Jump to content
Dogomania

Głogów - 25-27.01.2008 (o.Legnica) krajowa


Atik

Recommended Posts

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Tahoma][quote][Mógłby mi ktoś powiedzieć jaka jest stawka wyżłów niemieckich krótkowłosych i o której ocena?[/quote]
[/FONT]


[LEFT][FONT=Tahoma]proszę bardzo : [/FONT]


[LEFT][FONT=Tahoma][B][U]10.45[/U][/B] [/FONT][B][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]Wy[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]e[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]ł [/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]niemiecki krótkow[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]osy (5)[/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Tahoma][SIZE=2]Deutsch Kurzhaar / German Short-haired Pointing Dog[/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=3]Psy - Dogs[/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa u[/LEFT]
[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ytkowa - Working Class 1 893[/SIZE][/FONT]
[LEFT][B][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=3]Suki - Bitches[/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa m[/LEFT]
[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]odzie[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]y - Junior Class 2 894 - 895[/SIZE][/FONT]
[LEFT][SIZE=3][FONT=Tahoma]Klasa otwarta - Open Class 1 896[/FONT][/SIZE][/LEFT]
[SIZE=3][FONT=Tahoma]Klasa u[/FONT][/SIZE][FONT=Tahoma][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ytkowa - Working Class 1 897[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=3][I]My będziemy , w staffikach , w klasie szczeniat (suki) :cool3:[/I][/SIZE][/FONT]

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Ja mam pytanie poniewaz znajoma prosila- Czy ktos z okolic Szczecina ma mozliwy transport dla 1 osoby + Border Collie? Znajoma prosila o zapytanie poniewaz miala transport ale osoba ktora byla kierowcą jednak rozmyslila sie co do wystawy...

Bylabym wdzieczna... Chodzi tutaj o Niedzielę ;)[/quote]
Chodzie o Boogie ??

Link to comment
Share on other sites

A ja mam prośbę odnośnie piątku :razz:
Jeśli ktoś przypadkiem fociłby staffiki to jakby mógl nas sfocić :p

staffordshire bull terrier
Suki , klasa szczeniąt
ring 1 , nr.619

Najprawdopodobniej bedzinmy same w więc w razie czego , nie powinno być problemu z rozpoznaniem nas ;)

Wg.planu ocena staffików rozpoczyna sie o godz. 12.15:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Chodzie o Boogie ??[/quote]

Nie nie o Boogie- mam kolezanke tez spod Szczecina która ma Border Collie (zresztą krewnego Boogie :eviltong:) i sie pytala czy mozna by ja doczepic bo nagle osoba z ktorą miala jechac rozmyslila a dziewczyna zostala na lodzie- a przeciez juz sie zglosila

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Nie nie o Boogie- mam kolezanke tez spod Szczecina która ma Border Collie (zresztą krewnego Boogie :eviltong:) i sie pytala czy mozna by ja doczepic bo nagle osoba z ktorą miala jechac rozmyslila a dziewczyna zostala na lodzie- a przeciez juz sie zglosila[/quote]


a na który dzień ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...