Jump to content
Dogomania

KWPR w Nowej Rudzie 1-2.12.2007


Boberek

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Poszukuje transportu dla siebie i 2giej os. na wystawe w Nowej Rudzie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Jesteśmy [B]z Warszawy[/B] i mozemy dojechac do np. [B]Wałbrzycha Wrocławia Katowic[/B] [B]Czestochowy[/B] oraz [B]innych[/B] na trasie Wwa-NR (byle dojezdzały tam pociagi ) :)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Oprocz nas będą jeszcze 2 bardzo grzeczne psy(pies airedale terier i 6m mała suczka Mudi) [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Oczywiście oboje [B]dorzucimy się do paliwa[/B]. :)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Jestesmy zdesperowani ! :)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Mam wrazenie ze organizatorom zalezy tylko na sciagnieciu kasy:([/quote]

Proszę nie oczerniać organizatorów. To nie jest ładne. Najmłodszy pies w "waszej" rasie urodził się 17.05.2007 a więc już 17.11 skończył 6 miesięcy.
Wystawa jest dopiero 01.12....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaz53']Proszę nie oczerniać organizatorów. To nie jest ładne. Najmłodszy pies w "waszej" rasie urodził się 17.05.2007 a więc już 17.11 skończył 6 miesięcy.
Wystawa jest dopiero 01.12....[/quote]
17 tak ale lipca ... ;)
Zresztą szczeniaka 5 miesiecznego sie odrozni od 7

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaz53']Proszę nie oczerniać organizatorów. To nie jest ładne. Najmłodszy pies w "waszej" rasie urodził się 17.05.2007 a więc już 17.11 skończył 6 miesięcy.
Wystawa jest dopiero 01.12....[/quote]

2 szczeniaki sa z 17 lipca wiec w dniu wystawy beda mialy dokladnie 4,5 miesiaca:(
A nie tak dawno byla dyskusja na podobny temat ale tam chodzilo o 1 dzien:) i skonczylo sie podobno odbieraniem tytulów więc chyba lepiej dmuchac na zimne i zapobiegac takim sytuacjom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viv'][COLOR=#303030][FONT=Verdana]Poszukuje transportu dla siebie i 2giej os. na wystawe w Nowej Rudzie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Jesteśmy [B]z Warszawy[/B] i mozemy dojechac do np. [B]Wałbrzycha Wrocławia Katowic[/B] [B]Czestochowy[/B] oraz [B]innych[/B] na trasie Wwa-NR (byle dojezdzały tam pociagi ) :)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Oprocz nas będą jeszcze 2 bardzo grzeczne psy(pies airedale terier i 6m mała suczka Mudi) [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Oczywiście oboje [B]dorzucimy się do paliwa[/B]. :)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Jestesmy zdesperowani ! :)[/FONT][/COLOR][/quote]

jestem z Kłodzka i wydaje mi się , że lepiej dojechać Wam z Warszawy do Kłodzka , bo są takie pociągi i z Kłodzka nawet tryfą do Słupca, to już jest kilka kilometrów i znacznie bliżej niż z Wałbrzycha...ja jadę w sobote ale niestety mam już komplet... radze rozpatrzyć i taką ewentualność , to jest zaledwie 15 minut drogi od Kłodzka, wystawa odbywa się w Słupcu na obiekcie sportowym,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viv'][COLOR=#303030][FONT=Verdana]Poszukuje transportu dla siebie i 2giej os. na wystawe w Nowej Rudzie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Jesteśmy [B]z Warszawy[/B] i mozemy dojechac do np. [B]Wałbrzycha Wrocławia Katowic[/B] [B]Czestochowy[/B] oraz [B]innych[/B] na trasie Wwa-NR (byle dojezdzały tam pociagi ) :)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Oprocz nas będą jeszcze 2 bardzo grzeczne psy(pies airedale terier i 6m mała suczka Mudi) [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Oczywiście oboje [B]dorzucimy się do paliwa[/B]. :)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana]Jestesmy zdesperowani ! :)[/FONT][/COLOR][/quote]

w dziale "wspóne dojazdy" jest oferta kogoś z Warszawy na zabranie samochodem chętnych i jakoś nikt nie odpowiedział... zobacz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota07']jestem z Kłodzka i wydaje mi się , że lepiej dojechać Wam z Warszawy do Kłodzka , bo są takie pociągi i z Kłodzka nawet tryfą do Słupca, to już jest kilka kilometrów i znacznie bliżej niż z Wałbrzycha...ja jadę w sobote ale niestety mam już komplet... radze rozpatrzyć i taką ewentualność , to jest zaledwie 15 minut drogi od Kłodzka, wystawa odbywa się w Słupcu na obiekcie sportowym,[/quote]

