzostwaklubu2007.htm]Tutaj[/url] są wszystkie informacje ale ze złą datą tzn. powinno być, że odbędą się 14.10.2007r. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM']Na stronie klubu boksera jest ogłoszenie o zawodach tylko w dacie się pomylili. Napisane jest, że sa to MKB 2006 a w adresie (linku) jest Mistrzostwa Klubu 2007. [URL="http://www.boxerklub.pl/mistrzostwaklubu2007.htm"]Tutaj[/URL] są wszystkie informacje ale ze złą datą tzn. powinno być, że odbędą się 14.10.2007r. ;)[/quote]

to super:multi: juz myslalam ze odwolane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='noblistka']Czy w tych zawodach mogą brać udział tylko i wyłącznie psy rodowodowe?
Głównie chodzi mi o obedience.[/quote]


Z tego co mi wiadomo to nie. Jak startowałam 2 lata temu na MKB to startowały tez pieski bez rodowodu. Najlepiej jednak zadzwonić do organizatora i zapytać ;)

Link to comment
Share on other sites

Pocieszę Cię, mam małe szanse przygotować się przezwoicie do tych zawodów, bo ostatnio tyle czasu spędzałam w pracy że o treningach czegokolwiek z moimi psami nie było mowy. Więc wystartujemy mniej więcej tak jak na Agility - czyli "na wariata" ;)
Oby pogoda była dobra, to będzie o.k.
Więc powodzenia i mam nadzieję do zobaczenia! :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken']No to sie spotkamy :eviltong: My tez probujemy ale moja suczka wlasnie przechodzi okres buntu i nie chce zostawac wiec zostaniemy zaraz na poczatku zdyskwalifikowane :placz: No ale sprobowac zawsze mozna...:cool1:[/quote]


no to super ze sie spotkamy:lol:
tez ostatni mialam problemy z moim psem z DO MNIE bo ladnie brzybiegal ale zamiast przedemna siadal gdzies z boku:shake:
ale jest juz lepiej:evil_lol:

pozdrwawim i do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']Mika dla odmiany przestała patrzeć się na mnie przy chodzeniu przy nodze,więc napewno oberwiemy za to od sędziny[/quote]

moj haker tez ma jeszce problem z patrzeniem ale zaczelysmy dobiero bardziej klasc na to nacisk
ma13miesiecy zobaczymy jak pojde to zawody
klaudia a ty tez startujesz w agility???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...