Jump to content
Dogomania

Olomouc 11-13.01.2008


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

LUBA niby jest napisana informacja, że bez potwierdzenia opłaty zgłoszenia nie będą przyjmowane.
Nie wiem jak jest w Czechach ale na słowackie krajówki zamiast przelewu w banku wysyłałam pieniądze przekazem pocztowym; taniej i póki co nie miałam problemu na żadnej wystawie, że opłata nie doszła ;)

Link to comment
Share on other sites

W skrócie - bo mail nie przeszedł:

- 550 K - dla wszystkich wystawców , również zza granicy. Płatne w koronach , może być przelewem bankowym.
- Do dokumentów zgloszeniowych dołączyć kwitek zapłaty, rodowód itp. Przesłać można mailem lub pocztą.,

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][FONT=ArialMT]Konto: (do przelewu z konta ;) )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=ArialMT][FONT=Calibri][FONT=ArialMT]MSKS t[/FONT][FONT=ArialMT+1]ř[/FONT][FONT=ArialMT]. kpt.Jaro.e 35[/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=ArialMT][SIZE=2][FONT=ArialMT][FONT=Calibri]KK Hartvêkovice[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Calibri][FONT=ArialMT]Po.tovnê spo[/FONT][FONT=ArialMT+1]ř[/FONT][FONT=ArialMT]itelna[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Calibri][FONT=ArialMT+1]č[/FONT][FONT=ArialMT]. ú. [/FONT][B][FONT=Arial-BoldMT]152672631/0300 [/FONT][/B][FONT=ArialMT]v K[/FONT][FONT=ArialMT+1]č[/FONT][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2]Adres:[/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Calibri][B][FONT=Arial-BoldMT]Národnê výstava ps[/FONT][/B][B][FONT=Arial-BoldMT+1]ů[/FONT][/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][B][FONT=Arial-BoldMT][FONT=Calibri]Moravskoslezský kynologický svaz[/FONT][/FONT][/B][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Calibri][B][FONT=Arial-BoldMT]t[/FONT][/B][B][FONT=Arial-BoldMT+1]ř[/FONT][/B][B][FONT=Arial-BoldMT].kpt.Jaro.e 35[/FONT][/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][B][FONT=Arial-BoldMT][FONT=Calibri]602 00 BRNO[/FONT][/FONT][/B][/SIZE]

[SIZE=2]Natomiast zanim wyślesz przekaz pocztowy lepiej jest zadzwonić i poprosić o podanie danych (nazwiska) osoby, na którą można skierować przekaz ;)[/SIZE]
[SIZE=2]Numer telefonu komórkowego [/SIZE][/FONT][SIZE=2][FONT=Times New Roman][FONT=Arial-BoldMT][B]+420 602 718 411[/B][/FONT][/FONT][/SIZE]
Przelew jest na konto a przekaz pocztowy na osobę i adres ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ja dostałam coś takiego:

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Dobrý večer,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]můžete platit v korunách[/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS]i później:[/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Dobrý večer,[/SIZE][/FONT]
můžete platit na miejscu[/quote]


A nie wiesz czy kwotę z I, II terminu czy z dnia wystawy - to na miejscu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']A nie wiesz czy kwotę z I, II terminu czy z dnia wystawy - to na miejscu[/QUOTE]
Właśnie tego nie mogę się za Chiny dowiedzieć :lol: Wysłałam już 3 maile w kilku językach (bo ja czeskiego to mimo wszystko nie rozumiem :lol:) i zawsze dostawałam odpowiedz "możecie płacić w koronach" albo "tak, możecie płacić na wystawie" :lol::lol: ale z którą kwotą to nie mam pojęcia :evil_lol:

Czy młody prezenter jest płatny? Jeżeli tak, to ile?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]Rozděleni plemen podle skupin FCI:[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[B][FONT=Arial] 11. LEDNA 2008 pátek:[/FONT][/B]
[CENTER][CENTER][B][I][FONT=Arial]celé skupiny: III., V., VI., VII. a ostatni FCI neuznaná plemena[/FONT][/I][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]12. LEDNA 2008 sobota:[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][I][FONT=Arial]celé skupiny: II., IV., VIII.[/FONT][/I][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]13. LEDNA 2008 neděle:[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][I][FONT=Arial]celé skupiny: I., IX., X.[/FONT][/I][/B][/CENTER]
[/CENTER]
Výstavni poplatky : 1.uzávěrka(19.11) 2.uzávěrka(3.12)
[FONT=Arial]za prvni ho psa včetně katalogu 550,- Kč 650,- Kč[/FONT]
[FONT=Arial]za dalšiho psa (bez kat.=stejné jméno majitele jako u 1. psa) 400,- Kč 500,- Kč[/FONT]
[FONT=Arial]štěňata (při vyst. v *ce psů nemůže být považován za 1. psa) 200,- Kč 250,- Kč[/FONT]
[FONT=Arial]dorost (při vystavován * v *ce psů nemůže být považován za 1. psa) 200,- Kč 250,- Kč[/FONT]
[FONT=Arial]veteráni (při vyst. v *ce psů nemůže být považován za 1. psa) 200,- Kč 250,- Kč[/FONT]
[FONT=Arial]soutěže [/FONT][FONT=Arial]150,- Kč 250,- Kč[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...