Widze że masz spore info;). Morze tobie uda się mi pomóc:lol:.
A więc tak: Gdzie lepiej wysiąść? W NR czy Słupcu skrz?
Oto fragmęt rozkładu pks:
WAŁBRZYCH10:3510:35WAŁBRZYCH, SUDETY DW NŻ========JEDLINA-ZDRÓJ10:5110:51GŁUSZYCA DOLNA11:0211:02DROGOSŁAW11:2511:25NOWA RUDA11:3011:30SŁUPIEC SKRZ.11:4011:40

A bardziej czytelne jest na : [URL]http://www.rozklady.com.pl/main.php?page=polacz_3&czas_min=3&czas_maks=90[/URL]& (piąty kurs)

Link to comment
Share on other sites

zdecydowanie Słupiec ....i już tylko kawałek do obiektów sportowych , gdzie odbedzie sie wystawa...niedaleko jest market Trzej Muszkieterowie, i przystanek jest w pobliżu, hale sportową tez widac bo jest przy głownej ulicy Słupca...:multi: autobus ma kurs do Kłodzka?


[B][COLOR=red]WSZYSCY JADĄCY OD WAŁBRZYCHA AUTOBUSEM NA WYSTAWĘ JECHAĆ DO SŁUPCA NIE WYSIADAĆ W NOWEJ RUDZIE!!!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Słupiec leży miedzy Nową Rudą a Kłodzkiem...myślę , że możesz Elitesse pognać w strone Kłodzka i nie wjeżdżając do centrum , obwodnica na Kudowe i na krzyżówce w prawo na Nową Rudę...a Słupiec jest wtedy przed Nową Rudą . od kłodzka około 15-20 minut...:razz: krzyżówka niedaleko za estakadą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ten slupiec od ktorej strony lezy ? wygodniej jest jechac przez zabkowice czy przez klodzko ?[/quote]


Jest tylko JEDNA DOBRA droga; trasą międzynarodową w kierunku Kudowy i na wysokości Kłodzka (do miasta nie wjeżdżamy) odbijamy w kirunku: Nowa Ruda. Wałbrzych i jedziemy cały czas prosto. Hala jest przy tej właśnie drodze ok. 12-15 km od Kłodzka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Melka94']Widze że masz spore info;). Morze tobie uda się mi pomóc:lol:.
A więc tak: Gdzie lepiej wysiąść? W NR czy Słupcu skrz?
Oto fragmęt rozkładu pks:
WAŁBRZYCH10:3510:35WAŁBRZYCH, SUDETY DW NŻ========JEDLINA-ZDRÓJ10:5110:51GŁUSZYCA DOLNA11:0211:02DROGOSŁAW11:2511:25NOWA RUDA11:3011:30SŁUPIEC SKRZ.11:4011:40

A bardziej czytelne jest na : [URL]http://www.rozklady.com.pl/main.php?page=polacz_3&czas_min=3&czas_maks=90[/URL]& (piąty kurs)[/quote]

przystanek "słupiec-skrzyżowanie" jest ok. 400 m od hali lezącej przy tej samej drodze, którą jedzie autobus. mam tylko pytanie; skąd jedziesz? bo jeżeli od pólnocy (wrocław) to zamiast do Wałbrzycha zdecydowanie lepiej jest jechac do Kłodzka. ilość połaczeń (autobus, kolej) jest podobna, tyle że z Kłodzka do Słupca jest 15-17 km a z wałbrzycha ponad 50...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaz53']przystanek "słupiec-skrzyżowanie" jest ok. 400 m od hali lezącej przy tej samej drodze, którą jedzie autobus. mam tylko pytanie; skąd jedziesz? bo jeżeli od pólnocy (wrocław) to zamiast do Wałbrzycha zdecydowanie lepiej jest jechac do Kłodzka. ilość połaczeń (autobus, kolej) jest podobna, tyle że z Kłodzka do Słupca jest 15-17 km a z wałbrzycha ponad 50...[/quote]

Dzięki:loveu:. Tak jade z Wrocławia;) Sprawdze połączenia:lol: Bo narazie plan był taki że jedziemy wrocław-wałbrzych(pkp) i wałbrzych- Nowa ruda(pks).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...