Jump to content
Dogomania

Chrzanów - Suka mieszańca (mix leonbergera ?) Tina jest już w NOWYM DOMKU!!


tunio

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj TZ jest chyba bardzo chory. Powiedział mi wczoraj, ze Bestia jest tak cudowna, ze mogłaby zostać.:crazyeye:
Zaraz mu wyperswadowałam ten pomysł, juz tak ledwo sie miescimy w domu.:mad:

Zgłupiałam totalnie, przeciez od zostawiania psów (małych) jestem ja a on od pilnowania, zebym nie przesadziła!!!Co sie u mnie dzieje:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewadr']Moj TZ jest chyba bardzo chory. Powiedział mi wczoraj, ze Bestia jest tak cudowna, ze mogłaby zostać.:crazyeye:
Zaraz mu wyperswadowałam ten pomysł, juz tak ledwo sie miescimy w domu.:mad:

Zgłupiałam totalnie, przeciez od zostawiania psów (małych) jestem ja a on od pilnowania, zebym nie przesadziła!!!Co sie u mnie dzieje:cool3:[/quote]

Buhahaha to była tylko kwestia czasu :mdrmed::mdrmed::mdrmed:
Kup mu koszulkę z napisem "przecież ja nie lubię psów" - tak mówiłaś o swoim TZ, a chyba zapomniał o tym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']No ile, ile??? :cool3:[/quote]

Na kazde uszko 15 min, pod brodka 15 min, brzuszek chyba pół godziny (taki jest wielki)., po głowce olbrzymiej, po pyszczku, po pleckach
A jeszcze oswajamy sie ze szczotka,to jest dopiero czasochłonne, prawie jakby Shih-tzu czesać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewadr']Tosinka bardzo potrzebuje domku, ja nie wyrabiam z czesaniem, pieszczeniem, karmieniem i spacerowniez z cała moją trojką a nawet czworką.
A ona potrzebuje kochajacej osoby na wyłaczność.:lol:[/quote]

Kiedy sterylka?
Do przełomu ją może wrzucimy? Chyba że jeszcze za wcześnie... jak myślisz Ewa? Bo z przełomu taka piękna suczynka na bank pójdzie.

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie się cieszę,że Tośka się tak łatwo zaaklimatyzowała.Cieszy fakt,że mimo przejść ma wciąż tak cudowny charakter,który był widoczny nawet u nas.

[quote name='Ulaa']Tytuł by się przydało zmienić, bo to przecież już nie Śląsk... :roll:[/QUOTE]

Racja :oops:Część zmieniłam,ale z częścią się zgapiłam,pardon.

Link to comment
Share on other sites

Tekila nie ma cudownego charakteru.
Ewa, trzeba o tym napisać, co zrobiła.... Na stronce nadal jest, że ona łagodna i kocha cały świat. A ja dzisiaj chcę wysłać ją do przełomu, niech idzie szybko do kogoś, bo blokuje Twój tymczas...

W przełomie opiszę jej charakter zgodnie z prawdą.

Link to comment
Share on other sites

Trzymajmy wszyscy kciuki za nasza sunie, zglosil sie pan ktory chce adoptowac sunie, ktora zamieszka w dokmku jednorodzinnym bez kotow, oczywiscie pan zna przeszlosc suni i wie ze trzeba bedzie z nia troszke popracowac. Czekamy na odzew Ewy kiedy jest ustalony termin sterylki po sterylce skontaktujemy sie z panem zeby umowic termin spotkania.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...