Jump to content
Dogomania

Pasja


Aleksandra

Recommended Posts

A wiec chcesz z nią chodzić do szkółki, tak?? Ja moją ucze sama, w takiej gazecie "Przyjaciel pies", którą zbieram od 2 lat, ostatnio jest coś takiego jak "Sam uczysz swojego psa", z tego również ucze Aricie :)

Jejcia z tą jej łapką jest tak dziwnie :(

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rotti

hihihi :) Czemu za pare dni???

Oczywiście my piszemy i piszemy..... :)

Aleksandra

Jak tam się czuje Pasja?? Bawi się dużo? Szaleje? Chętnie je??

Interesuje mnie to, dlatego zastanawiam czy podobnie się zachowywała w pierwszych dniach jak Arika.

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

Dominiko :) miło mi, ze się interesujesz :)

Pasja szaleje i bawi się na tyle, na ile jej pozwalamy :wink: pewnie jakby mogła to by nic innego nie robiła :lol:

Na razie jest bardzo grzeczna, jak na ten wiek oczywiście. Pewnie muszę trochę poczekać, jak się poczuje bardziej u siebie i się zacznie :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dominiko :) miło mi, ze się interesujesz :)

Pasja szaleje i bawi się na tyle, na ile jej pozwalamy :wink: pewnie jakby mogła to by nic innego nie robiła :lol:

Na razie jest bardzo grzeczna, jak na ten wiek oczywiście. Pewnie muszę trochę poczekać, jak się poczuje bardziej u siebie i się zacznie :D :wink:

Ola, bój sie charcicy polskiej!!!!!

Wejdź na temat coś o charcich rozrywkach i brojeniu. Tam napisałam wszytsko dokładnie co robiła Aricia przez pierwsze dni i ......jak już się przyzwyczaiła. Powiem szczerze, ze gdybys jej pozwoliła to "chyba" Pasja tak jak Arika biegała !galopem! po całym domu w ten sposób : z łożka , pod stołem, na 2 łóżko, skręt o 90 stopni i od nowa :) Kilka razy Arika to zrobiła z tymi podwiniętymi uszami i z językiem na pysku i z tym szczęśliwym powarkiwaniem, ze my (z moją najlepszą przyjaciółką co ma Cane Corso i z naszymi rodzicami) ryliśmy na podłodze ze śmiechu. Jak usłyszeliśmy warknięcie i BUM to wiedzieliśmy, ze już biegnie i krzyczeliśmy z rękami u góry : UWAGA! ARIKA LECI!!!!! AAAAA...

hahahahhahahihihihehehe :lol: :lol: :lol: teraz się z tego śmiejemy :)

Uważaj Olu na to co potrafi zrobic polka z hodowli Sompolino :D

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

ad Dominika

No my ten efekt nazywamy, "glupawka" i u nas notorycznie psy dostaja tego z raz na kilka dni, mamy jednak ten komfort ze otwieramy drzwi od podworka i podczas kolejnego kola wokol domu psy wylatuja na dwor. Najgorsze ze to jest bardzo zarazliwe i takie charce potrafi u nas odwalac 5 CP na raz, a za nimi nasza córa no i smieszne to przestaje byc juz po kilku nawrotach.

Link to comment
Share on other sites

Marcin-H

hihihihihihihihihih :lol:.

Powiedz Misi jak najszybciej, że ja mówie, ze ona przy chartach i takich charcach będzie miała kondycję taką, że HO HO!

Ale przyznaje racje, że to jest w 100% "głupawka" :lol:

Tak, rozumiem, ze 5 chartów leci po waszym domu. A czy one przed schodami troche zwalniają, no bo macie takie kręte schody.... ???

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

Link to comment
Share on other sites

ad Dominika

Nie Dominiko przed schodami to mi sie wydaje ze one wrecz przyspieszaja i nie raz sie zdarzylo ze ktores nie wyrobilo zakretu i zatrzymalo sie na tym oknie ktore jest we wnece. To cud ze te okno wogole jescze tam jest i ze zaden pies sie tam jescze nie zabil. To jest zywiol porownywalny do Tajfunu. Tak samo niejednokrotnie sie zdarzylo ze co wiekszy i mniej zwrotny ze stada( najczesciej Boruta) w ogrodku staranowal nam brzoskwinie , czy leszczyne i jakos nigdy sie nic psu nie stalo , ale drzewka to notorycznie sa sfatygowane.

Link to comment
Share on other sites

No tak, Pasja też czasem dostaje tej głupawki, ale ja na to nie reaguję.

nieco za mały metraż i oprócz tego, że siebie, to może uszkodzić mieszkanie :wink: Co prawda teraz jest mała, no ale jak podrośnie to może być gorzej, zwłaszcza jak dołaczy do niej Ramzes. No a nie mogę jednemu pozwolić, a drugiemu nie. Więc jak zaczyna latać - koniec mojego zainteresowania nią.

Uspokaja się po jednej rundce, chwila spokoju to jest przywoływana i zaczynamy jakąś zabawę, którą JA inicjuję i akceptuję.

Ciężkie ma dzieciństwo, oj ciężkie... :lol:

Na dworzu - proszę bardzo niech wyprawia co chce. Tyle, ze ona na razie na dworzu to się raczej nie wygłupia, chyba się jeszcze boi. No i w sumie dobrze, jest okazja mocno popracować nad komendą "do mnie", którą zresztą wykonuje bardzo chętnie i poprawnie, no może trochę za daleko siada, ale bez przesady. Zobaczymy jak długo będzie uważała, że najfajniejsza zabawa to galop w moją stronę...

Mamy na osiedlu pipetę z Bokamaro, już jesteśmy umówieni na charcie szaleństwa, jak Pasji pozwoli lekarz :D

Link to comment
Share on other sites

Aleksandra

No tak, rozumiem cię :)

Bardzo fajnie, że pobiega z pipetkiem, u mnie jest tak samo. Jutro przychodzi moja przyjaciółka z pipetkiem co ma 2 lata i wabi się Grzesiu , a rodowodowo Georgiy Pobedonosets Pozhar v Kremle :D.

Przyjdzie wyszaleć sie z Aricią w ogrodzie.

Olu, masz jakieś informajce gdzie trafiła Frytka (Afrodyta)??

Czarno-podpalana z irlandzkimi znaczeniami i z strzałką na głowce siostrzyczka Fryci martwi się co z nią :lol: :-?

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

Dominko Frycia jest u bardzo fajnych ludzi w Goleniowie , czuje sie dobrze i ma swietne stosunki z reszta psiego towarzystwa .

No to przeogromnie się ciesze !!!!! :D

Szkoda, że nie piszą na dogomani :( MIło, że u fajnych ludzi :D

A masz do nich telefon?? Chętnie byśmy się z nimi poznali.

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

Aż musiałam zadzwonić, bo mnie strasznie gryzło.

Julka to Bokamaro LA BELLE ETOILE.

Ufffffff.

nie kojarze tej suki :roll: .

charciara,

widziales może na żywca ostatni miot muppetów Bokamaro? :lol: Ja mojego ppeta widzialam jak mial 3 tygodnie... teraz ze wszytkich stron napytuje jak tam one sobie żyją :lol: :lol: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Whip - na żywo ich nie widziałam, ale często w słuchawce słyszę jak rozrabiają.

to przynajmniej wiem, że jeszce nie zostały przerobione na pasztet :evilbat:

wow :lol:

To ty myślisz, że oni tam przerabiają je na pasztet???????

____________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...