Jump to content
Dogomania

Krycie


Gocha

Recommended Posts

Charciara, napisałem wszystko na PW, ale nie pokazuje mi tego w wysłanych. pozwole sobie na forum więc to wszystko ująć raz jeszcze.

chodzi o skrawek ziemi (około 1 ha) gdzie możnaby zamieszkać. budynek nie musi być wcale piękny, lepiej juz żeby działeczka byla ładna. może to być nawet budynek gospodarczy. sęk w tym, że dobrze by było gdzieś się podziać. bo niestety wszystko wskazuje na to, że muszę zmienić swoje położenie geograficzne. w ostateczności będę miał się gdzie podziać jeszcze przez cztery lata, ale mówiąc szczerze nie uśmiecha mi się być na czyjejś łasce. dodam, że dość drogiej łasce. wolę więc się usunąć.

więc jakby coś takiego ktoś miał na podorędziu, to dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amster, ja wiem, ze coś jest do sprzedania w okolicach Otwocka/Karczewa, to sa działki z zabudowaniami, sa i domy i pomieszczenia gospodarcze, pewnie część do rozbiórki.

Cenę jednego znam, jest jak na podwarszawę zadziwjająco niska, myśmy się zaczęli tym interesować, ale tak bardzo na chłodno, bo coś mi to podśmiarduje.

Jak chcesz, to też się mogę rozejrzeć, ale tutaj ceny to są jak za kawałek Księżyca :-? :roll: to już pewnie charciara coś prędzej znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

Kochani w mojej okolicy sporo domkow i do kupienia i do wynajecia , rozejrze sie i dam znac , teraz kolezanka kupila dom plus troche ziemi ,budynki gosp. (duzo) w niezlym stanie. Dom do remontu ,ale mieszkac mozna , to wszystko u mnie we wsi za 60 tys. Wiem ze jest tez dom do kupienia jakies 10 km ode mnie tez ze spora dzialka za 40.tys.

Zainteresuje sie tym i napisze .

Link to comment
Share on other sites

no...

jeżeli chodzi o włostów, to musze Wam powiedzieć, że:

tam gdzie ja mieszkam aktualnie potrzebne jest 35 tysięcy i do dyspozycji byłoby na spółę 10 hektarów ziemi, dom, budynek gospodarczy (baaardzo ładniutki) plus stodoła. to wszystko jest pod numerem 3, a pod numerem 2 jest ruina, ale materiału budowlanego na porządny dom full. do tego kolejne 10 hektarów ziemi. no i jak się właśnie dowiedziałem pod numerem 4 być może sąsiadka (wścibska baba, ale jej krowa ma dobre mleko) tez być może będzie to chciała sprzedać. kolejne chyba 5 hektarów ziemi. wiecie co można zrobić na 25 hektarach gruntu. Ranyyyy. a jeżeli chodzi o ceny, to to czego nie moge kupic ma kosztować w sumie 70 tysięcy. Ja już dałem połowę.

a teraz mówię bardzo poważnie, bo mi wcale nie jest do śmiechu. ta kobieta, która ewentualnie mogłaby kupić to co ja zamieszkuję, i potem pozwoliłaby łaskawie mi tam mieszkac jeszcze 4 lata zaczyna coś kręcić nosem. to właśnie ona mi napisała, że sąsiadka chyba tez będzie to co ma sprzedawać. więc jakby kto był zainteresowany, to na priv albo na PW.

Swoja drogą niezły byłby to numer, gdyby taka komuna się stworzyła.

Ale mnie czas nagli i to niemiłosiernie. Jeżeli cokolwiek ze swojej zaliczki uda mi się odzyskać, to nie liczę na więcej niż na 20 tysięcy, więc sami rozumiecie, że na niewiele to wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

bardzo mnie temat zainteresował nie tylko ze względu na cieczkowe sprawy. tak się składa akuratnio, że od kilku dni przesiaduję na internecie i przeglądam działki. AMSTER, wybacz ignorację emigranta ale gdzie jest Włostów? czy masz jakieś zdjęcia posesji? no i ogólnie jak to wszystko wygląda? ile trza zapłacić? ile byś chciał płacić za wynajem jakby już to kupić? i czy byś tam został jakby jaka dobra dusza posiadła ten teren? itp, itd. odezwij się! czekam....

Link to comment
Share on other sites

cześć Charciara,

no trudno :-? , a ja akurat tylko wieczorami siedzę, tak bedziemy się mijać. zaraz sprawdze u Amster'a na stronie nr tel. i ewntualnie się szarpnę na telefon do Polszy. już posłałam mu mail'a no i poszperałam w mapach i zlokalizowałam, że ów Włostów to przy Bogdańcu leży. ciekawe. ale był by numer jakby się okazało, że to to czego szukamy i że na chartach człek swe miesjce na zimi znalazł. chyba za piękne żeby było możliwe ale warto spróbwać... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Co do naturalnej selekcji - jeszcze z miesiąc temu (w erze przedPasyjnej) powiedziałabym wam, ze selekcji będzie dokonywał Ramzes, ale dzisiaj jak widze co ona z nim wyprawia... 8) :lol:

Bagi - wiem, dzwoniłam o Marcina, Twój mąż nas ewidentnie unika, nie wiem coś Ty mu tam o nas naopowiadała... :roll: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Jednym z najpiekniejszych regionow jest Pojezierze Drawsko -Pomorskie A nieruchomosci tam w calkiem rozsadnych cenach :wink:

Moze cos tu http://www.pgn.szczecinek.pl/page2.html ciekawego ???

My mamy krotka smycz - musimy byc blisko Poznania (przedszkole,praca)-ale juz kilka kilometrow dalej-okazale gospodarstwa czekaja na pracowite charcie lapki...

Jednak szukajac ciekawej nieruchomosci najlepiej jezdic "po soltysach " i "geesach"- co w praktyce- niestety jest bardzo trudne ( np. ze wzgl. na krotka smycz :wink: ) . No i wtedy trzeba sie powolywac na psie kontakty... Jesli interesuje Cie okolica (szeroko rozumiana) Poznania - to popytam psiarzy -emigrantow (jakos tak wiekszosc znajomych przeszla na wloscianstwo :wink: :wink: )

Pozdrawia Pikut i a.

P.S,

Ad. Charciara -no, no, no...ladna dziarka :D

Link to comment
Share on other sites

Ja a propos, sponsora :wink:

Zawsze można założyc tzw.Organizację Pożytku Publicznego, pod nazwą np. Stowarzyszenie Charciarzy.

A wtedy My wszyscy tudzież nasze rodziny i znajomi, oraz znajomi znajomych mogliby w przyszłym roku 1% swojego podatku zamiast wpłacić na konto Skarbówki, przelać na konto Stowarzyszenia. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...