Jump to content
Dogomania

Chrzanów - Suka mieszańca (mix leonbergera ?) Tina jest już w NOWYM DOMKU!!


tunio

Recommended Posts

Koffi tez czekala na swoja kolejke i wydawac by sie moglo ze juz zostanie nie wiadomo na jak dlugo a jednak znalazla swoich ludzi. Identycznie bedzie z Tina. Jak tylko sie znajdzie ten czlowiek i miedzy nimi zaiskrzy to napewno pojdzie. Sama wiesz Ewciu ze mimo ze chcemy sie pozbyc naszych podopiecznych to niestety ale w wyszukiwaniu przyszlych wlascieli tez jestesmy bardzo wybredni, tak samo jak Koffi i Tina.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za ofa na watku tinki ale ja juz mam powody do radosci, przyjechal juz dis do Chrzanowa szczeniak ze schroniska w Myslowicach, :loveu::loveu::loveu: bo panstwo pojechali tam szukac swojego zaginionego ONka ktory niestety juz zostal wyadoptowany.:-( Dotarl juz tez do Chrzanowie Filip ONek ze schroniska w Katowicach,:multi::multi::multi:a jezeli jeszcze dojda do skutku pomyslnie trzy adopcje w tym Tina to chyba bedziemy mialy powod do uczczenia tego dnia szampanem. Piec psow w jednym dniu, reszta wiadomosci wieczorem, jak bedziemy juz pewne ze na szampan czs nadszedl. :roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

Nastepne dwie adopcje juz za nami, czekamy z niecierpliwoscia na widomosci o Tince. Tinka prosimy cie dobij dzis do tej czworki szczesliwych psinek ktorzy dzis znalezli swoje prawdziwe szczescie, swoich jakze odpowiedzialnych wlascieli, tylko takich domkow chcemy szukac dla naszych podopiecznych zebysmy byli swiadomi ze juz nigdy nie zaznaja cierpienia w swoim psim zywocie. Tinka trzymam kciuki za ciebie az do bolu.

Link to comment
Share on other sites

Ja również trzymam kciuki,bo Tina jest przecudna!!
Należy jej się domek jak to mówią,"jak psu kość"!
Dziewczyny, a tak w ogóle to jesteście wspaniałe! Śledzę Wasze "poczynania" już od jakiegoś czasu i jestem pełna podziwu i uznania dla Waszej działalności!
Operatywność,miłość i skuteczność!!

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pól litra zołodkowej gorzkiej i sok ananasowy i zaraz zrobie uzytek.

A teraz szczegóły. Cały dzien czekałam na ludzi z Libiąza zainteresownych Tiną, ale nikt sie nie odezwał. Wieczorem dzwonek do drzwi, starsze Panstwo głaszcze i przytula Tinę. Od włascicieli Koffi dowiedzieli sie o fundacji, obejrzeli stronke do adopcji i zakochali sie w Tinie. Wsiedli w samochod i przyjechali z cała wyprawka (smycz, obrozka, smakołyki).
Maja domek z ogrodkiem, Tinka bedzie mogła biegac po ogrodzie, spac w domku, codziennie spacer dwie godzinki ( Pan spaceruje dla zdrowia).
Mają wnuczka 9-letniego, ktory uwielbia zwierzaki, więc dodatkowa porcja miłości.
Tina nawet sie nie ociągała, szła jak w dym do samochodu. Od razu dostałam sms jak ona grzeczna, jak sprawdziła cały ogrod i dom i jak ładnie śpi. Udało sie besti nie ma co.

Link to comment
Share on other sites

No DZIEWCZYNY!!! Takiiii domek dla Tiny jak marzenie!!
A kaca to jutro będziemy miały chyba!
Bo jak tu nie pić,skoro tyle szczęścia dzisiaj!
Ja po Filipku to taka uskrzydlona jestem,że wreszcie wyprasowałam ten stos,który czekał!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...