Jump to content
Dogomania

Opole 2008 (26/27.04)


musia

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aa no chyba że tak :) A na Katowice my i tak dalej czekamy.. a na Opole zgłosimy się tak jak mówiłam, jeśli znajomym w Katowicach nie pójdzie - więc do ostatniej chwili nie będę wiedziała. W razie czego - [B][COLOR=red]czy miałby ktoś pożyczyć na niedziele do Opola pieska na Młodego Prezentera?[/COLOR][/B] Zależałoby mi, żeby był już w miarę obyty z ringiem i umiał chodzić z obcymi ludźmi dla niego (czyt. ze mną) .. Proszę o odp na privie :)

Link to comment
Share on other sites

McDzik - co do pieska jest osobny temat, ale mniejsza z tym. Nie musisz jechac do Opola z psem (jeśli chcesz startować na MP) tylko na miejscu na samej wystawie go pożyczyć od dowolnej osoby = podejdź do kogoś i zapytaj czy ci pozycz psa na MP i podaj godzinę, zapewne większość odmówi, ale na 100% znajdą się ludzie którzy bez problemów oddadzą ci psa na cały konkurs. A do wybnoru piesów dużo... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenka 02']McDzik - co do pieska jest osobny temat, ale mniejsza z tym. Nie musisz jechac do Opola z psem (jeśli chcesz startować na MP) tylko na miejscu na samej wystawie go pożyczyć od dowolnej osoby = podejdź do kogoś i zapytaj czy ci pozycz psa na MP i podaj godzinę, zapewne większość odmówi, ale na 100% znajdą się ludzie którzy bez problemów oddadzą ci psa na cały konkurs. A do wybnoru piesów dużo... :)[/quote]

Nie zawsze można na miejscu. Ja mojego psiaka pożyczam na MP (ale do Opola on niestety raczej nie jedzie) np. w Katowicach trzeba było zgłosić wcześniej osobę i psa. Lepiej się dowiedzieć jak to jest w Opolu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']Nie zawsze można na miejscu. Ja mojego psiaka pożyczam na MP (ale do Opola on niestety raczej nie jedzie) np. w Katowicach trzeba było zgłosić wcześniej osobę i psa. Lepiej się dowiedzieć jak to jest w Opolu.[/quote]

Zawsze trzeba zgłaszać się na MP w terminie przyjmowania zgłoszeń, nie ma wyjątków.
Goldence natomiast chodziło o to, że McDzik może sie zgłosić ze swoim psem, a na wystawie poszukać jakiegoś i poprostu zgłosić sędziemu że z jakiś tam powodów idzie z innym psem na MP ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenka 02']McDzik - co do pieska jest osobny temat, ale mniejsza z tym. Nie musisz jechac do Opola z psem (jeśli chcesz startować na MP) tylko na miejscu na samej wystawie go pożyczyć od dowolnej osoby = podejdź do kogoś i zapytaj czy ci pozycz psa na MP i podaj godzinę, zapewne większość odmówi, ale na 100% znajdą się ludzie którzy bez problemów oddadzą ci psa na cały konkurs. A do wybnoru piesów dużo... :)[/quote]

O :lol: A ja nie natrafiłąm na taki wątek, to nie wiedziałam... No ale można tak zgłosić się na MP i w zgłoszeniu nie zaznaczając, z jakim psem się startuje???

[quote name='marymek']Zawsze trzeba zgłaszać się na MP w terminie przyjmowania zgłoszeń, nie ma wyjątków.
Goldence natomiast chodziło o to, że McDzik może sie zgłosić ze swoim psem, a na wystawie poszukać jakiegoś i poprostu zgłosić sędziemu że z jakiś tam powodów idzie z innym psem na MP ;-)[/quote]

Acha, czyli mogę po prostu zapisać się na swojego psiaka, a wystąpić z innym? I w jaskich przypadkach sędzia uznaje zamianę psa? Mogę najzwyczajniej powiedzieć, że mój piesek to jeszcze szczeniak i nie jest przygotowany do udziału w tej konkurencji? Czy mam np zmyślić, że się pośliznął i zaczął kuleć, nie chcę mu przesilać łapy czy coś takiego ..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tylko psy']ja zawsze zghłaszam sie z moim psem, a potem na wystawie szukam sobie innego. Sędziowie tak naprawdę nie patrzą czy jesteś z tym psem z którym się zgłosiłaś, ja nigdy nie mówię im, że mam innego psa, bo to chyba nie ma zneczenia;)[/quote]

oj zdziwilabys sie... raz bylam iv tylko dlatego, ze nie powiedzialam sedziemu o zmianie psow...

Link to comment
Share on other sites

[B]Mam dwa miejsca w samochodzie na wystawę do Opola z woj. śląskiego (Sosnowiec, Katowice, Mysłowice, okolice też - jak dojedziecie do Sosnowca [/B]:evil_lol:[B]) w dzień, w którym wystawiana jest grupa II.[/B]

[B]Mogę zabrać dwie osoby z małymi psiakami albo bez psów.[/B]
[B]Chętnych na PW zapraszam albo kom 500755100 :) [/B]

Link to comment
Share on other sites

Nas jednak nie będzie, bo sunia leonbergera dziś w Katowicach I/V w klasie otwartej, CWC, res.CACIB - ukończyła Championat Polski , tym samym do Opola się nie wybiera, więc po moim transporcie :) ALe co tam, najważniejsze, że ukończyli i starsznie się cieszę z tego powodu :)..

[B]panienkabubu [/B]- no właśnie, w ten dzień jest międzynarodowa dla ozdóbek, a klubówka w innym, to w sumie na jedno by mi wyszło, dalej nie mam transportu na klubówkę, zgłoszenia do poniedziałku, wątpię już, że znajdę, więc mogę teraz powiedzieć, że na 99% mnie nie będzie... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu'][B]Mam dwa miejsca w samochodzie na wystawę do Opola z woj. śląskiego (Sosnowiec, Katowice, Mysłowice, okolice też - jak dojedziecie do Sosnowca [/B]:evil_lol:[B]) w dzień, w którym wystawiana jest grupa II.[/B]

[B]Mogę zabrać dwie osoby z małymi psiakami albo bez psów.[/B]
[B]Chętnych na PW zapraszam albo kom 500755100 :) [/B][/QUOTE]
Ponawiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...