Jump to content
Dogomania

sprzet dla huskych. co kupic


iceangel4444

Recommended Posts

Wysylam Ci adres do ludzi u ktorych mozesz ten sprzet kupic i cennnik , moja strona chwilowo nie dziala.

Markowy sprzęt do aktywnego spędzania czasu z psem produkcji firmy Manmat można nabyć drogą wysyłkową u przedstawiciela na Polskę:

Prifibike

tel. 071-373-00-94

tel.kom. 0603-996-142

email: [email protected]

LINA NA DWA PSY w tym karabinki brąz, amortyzator

130,-

LINA NA CZTERY PSY 220,-

LINA NA SZEŚĆ PSÓW 310,-

LINKA DO WÓZKA tylna

20,-

LINKA GŁÓWNA 25,-

LINKA BOCZNA 10,-

LINKA SZYJNA 6,-

LINKA SKIJOURING KARABINEK BRĄZ 55,-

LINKA SKIJOURING KARABINEK ZWYKŁY 50,-

LINKA SKIJOURING NA DWA PSY KARABINKI BRĄZ 74,-

KARABINEK BRĄZ MAŁY 8,-

KARABINEK BRĄZ DUŻY

10,-

BUTY DLA PSA 1 SZT. bez podszycia 5,-

BUTY DLA PSA 1 SZT. z podszyciem 7,-

AMORTYZATOR DO LINY DO WÓZKA

AMORTYZATOR NA DWA PSY 42,-

AMORTYZATOR NA CZTERY PSY 45,-

AMORTYZATOR NA SZEŚĆ PSÓW 48,-

AMORTYZATOR NA i POWYŻEJ 10 PSÓW 50 ,-

OCIEPLACZ DLA PSA

SZELKI SLED jak na zdjęciu

50 z

SZELKI SLED w łapki( czerwone, niebieskie)

70,-

PAS STANDARD 90

PAS SKIJOURING 90,-

OBROŻA ZACISKOWA MAŁE UCHO ( czerwona,niebieska,zielona) 19,-

OBROŻA ZACISKOWA DUŻE UCHO 23,-

OBROŻA MAŁE UCHO 18,-

OBROŻA DUŻE UCHO 22,-

OBROŻA W ŁAPKI zaciskowa 25,-

SMYCZ DO TROPIENIA 9,5 m 49,-

SMYCZ Z LINKI PLECIONEJ 19,-

SMYCZ TAŚMOWA

22,-

SMYCZ TAŚMOWA w łapki 25,-

SMYCZ NA DWA PSY Z AMORTYZATOREM 65,-

SMYCZ Z AMORTYZATOREM karabinek brąz 38zł

SMYCZ Z AMORTYZATOREM karabinek zwykły

33,-

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

taaa były, były, siostra jest u Pana Jamrożego, a pisek sorry strasznie agresywny, ma chyba ostro popieprzona głowe, bo jak podeszlam do niego i dalam do powachania reke to zaczal na mnie warczec i facet kazal mi sie odsunac bo ugryzie !!!!! HUSKY !!!! No i pozniej Larysa - kobieta kotra ma we Wrockach hod. malamutow nie chciala go wystawiac bo sie go bala. Pies ma naprawde nie rowno pod sufitem :(((

Link to comment
Share on other sites

My mamy takie linki z amortyzatorem dwie - na każdego psiaka i rower ! Jedna ManMata a druga Roverlandu. Ta pierwsza jest według mnie lepsza.

I faktem jest to, co napisała Tajraga - rewelacyjnie się chodzi z psem na lince obkręconej naokoło pasa - nawet można przeżyć brak tego specjalnego pasa... Też to odkryłam jakiś czas temu.

I poszłam jeszcze dalej w kombinacjach: na jednym końcu "rowerowej" linki doczepiona jest własnej roboty pętla na mocnym kółku z grubej linki. Z obu "rowerowych" linek w ten sposób zrobiłam sobie fajne smycze. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Kilka linek kupowanych w zoologach szlo w diably po kilku miesiecach. Dopiero kilka metrow linki zeglarskiej z petla i dobrym karabinczykiem (kupowanym w sklepie z zelastwem), petla na drugim koncu jako uchwytem i kilkoma wezlami na dlugosci w razie potrzeby sprawdza sie nam od ponad 6 lat (przy roznych psach).

Link to comment
Share on other sites

Generalnie linki zle nie byly, tylko na ogol sa przy raczce i zapieciu 'wzmocnione' skora i to swietnie sie nadawalo na przezucie przez psa (zawsze ktorys wyczail moment ;) ). A karabinczyki siadaly w blocie, szybko sie zapychaly i blokowaly.
Kwestia kosztow, ja wole tansze i wytrzymalsze samorobki ;).
PS. Jeszcze drobiazg, linki z zoologa byly z domieszka bawelny, nasiakaly woda masakrycznie, pod koniec spaceru mozna bylo robic bieg kondycyjny, tyle wazyly ;). Linki zeglarskie sa polimerowe, lekkie nawet mokre.
I jeszcze, zdecydowanie linka, a nie tasma, po tasmie bardziej boli przeciagniecie, mocniej pali reke.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie lubie, nie uzywam i wszystkim odradzam.
Generalnie flexi zaucza ciagniecia, bo tylko szarpniecie/pociagniecie powoduje wydluzenie smyczy i pozwolenie psu na zwiekszenie dostepnego obszaru, poza tym nigdy nie mam pewnosci, kiedy blokada pusci, czy np. przy przypadkowym szarpnieciu na ruchliwej ulicy.
Z reguly do miasta normalna regulowana smycz np. [URL]http://www.telekarma.pl/p5074/chaba.nylonowa.smycz.regulowana.srebrna.20x2700.mm.htm[/URL]
i przepinanie poza na linke.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Jednak zakupiłam smycz automatyczną, chyba najmocniejszą jaka jest ;)
Moje wrażenia: miałam obawy po tym, co poczytałam o takich smyczach kontra husky, ale na razie jest ok.
Smycz zdecydowanie przypadła do gustu mojemu psiurowi, odzyskał trochę wolności ;) zyskał więcej niezależności ;)
Nie ciągnie bardziej niż zwykle, a na moje przystopowanie przyciskiem momentalnie zwalnia tempo.
Jedyne czego mi brakuje w tej smyczy to amortyzator, który niweluje skutki rozbrykanej zabawy, w której albo jego szarpnie, albo mnie ;)
Generalnie mnie się ten wynalazek podoba i myślę, że obojgu nam przypadł do gustu ;)
A..i zapomniałam dodać: smycz szybko schnie i co najważniejsze - nie przywiera do niej sierść, czego obawiałam się najbardziej.
Wada to gabaryty uchwytu. No ale nie można mieć wszystkiego ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...