Jump to content
Dogomania

Szał ciał przy ringu ON podczas wystawy ..


Cala2

Recommended Posts

Patrzcie jak oni sie znęcaja nad nimi :lol::evil_lol:
[url]http://pl.youtube.com/watch?v=uSb6P4RGpM0&feature=related[/url]

o, albo tutaj .. biedne psy no nie ?:mad::diabloti:
[url]http://pl.youtube.com/watch?v=r-_rF-OHuYs&feature=related[/url]

[SIZE="1"]Jaka jestem dumna z mojej Pyzuni - pierwsza lekcja na gryzaczku za nami, moja mała latająca Pyzunia :loveu:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Watek za samej ciekawosci przeczytalam (dla wlasnego doedukowania), ONki -fajne psy, tylko prezentacje ciut odbiegaja od innych ras uzytkowych, np. belgow czy szpicow.
Raczej dyskusja rozpetala sie o wyglad "tla" prezentowanego psa :evil_lol: .
No ale skoro takie sa wymogi sedziowskie i "tradycja" Onkarzy, niech bedzie, moze to ten swoisty klimat.
Szkoda tylko, ze przy okazji show, jakim jest wystawa, niektorym nie zalezy ( z szacunku dla widzow, ale moze ja "stara szkola " jestem :cool3: ) na prezencji rownie dobrej, jak pies.
A pokazy uzytkowsci, to juz zupelnie inna para kaloszy, tam wrecz trudno jest byc czystym.. Tylko szkoda, ze tak niewiele psow idzie dlaej w szkolenia, powyzej wymaganych.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen][B]Temat zostal zmoderowany, zapraszam do kontynuacji dyskusji, ale w sposob kuluralny, rzecowy, podpierajac sie konkretnymi argumentami. Jesli nadal bedzie taki balagan jak byl, temat zostanie zamkniety na stale.

saJo-mod[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Przeczytałam cały wątek. Jak widać jakoś przebrnęłam przez te wypociny i w kółko zacinającą się płytę. Tolerancja. Szkoda, że nie jest to cecha, którą mogą szczycić się Polacy. Niestety, prawda, a jak że przykra. Co niektórzy widzę, są bardzo uprzedzeni do nas owczarkarzy. To kojarzy mi się z uprzedzeniem do homoseksualistów. Można to podsumować tak: "Ja nic do nich nie mam, niech sobie żyją, tylko nie pod moim dachem".
Powiedźcie czym my wam zawiniliśmy?? Czy jesteśmy jacyś gorsi??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...