Jump to content
Dogomania

Czy wasze psy puszczają wiatry ????


Wojtecki

Recommended Posts

Ehhh.. moje psiaki też puszczają bąki i to takie, że łoooo :lol: .
Najgorsze, że się tak wyrażę są "cichacze" :P .

Wczoraj mój Ariczek bawił się maskotką i było słychać takie "bzzzzyk" :wink:

Najgorsze jest jak jedziemy w samochodzie a Kofi puści cichacza :roll: .. to nie wiadomo czy to z dworu od krów czy Yorczek bąka puścił :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniaa']a wiecie - jak mój zoltan puści baczucha - oczywiście strasznego śmierdziucha - to spoglada na mnie zdziwiony, wącha sie pod ogonem z pewnym powątpiewaniem :roll: ostentacyjnie wstaje, odchodzi i wzrokiem mówi - co to sie teraz wyprawia.. :o[/quote]

:lol: :lol: chodzbym widziała mojego rudego :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej fajnie, że ten temat wrócił. Rok temu pisałam o przygodach Sigmy w tej materii. Niestety nic się nie zmieniło :oops: Ale mogę stwierdzić, że jest może ciut lepiej tzn. rzadziej :roll:
[quote=flafy_bear's] Enka puszcza bąki wszędzie, a najlepszą zabawę z bączkowania ma w autobusie lub w tłumie ludzi. [b]Ona poprostu napawa się swoim aromatem[/b][/quote]
Mało nie spadłam z krzesła :lol:
[quote=flafy_bear's] To samo jest z bekaniem jak tylko autobus to i bekanie z mety, [b]ludzie w śmiech a ja cegłę pale[/b]. Orka preferuje cichacze o sile rażenia bomby atomowej[/quote]
Dobrze, że my nie jeździmy autobusami bo nie mam pojęcia co ta Potwora by wyczyniała :-?
[quote=flafy_bear's] Ramzes bije rekordy bączkowania, wchodzi do łózka [b]specjalnie zad kładzie przy twarzy i wtedy bach[/b]. Człowiek wyrwany ze snu, nie wie co się stało a niuniuś śpi smacznie z tyłkiem na naszej twarzy.[/quote]
To mnie dosłownie tak sie nie zdarzyło, lecz często uwali się koło kanapy, na której się siedzi i raczy aromatami :roll: Taka z niej przylepa :-?
Dzisiaj dała natomiast popis śpiewu bo pieseczka głodzą :-? Dla wyjaśnienia ona ma zainstalowany budzik, który zawsze dzwoni kiedy ma jeść. Ale często szwankuje i się spieszy. Dzisiaj o godzinę :D

Link to comment
Share on other sites

Lumpik bardzo rzadko puszcza baki. Jednak sa to bardzo jadowite ciche i podstepne wiatry :evil: , trzeba okno otwierac. Zdarzaja mu sie chyba po jakims nietypowym jedzeniu, ale tego nie jestem pewna. Ot raz na jakis czas zanieczyszcza atmosfere :wink: :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...