Jump to content
Dogomania

Pasja


Aleksandra

Recommended Posts

hehehe no i sie okazuje ze dzieki przypadkowo zrobionej focie macie jadyne zdjecie Laudy w pozie wystawowej..:-)

Dla niewtajemniczonych..."wystawca" to Varius Avis 12 lat i dwadziescia kilo temu :-) :evilbat:

A suka bela naprawde piekna, do dzis ja pamietam( fota jest z Bytomia'92

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bagi

Czemu zaskakujący widok?

he,he,he...już wiem!I padłam!

To zdjęcie jest rzeczywiście świetne!

Swoją drogą Klinga mi się też bardzo podoba(z różnych zdjęć)ale Lauda to cudeńko-na dodatek wielkie cudeńko :D

Dzięki Bagi!

Varius

:o :o !!!!!

Link to comment
Share on other sites

:P

@bagi

Walusia pomne jak przez mgle!niestety,ale ja tak mam co do ..facetow!(hi,hi,to typowy zarcik bardzo wieczorowa pora)

Pamietam "za to" jego siostre.WITKE Expedite,ktora znalazla,za mym poduszczeniem.Mowi Ci to cos?dom u Janki Staniszewskiej-i tak "powstal"-miedzy innymi-niejaki ODROWAZ Konrapunkt!

Link to comment
Share on other sites

Bagi

hmm...oprzytomniałam nieco(ze szczęśliwego amoku jakie te stare zdjątka spowodowały :wink: ) i już nie wiem czy na tym z Klingą jest Okazja(tak jest zdjęcie podpisane i jak mnie pamięć nie zwodzi to wlaściciel ten sam co Draki Celerrimus,którego"czaję"ze zdjęć Poznań 2000) czy to Lauda-tak jak pisalaś wyżej?

Link to comment
Share on other sites

Tak WITKE to wszyscy znamy i kojarzymy , przeciez jest babka 4 z pieciu moich psow :D .

Za to ten WALUS mnie meczy, mam zdjatko z Poznania 91 rok gdzie na ringu stoja RAPTUR ,WALUS,BYSTRY . No i WALUS mnie urzekl . Trafia mnie tez , ze nic po nim nie zostalo .

Chimera

Na tym zdjecie jak dla mnie jest LAUDA cala biala charcica to musi byc ona , jest jeszcze inna mozliwisc . Ten gosc co wystawia , jakos mnie sie widzi na mlodego Janusza Zerebeckiego :wink: . A skoro to on, to ta suka to moze NARA Diasporas ??????? Choc Nara miala lekkie latki lae tak rozmyte i nie widoczne ze na takim zdjeciu moze ich po prostu nie widac .

Link to comment
Share on other sites

Bagi,daj i do mnie to zdjatko,bo moze ja rozpoznam czlowieka.Mysle ze moze to jest maz Eli Koseckiej-wlasciciel Okazji wlasnie!

Musze dodac,ze sie zmobilizowalam i buszuje w zbiorach zdjec na strychu.I dziwna baaaardzo sprawa-znalazlam mianowicie kilka sporych pudel ze zdjeciami,opatrzonych nazwami ras itp.Tylko na jednym z tych "X-Files" pisze "ludzie"...hi,hi...tez tak macie,ze zdjecia rodzinne sa skromniejsze ilosciowo?

Link to comment
Share on other sites

SAGITT!!

Spadasz nam z nieba!!

Jesli juz wytoczylas swe przepastne i bezcenne archiwa, czy dalo by sie odlozyc pare afganow? Zapewne wiesz o naszej afganskiej akcji pod tytulem KSIEGA CHAMPIONOW POLSKI -Charty Afganskie. Wiem od p. Zielinskiego, ze moglabys byc bardzo pomocna :wink:

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie,ta suka obok Klingi to jednak Okazja!wystawia ja maz Eli Koseckiej.Latek na suce nie widac,bo z jednej strony ciala miala mniej i bledsze.Zreszta na starych zdjeciach conieco zawsze sie zaciera.

Zglosze sie ponownie wieczorem-ide polowac tzn.zarobic troche na dalsza nasza egzystencje ...robota czeka.

Link to comment
Share on other sites

SAGITT!!

Spadasz nam z nieba!!

Jesli juz wytoczylas swe przepastne i bezcenne archiwa, czy dalo by sie odlozyc pare afganow? Zapewne wiesz o naszej afganskiej akcji pod tytulem KSIEGA CHAMPIONOW POLSKI -Charty Afganskie. Wiem od p. Zielinskiego, ze moglabys byc bardzo pomocna :wink:

To jest wielka prośba do wszystkich charciarzy - nie tylko do SAGITT !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...