Jump to content
Dogomania

Czarny Wilk


asiol

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to chyba na czarne nie łatwo trafisz ,raczej poszukaj moze w czechach albo na słowacji ,am-on chyba gdzies podawala linki do ichnich hodowli i podejrzewam ze cena molze byc nizsza niz u nas,bo ostatnio donki u nas sa strasznie w cenie :crazyeye: . to co ja widzialam zdjecia kilku czarnych z polskich hodowli donkowych to sa jakby hmmm takie nierówne , tzn nie w jednym typie i ja w niektórych widze jakies cechy budowy belgów gronendali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nenemuscha']A mnie sie dzis własnie urodził taki czarny rodzynek Onek..z linii pracującej..ale czarny jak węgiel nawet podusie łapek i nos ma czarny.[/quote]
Gratulacje!!! Ten "czarny rodzynek" to chłopiec czy dziewczynka???:lol: Bo jak dziewczynka to jest dokładnie tym, czego szukamy od dawna... I nie wiemy jak zdobyć taką czarną onkę:placz: Wiem, są linki do wielu stron. I są tam nawet małe czarnulki... ale nie wiemy jak wybrać onka- nie chcemy go do wystawiania, tylko żeby rodzinka się powiększyła:lol:... no ale z drugiej strony musi być idealny bo realizujemy marzenia... Taki mamy dylemacik. I brak pomysłów jak to pogodzić. :???:

Link to comment
Share on other sites

Ten czarny rodzynek to chłopaczek..jest superancki,mocny i caluseńki czarny(nawet nochal i poduszki łapek ma czarne).Wiem że czarnuszki ciezko dostac,jest jedna czarna pracującej linii sunia z niemiec w Polsce(Ara Fuchsgraben).Moja Jolka też ma czarne w rodowodzie i tatus maluszków tez więc prawdopodobieństwo było i udało sie jest jeden czarny maluszek.Zobaczymy jeszcze jakie bedzie miał oko(oby ciemne).
A nawiasem to lepiej czasem dłuzej poczekac na spełnienie marzeń niz potem ciągle miec jakis niedosyt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nenemuscha']A nawiasem to lepiej czasem dłuzej poczekac na spełnienie marzeń niz potem ciągle miec jakis niedosyt.[/quote]
Dokładnie z takiego założenia wychodzę i staram się nie śpieszyć. Wcześniej nie było możliwości, teraz kiedy już są zaczęliśmy działać. Uczę się- chociażby z Waszych postów :evil_lol: bo widzę że dużo osób tutaj to pozytywnie zakręceni fanatycy a co za tym idzie z dużą wiedzą na psie tematy:lol: I trochę zwiększyłem swą wiedzę ale to duuuużo za mało żeby dobrze wybrać... No i nie ukrywam, że liczyłbym na pomoc, poradę.

Link to comment
Share on other sites

CzarnąONkę użytkową ma Merek Szczepański, sędzia prób pracy w Krakowie.
Jest przyzwoita eksterierowo.
A długiowło'se czarnule mogą siętrafiać w hodowlach ONDów. Trzeba poszukać. ONDy w ogóle są drogie - mówię o ONdach o udokumentowanym pochodzeniu. Nawet pety z ZK są sprzewadane po cenach niepetowych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...