Jump to content
Dogomania

Opole 2008 (26/27.04)


musia

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Goldek']Toteż musimy stawić się tłumnie, Goldenomaniacy zwłaszcza:) Namawiam i namawiam rodziców ale wszystko zależy od prezentacji mojego malucha....:oops:
Mam nadzieję że w Zabrzu pójdzie dobrze..:roll:[/quote]

Grzywacze wybierają się tłmumnie na klubówkę . Na CACIBA do pana Ostrowskiego jadą tylko jego znajomi, więc nam szkoda kasy na takie coś. Myślę że w przyszłym roku jednak oddział pomyśli o wystawcach i nie popełni takiego błędu jak zobaczy że na klubówce będzie np 50 grzywczy a na cacibie 14....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała_Tybetanka']Aik masz racje wrócmy do tematu . Basenjifiona znowu sie widzimy ??:razz:[/quote]

Kasia:)jeszcze nie wiem ale dla mnie to podwójna szansa na CACIB bo mam klubówkę w niedzielę :))) pomyślimy
zobacz moją stronkę bo na przydomek jeszcze czekam:

link: [url]http://pingwin.waw.pl/%7Egosia/viki3/index.html[/url]

ściski:))):multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam, słuchajcie czy ktoś wie jak będzie rozwiązany organizacyjnie problem Caciba i klubówki gr IX / obie są 27 .04./
To znaczy jakie godziny przewidziano ew. ringi?
A nowa stronka rzeczywiście ładna, mi też stary adres nie działał ale nowy wchodzi po wyszukaniu z googli:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...