Jump to content
Dogomania

Królik Dusiek


Dorkaa

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wybaczcie, że tak sobie ostatnio zaniedbam dogomanię.
Tak jakoś wyszło :P
Duśkowych zdjęć nie mam, gdyż jakoś nie znajduję czasu żeby robić.
Musicie się zadowolić oznakami wiosny na moim podwórku :P :
[img]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/3/12/download/3289229.jpg[/img]

Pozdrawiam :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dozia_13'][URL]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/3/12/download/3289229.jpg[/URL] Sliczna fotka. U mnie juz tulipany wyrastaja z ziemi...;)
Daj kiedy Jakieś fotki Diśka:razz:[/quote]
Tulipanów jeszcze nie widziałam ale będę szukać :)
Duśka zdjęć nie mam ale sie postaram :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No, niezły :P
Z takich "najświeższych" wiadomości to Duś był na szczepieniu na myxo, obcięto mu pazurki. Futerko mu leci jeszcze. Nie było mnie 3 dni, ale rodzinka się zaopiekowała :P Przeżywamy obecnie oblężenie mrówek, ale walczymy.
Zdjęć nie mam w ogóle, ale myślę że wkrótce wyjdziemy na trawkę bo już mamy komplet szczepień i odrobaczyliśmy się także :cool1:

Link to comment
Share on other sites

A myksomatoza, pomór? Ja wolę zaszczepić i odrobaczyć, kto wie co sie stanie.
Ostatnio jak byłam u weta była tam babka która swojego królika karmiła generalnie wszystkim... była na ścieraniu ząbków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorkaa']A myksomatoza, pomór? Ja wolę zaszczepić i odrobaczyć, kto wie co sie stanie.
Ostatnio jak byłam u weta była tam babka która swojego królika karmiła generalnie wszystkim... była na ścieraniu ząbków.[/quote]
wiesz co on nie wychodzi na dwor ani ja nie mam kontaktu z innymi wychodzacymi krolikami to nie jest szczepiony

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ups :evil_lol:
Fotek na razie nimam :( wiec nie będzie :evil_lol:
Ale nowości owszem: tydzień temu odwiedziliśmy weterynarza. Duśkowi w futerku pojawiły się wszoły. Coś podobnego do wszy. Okazało się, że od siana. Siano wywaliliśmy, kupiliśmy nowe. Wyczesujemy i sprawdzamy, powinno być dobrze :) A Duśka nie obeszło wcale :evil_lol:
Na dwór nie wyszliśmy ani razu. Wprowadzają się nowi sąsiedzi którzy mają psa, pies lat sobie po całym podwórku, w kagańcu co prawda, ale wolałabym nie ryzykować.
A poza tym to takie troche leniwe lato mamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Dobry wieczór :evil_lol:
Melduję, że nie zapomniałam o dogomanii tylko nie mam czasu wchodzić, naprawdę!
Co u nas?
W zeszłą sobotę Dusiek przestał jeść, w niedzielę pojechaliśmy do weterynarza. Pani powiedziała, że ząbki i że trza go karmić bobowitem, w poniedziałek przyjechać obciąć, bo ona sama nie da rady. W niedzielę wieczorem zaczął coś skubać sianko więc już było lepiej. W poniedziałek obcinali mu ząbki, zaczął normalnie jeść, do czwartku jeździliśmy na kontrole, wszystko ok. Już się normalnie zachowuje i już powrócił do formy, a ja jestem przeszczęśliwa, jak sobie przypomnę co się działo tydzień temu...
No ale już powróciliśmy do normalności, szalony był ten tydzień troszku.
Portrecik z dzisiaj:
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/717/dsc0110kopia02maapfjpg.jpg[/IMG]

Pozdrawiamy i przepraszamy za nieobecność :diabloti: :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...