Jump to content
Dogomania

Duży i łysy zupełnie jak słonik "Bandi"- znalazł dom u p.Ryszarda ;)


Irkowa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rysiu... Wszystkim dogo źle działa... Ale ja spędziłam na wstawianiu fotek Małej prawie 2 godziny.
Więc Ty też się możesz poświęcić! (nie wiem, jak się wstawia emotikonki bez panelu z prawej strony wiadomości, ale przyjmij, że mam pałkę w ręce i Cię nią okładam!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdrojka'] (nie wiem, jak się wstawia emotikonki bez panelu z prawej strony wiadomości, [/QUOTE]
[B][COLOR="#8b0000"]Klikasz "Opcje zaawansowane" obok "wyślij odpowiedź" i pokazują się emotikonki. Nie wiem, czy to o to chodziło ?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

W związku ze zbliżającym się terminem rozliczeń z fiskusem wysyłam dokument związany z przepisami podatkowymi.

[CENTER][CENTER][B][COLOR=navy][FONT=Arial]Rozporządzenie [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][B][COLOR=navy][FONT=Arial]MINISTRA FINANSÓW[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][COLOR=navy][FONT=Arial]z dnia xx 2010 r.[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][B][COLOR=navy][FONT=Arial]w sprawie określenia nowych tytułów podatkowych podatku dochodowego od osób fizycznych[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B]
[CENTER][CENTER][COLOR=navy][FONT=Arial](Dz.U. z dnia xx października 2010 r.)[/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER]
[COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]Na podstawie art. 10 ust. 1 oraz art. 27 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=navy][FONT=Arial](Dz. U. z 1993 r. Nr 90, poz. 416 i Nr 134, poz. 646, z 1994 r. Nr 43, poz. 163, Nr 90, poz. 419, Nr 113, poz. 547, Nr 123, poz. 602 i Nr 126, poz. 626, z 1995 r. Nr 5, poz. 25 i Nr 133, poz. 654 oraz z 1996 r. Nr 25, poz. 113, Nr 87, poz. 395, Nr 137, poz. 638 i Nr 147, poz. 686) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]zarządza się, co następuje:[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] § 1. W związku z koniecznością zwiększenia dochodów budżetu ustanawia się nowe źródła przychodów podlegające opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych o:[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]1) Panny cnotliwe - podatek od luksusu 10 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]2) Panny niecnotliwe - podatek od użyteczności publicznej 10 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]3) Stare panny - podatek od nieużyteczności publicznej 20 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]4) Prostytutki - podatek dochodowy 15 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]5) Mężatki - podatek obrotowy 8 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]6) Cichodajki - podatek od ruchomości 18 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]7) Żonaci z wdową posiadającą dzieci - podatek spadkowy 12 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]8) Kobiety w okresie - podatek VAT [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] a) 7 dni 22 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] b) 9 dni 40 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] c) 22 dni 100 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]10) Stare babcie - podatek od nieruchomości 10 % podstawy emerytury[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]11) Nosiciele wirusa HIV - podatek od darowizn 25 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]12) Panny w mini - podatek od widowisk 80 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]13) Spółkujący w krzakach - podatek leśny i gruntowy 45 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]14) Spółkujący w samochodzie - podatek drogowy 25 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]15) Teściowe - podatek od nakładów zbędnych 50 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]16) Kobiety w ciąży - podatek od wartości dodanej 80 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]17) Małżeństwa - podatek za użytkowanie wieczyste 450 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] § 2. W związku z koniecznością natychmiastowego i właściwego wprowadzenia w życie powyższych przepisów karze podlegają:[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]1) Wdowcy - za zniszczenie mienia społecznego 60 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]2) Bezdzietne mężatki - za sabotaż 75 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]3) Panny z dzieckiem - za prowadzenie działalności bez wpisu do rejestru 100 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]4) Kawalerowie - za kłusownictwo 75 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]5) Rozwodnicy i rozwódki - za dezercję 35 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]6) Panny mówiące, że to pierwszy raz - za składanie fałszywych zeznań 40 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial]7) Cnotliwe kobiety pow.18-go roku życia - za nieterminowe świadczenia 30 %[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] § 3. Zarządzenie wychodzi w życie z dniem ogłoszenia i ma zastosowanie do przychodów osiąganych od 01.01.2002 r.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Arial] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.rwpb.pl/atos/atos4620.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.rwpb.pl/atos/atos4621.jpg[/IMG]

Kochani, nie było mnie tu ponad dwa tygodnie i widzę, że nic się nie zmieniło. Dalej jest wersja beta, mimo, że od grudnia jest już dostępna wersja oficjalna pozbawiona błędów. Strona główna nie jest uzupełniona i odstrasza. Admini logują się na forum, ale nie raczą nawet zajrzeć do wątków w administracji. Linki na dole strony prowadzą donikąd, nikt nie może znaleźć paru minut, aby to uzupełnić.
W internecie podobnych for jest wiele, każde jest dopracowane i zachęca. Mam wrażenie, że tu na tym forum nas nie chcą, a my chcemy na siłę tu pisać. To chyba nie ma sensu.
Pozdrawiamy i już teraz życzymy wesołych Świąt

Link to comment
Share on other sites

Maciaszku to nie jest irytacja. Skoro admini tak postanowili i tu nas nie chcą, to trzeba się podporządkować. Przeglądałem ostatnio inne psie fora i naprawdę tam administracja jest całkiem inna. Odpisują na maile i PW nawet jak nie jest się zarejestrowanym, nie mają się za bogów, czy nadludzi. Na wątkach administracyjnych odpowiadają na bieżąco na posty.
Samochód nie tylko powinien jeździć. Powinien być przede wszystkim także sprawny, mieć ważny przegląd, nie powinien mieć żadnych wgnieceń karoserii ani porysowanego lakieru. Jakby to odnieść do dogomanii, to to forum nie powinno opuścić warsztatu.
Ja nie odchodzę z tego forum, tylko bezterminowo się zawieszam. Wrócimy jak tu będzie normalność.
Pozdrawiamy wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...