Jump to content
Dogomania

Krycie


Gocha

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ups, Wirka teraz Cię nie rozumiem... to czy mam wszystkie szczeniaki zastawić u siebie ??? ja tam bardzo bym chciała, ale co moj Marcin i sąsiedzi :lol: :lol: :lol: ,

A może chodzi o to, że jak ktoś kupi takiego szczeniaka, żeby go nie oddawał dalej ??? :oops:

Link to comment
Share on other sites

No to jedna moja suka sie poplakala,ze grozi jej szczeniakom,ze stara zrobi z nich flance w ogrodku...

Oj Johnny,Johnny...widzisz cozes narobil swa trzezwa skadinad uwaga?wiosna przyszla i my wszyscy dowcipkujemy przy kazdej okazji(a i bez niej tez)...bo co to za wiosna,gdy trzeba sie dowcipami ocieplac patrzac na ten sakramencki deszcz za oknem?

Link to comment
Share on other sites

Moje wiecej spia,glebszym snem.Ale na powietrzu,spacerach,nie widac nic.Jedza tak samo jak jadly(tzn.w wypadku moich chetnie baaardzo),dopiero gdzies w 3/4 niektore grymasza czy nie dojadaja porcji,ale wtedy to juz i tak z reguly widac ciaze nieuzbrojonym okiem.

Czasami-ale to nie kazda-maja napady zlego humoru,i "ustawiaja" innych czlonkow swej gromady-wlasnie zaraz jakos w drugim tygodniu,przypominaja chyba w ten sposob,ze nalezec im sie bedzie wieksze niz dotad terytorium.To zachowanie manifestuja tylko suki "alfa",bo te mniej pewne statusu sa tylko bardziej senne.Ale to chyba mozna zauwazyc w wiekszym stadzie,gdzie jest wyrazna hierarchia ustalona,a ja od kilkunastu lat mam stale kilka suk i 2-4 samce "na stanie",wiec relacje miedzy zwierzetami sa bardziej wyraziste.

Link to comment
Share on other sites

Amster a jak tam z Twoim kryciem?? Twoja suka dostała już tej cieczki ???

w sumie całe szczęście, że nie dostaje cieczki. od dłuższego czasu mi się trochę dziwnie zachowuje, ale mam nadzieję, że to tylko przedcieczkowe chimery. krycie sie odwleka w czasie, ale akurat dobrze się składa, bo musimy zmienić miejsce pobytu, czyli szukać nowego domu. i to w miarę szybko. więc niech jeszcze troche poczeka.

Link to comment
Share on other sites

niestety Wirka. taki widać już mój los. nie jestem w stanie tego kupić do końca, trzeba więc się wynieść. mogę ewentualnie tam mieszkać jeszcze cztery lata płacąc dość dużą dzierżawę. nie ukrywam, że pilnie szukam czegoś do kupienia, wynajmu, czy coś w tym stylu. nie ważne dla mnie w jakiej części kraju. z pracą jakoś sobie poradzę (chyba). zresztą mam jej już szczerze dość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...