Jump to content
Dogomania

warszawa szkolenia


aga_ostaszewska

Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przy Rakowcu. Teoretycznie blizej nam do Pol Mokotowskich niz na Bemowo, ale tez trzeba troche podjechac autobusem i podejsc. Myslalam o szkole Beta, ale tam szkoli pan, a pies panow sie boi. Wczoraj zrobilam probe i poszlam na spacer z psem w kierunku Pol Mokotowskich - doszlismy do Parku przy Pomniku-Mauzoleum Zolnierzy Radzieckich. Troche nam to zajelo. Ale najwiekszym problemem byl powrot. Gdy wyszlismy z parku pies z podkulonym ogonem najpierw nie chcial dojsc do skrzyzowania Zwirek z Raclawicka, a potem usilowal jak najszybciej nas stamtad zabrac ;). Musialam owinac smycz wokol talii, aby go utrzymac. Taki strachulec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']W mysiadle jest jedno szkolenie, ale szczegolow nie znam(raz tam bylam z kolezanka ktora tam chodzi z psem;)[/quote]

Tak tam skzoli Marcin Luciak, baaardzo fajne szkolenie. my dzis wlasnie tam zdawalismy egzamin (naraze wewnetrzyny oceniany przezSedziego Antoniego Brzezichę) i zdalismy doskonale na 194 pkt :)i goooorąąco oplecam to szkolenie!! my narazie tlyko PT ale od jesnie czkea nas IPO :)
podejscie bardzo dobre: obroza jaka wybierzesz ale są tam przeciw obrozom elektrycznym, wiedza jakiemu psy co na lep zalozyc, i jak go zachecic zeby szlo jak trza :) NAPRAWDE SIE ZNJAA!! (a przy okazji jest tam hodowla bokserow i cane corso :D )

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie z Maniutem tam bylam:P I mam nadzieje, ze w weekend bede mogla Wam sama opisac moje wrazenia stamtad, gdyz wybieram sie ze Żwirem na kilka treningow w ramach przygotowania do egzaminu PT ( ktory byc moze bede zdawaxc razem z Fartem :lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maniut']Si Si

Mokka a czy ja dobrze rozumim ze Ty mieszkasz kolo sluzewca a na szkolenia chodzisz na drugi koniec wawki?? moze latwiej by bylo do mysiadla?? tam tez jest IPO :)[/quote]

Dla nas IPO to już przszłość, Leon jest chory i ma zakaz :( . A Marcin jeszcze niedawno jeździł w to samo miejsce, co i my :wink: , więc znamy się bardzo dobrze, Kamilę znam również, od dawna wybieramy się odwiedzić ich szkółkę, tylko jakoś nam nie po drodze. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Powaznie, powaznie...:lol: U nas poszla nauka szybciutko i latwiutko;) Jak to treser okreslil: "pies jest swietnie nauczony, chociaz widac, ze pasji do aportowania nie ma. Ale wlozylas w niego duzo dobrej roboty";)
No i prawda... Żwir raczej jakos wiekiego entuzjazmu nie wykazuje, ale wszystko robi tak jak trzeba i dokladnie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dzwoniłam już na nowe. Może się jeszcze nie rozpakowali i telefonu nie odgrzebali :wink:.
Rozmawiałam juz z Mokką, może uda jej się czegoś dowiedzieć.
Nie wiem na którą godzinę są szkolenia, może mają już komplet. Poza tym nawet nie bardzo wiem gdzie jest to lotnisko :oops:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Rozmawiałam juz z Mokką, może uda jej się czegoś dowiedzieć.[/quote]Na pewno Mokka się dowie.
[quote name='Ludek']Nie wiem na którą godzinę są szkolenia, może mają już komplet.[/quote]Kompletu to tam raczej nie miewają, mają tyle grup, że zawsze w jakiejś znajdzie się miejsce. Jeśli chodzi o godzinę, to jeśli Mokka się nie dowie, radzę iść w sobotę na 9 - o tej godzinie na pewno zaczyna się kilka grup. Jeśli nie chcesz czekać do soboty, to możesz spróbować w środę ok. 18.

[quote name='Ludek'] Poza tym nawet nie bardzo wiem gdzie jest to lotnisko :oops:.[/quote]Chyba to już było kilkakrotnie tu wyjaśniane, więc nie będę powtarzać. Poszukaj, albo jak jesteś w kontakcie z Mokką, to ona Ci powie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote]Zakla, ty poważnie piszesz o tym aportowaniu? To gratulacje! Ja słyszałam, że mamuty cięzko jest tego nauczyć...[/quote]
Asher spoko spoko, jeśli taki mały pluszowy piesek jak mój zaczyna wyszarpywać mi koziołek z ręki to znaczy że każdego psa da się nauczyć aportować :D Szczerze mówiąc nie wierzyłam że Pluszowa kiedykolwiek chociaż spojrzy na ten nieszczęsny koziołek. A tu proszę już bierze go do mordki, jeszcze nie z ziemi co prawda ale do tego jeszcze dojdziemy. :wink: Co za Pańcia obedience się jej zachciało :evilbat:
Ćwiczymy na Polach tokiem indywidualnym niestety nie tak często jakbyśmy chciały buuuu :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

to ja pociągne temat bo do wiosny coraz bliżej:p
zainteresowała mnie własnie Psia Szkoła Marcina Luciaka,czy w najbliższej przyszłosci organizują jakiś kurs?
i jak to sie ma cenowo,godzinowo??
w jakie dni odbywają sie zajęcia?
ewentualnie jakaś inna szkoła (sprawdzona oczywiście)w Warszawie,nie mam pojęcia na co zwrócić uwage przy wyborze szkoły:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...